Pomoc w misji The Adventurer's Journey

Wszystko o KaM Remake - opinie, znalezione bugi, propozycje, mapy...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Alanbach
Użytkownik Forum
Posty: 331
Rejestracja: 08 sie 2005, 17:21
Lokalizacja: Poznań-Lublin

Pomoc w misji The Adventurer's Journey

Post autor: Alanbach »

Hej.
Zalogowałem się po latach, bo właśnie mam wakacje i łoję sobie w KAMa. Nie wiem, którą wersję gry mam (mi to tito), ale w misjach dla pojedynczego gracza pojawiła się przygodówka o BARDZO nietypowym jak na KAMa skrypcie imitującym Heroes Cośtam And Magic. Jest bardzo interesująca i fajnie zobaczyć KAMa w takim wydaniu (mapka zamku troszkę niedopracowana - na reszcie mucha nie siada.

Niestety okazało się, że idealny i ciekawy skrypt chyba ma jeden, maluteńki błąd, albo po prostu czegoś nie zrobiłem lub aktywowałem za szybko.. czy ktoś z Was przeszedł dalej niż tunel? Nie mogę wejść do tunelu bo nie aktywuje się skrypt. Podejrzewam, że to dlatego, że odsłoniłem tunel wcześniej, niż przewidział to koleś piszący skrypt i teraz jak już jest odsłonięty, to skrypt nie może zadziałać, bo miał być odsłonięty w danym momencie.

Czy ktoś z Wam w ogóle ruszał tę misję? Nie chce mi się przychodzić ponownie do tego momentu misji, bo wiele się natrudziłem, aby pokonać to i owo.

Sorry... poprawka ----> w misji nie mam jeszcze wejść do tunelu, tylko go znaleźć i "pomóc straży trzymać linię/obronić linię" więc obok tunelu stoją 3 rycerze (czyt. 3 armie) i mam je pokonać, ale jak podchodzę do konkretnego reprezentanta, aby uruchomić skrypt z planszą walki, to się nic nie dzieje. Ajuto!
Obrazek
Awatar użytkownika
Obserwator
Użytkownik Forum
Posty: 256
Rejestracja: 18 lut 2013, 20:02
Lokalizacja: Lubelskie

Pomoc w misji The Adventurer's Journey

Post autor: Obserwator »

Witaj, Alanbachu! Aktualna wersja remake'a, w którą się aktualnie gra, to r6720. Pierwsze słyszę o tej misji więc Ci nie pomogę. Dołącz do naszej ekipy w temacie Gra towarzyska w dziale Strefa graczy sieciowych.
Prawda światłością życia
ODPOWIEDZ