[nowe misje] Filus

Miejsce dla tematów o misjach, które z różnych powodów nie są już dostępne do pobrania.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Filus
Użytkownik Forum
Posty: 87
Rejestracja: 26 gru 2007, 11:42

Post autor: Filus »

Witam. Muszę Cię ostrzec, że ta mapka również nie należy do najlżejszych... obyś nie wpadł z deszczu pod rynnę;) A co do konkursu - i tak nie mam szans(jakby nie było to moja pierwsza mapka) - więc raczej nie mam się czym zaprezentować(tym bardziej, że DeBe zjechał mnie za wygląd mapki;/).
Awatar użytkownika
Kamyk
Użytkownik Forum
Posty: 1161
Rejestracja: 14 mar 2007, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kamyk »

DeBe to nawet siebie jedzie za wygląd własnych map :lol:. On to robi z miłości do map nie ze złośliwości ;).
Jakbyś usunął te krzaki z wody, poprawił teren i minimalnie góry to miałbyś duże szanse.

BTW.Gram w tą najnowszą wersję. Chyba zacznę od początku, bo chcę uratować więcej swoich wojsk i sojusznika.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Kamyk pisze:Przy okazji... Gram w tą najnowszą wersję. Chyba zacznę od początku, bo chcę uratować więcej swoich wojsk i sojusznika.

Hmm...
Nie wiem czemu, ale skojarzyło mi się to z pewną przygodą w KaM, gdy to grałem z Setmanem i ku jego zaskoczeniu, w obliczu porażki odnosiłem nagle wielkie zwycięstwo. Najechał mnie cwaniak pełen rezonu siedmioma żołdakami i nie mógł się nadziwić, że stracił ich ponad połowę pokotem, gdy ci zetknęli się z moimi siedmioma żołdakami. U mnie nikt nie zginął.
I właśnie tak sobie myślę, że całkowicie improwizując, dałbym radę uratować sojusznika, który na pierwszy rzut oka (lub okiem, jak kto woli) wydaje się nie do wyratowania. Takie empiryczne akcje. ;)
Swoją drogą, chciałbym przypomnieć o temacie "Wasze KaM'owe Przygody", w których możecie w jak najbarwniejsze sposoby opowiadać o swoich przeżyciach... Oczywiście bez nadmiernego konfabulowania. ;)
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

DeBe to nawet siebie jedzie za wygląd własnych map Roześmiany. On to robi z miłości do map nie ze złośliwości Mruga oczkiem.
W sumie tak...mnie zadowalałby tylko mapy takie jak w kampanii TSK, TPR, reszta jest beee.
Myślę Filusie, że jakieś szanse masz w tym konkursie, bo raczej inni nad mapami też się nie namęczą. Takich jak ja można policzyć na palcach jednej dłoni (i zazwyczaj takim jak ja nie chce się robić map na jakiś konkurs), więc droga wolna..trzymamy kciuki.
Awatar użytkownika
Duch
Użytkownik Forum
Posty: 1053
Rejestracja: 02 mar 2007, 21:40
Lokalizacja: Wadowice

Post autor: Duch »

Takich jak ja można policzyć na palcach jednej dłoni (i zazwyczaj takim jak ja nie chce się robić map na jakiś konkurs)
To wrodzona skromność?

Ja na przykład wolę mapy niekonwencjonalne, a te które są podobne do KaM są nudne.
Obrazek
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

To wrodzona skromność?
Można tak powiedzieć...aczkolwiek przynajmniej swoich wad nie ukrywam, ale to nie ten temat.
Ja na przykład wolę mapy niekonwencjonalne, a te które są podobne do KaM są nudne.
Ja nie mam nic przeciwko mapom niekonwencjonalnym, chodzi mi o jakoś terenu.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Czuję się niedostrzegany. :P

Pan DeBe chwali się swą wadą zupełnie jak ja. Bo w końcu... nie ma lepszych ode mnie. :D
Awatar użytkownika
Filus
Użytkownik Forum
Posty: 87
Rejestracja: 26 gru 2007, 11:42

Post autor: Filus »

Khelben a co ja mam powiedzieć? Temat jest o mojej mapce, a tutaj sobie gadają o swoich wadach. Może jeszcze ktoś by się skusił na testy?
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Przejrzałem, niestety nie lubię takich misji. Fajne minimiasteczko, fajne zaskoczenie na początku, a potem to już tylko ultratrudna misja, w której nie można myśleć o niczym innym, tylko o jak najszybszym tworzeniu wojska, bo nieziemsko liczne ataki są co 5 minut... No i po trzecim takim ataku wyłączyłem misję.

Mapa nie jest taka zła, dlaczego narzekacie?
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
Filus
Użytkownik Forum
Posty: 87
Rejestracja: 26 gru 2007, 11:42

Post autor: Filus »

Owszem może i misja jest trudna, ale do pewnego momentu. Ogólne założenia skryptów było takie, by na początku(pierwsze 4-5 ataków) były jeden po drugim(i dwóch stron). Później gra zwalnia i wróg atakuje raz na jakiś czas. Poza tym nie wiem jak Wam, ale mnie znudziły się misje w stylu TPR pt. graj 2h, zrób armię i wyrżnij wszystko co się rusza(bo wróg nieraz bardzo sprytnie cofał wszystko co miał do bazy i się blokował(wynika to(teraz to wiem) z buga z maksymalną ilością jednostek na mapie). Tak więc moja mapka jest raczej nastawiona na to by coś się na niej działo. Szkoda tylko, że(z tego co widzę) nikt nie myśli o tym w takich kategoriach jak ja. Każdy z Was przyzwyczaił się do słabości i debilizmu oponentów - wasze prawo. Ja miałem ambicję zrobić misję trudną(w końcu to 21 misja kampanii TSK) i chyba się mi udało, mimo faktu, że nikt tego nie docenia...
ODPOWIEDZ