[Nowe Misje] Kamson

Miejsce dla tematów o misjach, które z różnych powodów nie są już dostępne do pobrania.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Kamson pisze:ja to rzucam będe robił kampanie sam dla siebie heh :obrazony:
Jak chcesz... to Twoja sprawa.

No cóż... jestem po prostu szczery krzyśku i zawsze walę prosto z mostu. Po co mam dawać komuś złudne nadzieje? Jeśli twórca danej mapy/kampanii ma ambicje (co jest konieczne) to się nie podda i będzie chciał pokazać światu na co go stać. Jednak jeśli będę "słodził" to spocznie na laurach i dalej będzie nieświadomie wypuszczał gnioty... taka jest moja filozofia.
Awatar użytkownika
Kamson
Użytkownik Forum
Posty: 183
Rejestracja: 08 cze 2008, 01:40
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Kamson »

http://img370.imageshack.us/my.php?imag ... 414sj6.jpg

a to ci sie podoba to misja taktycza dużo drzew góry co chciałeś ?
Awatar użytkownika
Zozol92
Użytkownik Forum
Posty: 573
Rejestracja: 26 lut 2006, 10:01

Post autor: Zozol92 »

Żadnych dodatków nie dałeś - kamieni, grzybków przy drodze, patyków itp...
W dodatku pewnie będzie się źle grało, bo przez kaktusy nie da rady armii porządnie ustawić - dlatego w oryginalnych misjach jest ich mało... Musisz jeszcze sporo popracować :wink:
Awatar użytkownika
Kamson
Użytkownik Forum
Posty: 183
Rejestracja: 08 cze 2008, 01:40
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Kamson »

Pozatym DeBe masz racje będe robił misje nadal przecież po to je wam pokazuje byście mi powiedzieli co jest źle prawda . Więc niedługo ukaże sie 4 misja
http://img68.imageshack.us/my.php?image ... 033cf8.jpg

DeBe bez urazy ale ty chyba będziesz krytykiem :D
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Już czwarta? Dobry jesteś... dziesiątej możemy spodziewać się za trzy dni? Dobrze, poczekamy, ocenimy jakość i czas w jakim uda Ci się tego dokonać. Gdy już będziesz w połowie robienia czwartej, poinformuj mnie o tym. Tymczasem pójdę se pośpiewać, bo mnie chętka wzięła...

Jakbyś pograł w misje innych, dopatrzyłbyś się wielu przydatnych elementów, dzięki którym Twoje misje zyskałyby na jakości. Gdy zobaczysz ile dani autorzy czasu poświęcili mapom, oraz skryptom (całe te dopracowywanie), zrozumiałbyś, że by wydać na świat misję dobrą, nieraz trzeba poświęcić się dla niej, siedząc tygodniami.
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Kamson pisze:DeBe bez urazy ale ty chyba będziesz krytykiem :D
Nic dziwnego... kiedyś chciałem zostać krytykiem filmowym.
Przed Tobą Kamsonie jeszcze mnóstwo godzin siedzenia przed komputerem i doskonalenia sztuki tworzenia map. Nie nauczysz się tego w kilka godzin... proponuję dokładne przejrzenie wszystkich misji z kampanii TSK i TPR i wyciągnięcie z tego jakiś wniosków. Nie obraź się, ale Tobie będzie ciężko zrobić dobrą mapę, może nawet bardzo ciężko... nie ważne jak będziesz się starał. Chodzi o to, że nie masz talentu, albo masz, tylko nie potrafisz z niego korzystać. Wiem, że to okrutne, ale z tym trzeba się urodzić. Oczywiście to Cię nie skreśla, jednak jak już wspomniałem, będzie Ci ciężej jak np. mi. (np. niektórzy z użytkowników forum zrobili już po kilka, a może nawet kilkanaście misji w edytorze Kroma na poziomie takim jaki widzieliśmy... ja zrobiłem tylko dwie jak na razie... a jakby nie liczyć pierwszej misji WWK, której nie jestem jedynym autorem, to tylko jedną). Wiesz co Ci może pomóc? Twoja mapa musi Ci się niepodobać, wtedy będziesz stale ją poprawiał, aż w końcu uznasz, że jest znośna... ja tak mam.
A tak poza tym to życzę powodzenia w tworzeniu map i mam nadzieję, że za kilka miesięcy ich poziom będzie na tyle dobry, że mnie zainteresują. Miłej i dłuuuuuugiej pracy.
Awatar użytkownika
Kamson
Użytkownik Forum
Posty: 183
Rejestracja: 08 cze 2008, 01:40
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Kamson »

No i widzisz DeBe tu sie róźnimy bo moja mapa nie musi być doskonała pod każdym względem robie ją tak jak uważam przez tyle lat grałem w K&M i marzyły mi się własne misje nie muszą być najlepsze ale wiem że są moje heh dlatego może dziś jeszcze będzie 4 misja ale tej to nikt nie przejdzie za 1 razem ja po 10 razach obmyśliłem taktyke heh.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Zamieszczasz swe misje tutaj, aby nam się podobały. Jeśli Ci to wisi i powiewa, to nie publikuj ich tutaj, będzie jeden temat mniej.
Awatar użytkownika
Kamson
Użytkownik Forum
Posty: 183
Rejestracja: 08 cze 2008, 01:40
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Kamson »

Jestem za mądry żeby z tobą prowadzić dyskusje i nie życze sobie abyś wyrażał się do mnie w ten sposób .

Bo Szkoła Óczy i Wychowóje taki mały żarcik na rozluźnienie atfosmery .
Awatar użytkownika
Ciężka Jazda
Użytkownik Forum
Posty: 312
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:20
Lokalizacja: Płock

Post autor: Ciężka Jazda »

O stary! Ja morduję się nad 1 misją ponad tydzień, a ty zrobiłeś 4 w zaledwie kilka dni!
!! Niezły jesteś!!
Ale tylko pod względem szybkości, a nie dokładności. :P
ODPOWIEDZ