[nowe misje] samczyk

Miejsce dla tematów o misjach, które z różnych powodów nie są już dostępne do pobrania.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Jak bardzo spodobała Ci się moja pierwsza misja?

bardzo
8
35%
trochę
9
39%
wogóle
6
26%
 
Liczba głosów: 23

Awatar użytkownika
samczyk
Użytkownik Forum
Posty: 95
Rejestracja: 07 mar 2008, 21:11

Post autor: samczyk »

DeBe... po co? Danolosie (czy jakoś tak :coongada:: ) ta misja jest dla doświadczonych KaM'owców (chyba tak :wink: )... po prostu jest inna... oryginalna... i przede wszystkim - trudna. Rozpisał bym się jeszcze, ale z racji, że pewnie umiejętność czytania opanowałeś w stopniu nisko - podstawowym, odpowiem w Twoim stylu:

Ta misja nie nadaje się dla Ciebie
Zapraszam do tematu z moimi misjami - proszę o przeczytanie notki...
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

danols_pl pisze:1.panie DeBe nie nie mów na mnie panie bo ja nie jestem jakiś król tylko forumowicz 2. ta mapa to normalnie koszmar :zraniony: bo nie ma jak dać żarcie wojsku :shock: jak zrobić jakiś ludzi bo nie ma spichrza z zasobami :evil: 3.DeBe sam właśnie nie umiesz napisać nic bardziej sensownego o de mnie :P
Po co się tak denerwować... stwierdzam tylko fakty.
No jak chcesz... nie będę do Ciebie mówił "panie", bo nie mam w zwyczaju przemawiania do monitora... wydaje mi się, że chodziło Ci o "pisanie". Podziękować mogę za tego "panie DeBe"... byłoby miło gdybyś się tak do mnie pisemnie zwracał. Może być też "Lordzie", "Królu", "Mistrzu"... daję Ci pełną samowolkę.
Coś mi tutaj jednak nie pasuje... piszesz, że mapa jest "beznadziejna", a rozpisujesz się (o ile tak można nazwać to jedno zdanie) na temat wojska i braku spichrza.
Tak... masz rację... chyba jednak nie napiszę nic bardziej sensownego "o de" Ciebie.
Awatar użytkownika
samczyk
Użytkownik Forum
Posty: 95
Rejestracja: 07 mar 2008, 21:11

Post autor: samczyk »

Powinieneś być moderatorem :lol: .

Proszę już o zakończenie tego dialogu, jeszcze mi temat zamkną i gdzie ja opublikuję misję drugą :usmiech: ?

Apropos kolejnej misji, już niedużo pozostało.
Zapraszam do tematu z moimi misjami - proszę o przeczytanie notki...
Awatar użytkownika
danols_pl
Użytkownik Forum
Posty: 9
Rejestracja: 12 sie 2008, 14:35
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: danols_pl »

samczyk pisze:DeBe... po co? Danolosie (czy jakoś tak :coongada:: ) ta misja jest dla doświadczonych KaM'owców (chyba tak :wink: )... po prostu jest inna... oryginalna... i przede wszystkim - trudna. Rozpisał bym się jeszcze, ale z racji, że pewnie umiejętność czytania opanowałeś w stopniu nisko - podstawowym, odpowiem w Twoim stylu:

Ta misja nie nadaje się dla Ciebie
ta misja jest po prostu inna :?: :?: :?: już twórcy robią bardziej oryginalne mapy od ciebie jak będzie następna misja to zobacze jak wyszła ("już ja bardziej jestem oryginalny") a tak na marginesie DeBe nie rozpisuj sie bo czytanie to nie moja specjalność
Awatar użytkownika
samczyk
Użytkownik Forum
Posty: 95
Rejestracja: 07 mar 2008, 21:11

Post autor: samczyk »

"już ja bardziej jestem oryginalny"
Zrób własną mapkę, napisz własny skrypt, ozdób to jakąś fabułą i opublikuj.
jak będzie następna misja to zobacze jak wyszła
Nie rób tego jak Cię błagam...
czytanie to nie moja specjalność
... a nie mówiłem :wink: .
Zapraszam do tematu z moimi misjami - proszę o przeczytanie notki...
Awatar użytkownika
danols_pl
Użytkownik Forum
Posty: 9
Rejestracja: 12 sie 2008, 14:35
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: danols_pl »

samczyk pisze:
"już ja bardziej jestem oryginalny"
Zrób własną mapkę, napisz własny skrypt, ozdób to jakąś fabułą i opublikuj.
jak będzie następna misja to zobacze jak wyszła
Nie rób tego jak Cię błagam...
czytanie to nie moja specjalność
... a nie mówiłem :wink: .

a podobno jesteś nie normalny :maslaneoczy: :smiesne:
Awatar użytkownika
samczyk
Użytkownik Forum
Posty: 95
Rejestracja: 07 mar 2008, 21:11

Post autor: samczyk »

"Kończ waść, wstydu oszczędź"
...oczywiście sobie...
Zapraszam do tematu z moimi misjami - proszę o przeczytanie notki...
Awatar użytkownika
Ciężka Jazda
Użytkownik Forum
Posty: 312
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:20
Lokalizacja: Płock

Post autor: Ciężka Jazda »

DeBe pisze:Na Twoim miejscu samczyku napisałbym "A co Ci się tak nie podoba w mojej mapie?", gdyż patrząc na komentarz danolsa podejrzewam, że nie potrafiłby napisać nic sensownego.
Tak więc Panie danolsie... na pewno zrobiłbyś wielką przyjemność samczykowi, gdybyś dokładnie ocenił jego misję. Wtedy autor mógłby wyciągnąć z tego jakieś wnioski (jeśli oczywiście Twoje argumenty byłyby przemyślane).
To samo powinieneś powiedzieć mi o moich misjach.
Co do twoich misji Samczyku fałdowania wychodzą ci dobrze, nawet bardzo :). Może kiedyś zrobimy jakąś fajną wspólną misje, kto wie...
Ocena - 7/10
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Toż Ci napisałem co jest nie tak w Twoich misjach... widocznie Ty nie zrozumiałeś. Nie wiem... może jakbym napisał po japońsku to byś zaczaił. Z resztą sam powinieneś wiedzieć co wyszło Ci nie najlepiej... jeśli uważasz, że nic to masz PROBLEM.
To jednak tylko tak na marginesie... żeby Pan Ciężka Jazda się już dłużej nie czepiał.
Awatar użytkownika
samczyk
Użytkownik Forum
Posty: 95
Rejestracja: 07 mar 2008, 21:11

Post autor: samczyk »

Ciężka Jazda pisze:
DeBe pisze:Na Twoim miejscu samczyku napisałbym "A co Ci się tak nie podoba w mojej mapie?", gdyż patrząc na komentarz danolsa podejrzewam, że nie potrafiłby napisać nic sensownego.
Tak więc Panie danolsie... na pewno zrobiłbyś wielką przyjemność samczykowi, gdybyś dokładnie ocenił jego misję. Wtedy autor mógłby wyciągnąć z tego jakieś wnioski (jeśli oczywiście Twoje argumenty byłyby przemyślane).
To samo powinieneś powiedzieć mi o moich misjach.
Co do twoich misji Samczyku fałdowania wychodzą ci dobrze, nawet bardzo :). Może kiedyś zrobimy jakąś fajną wspólną misje, kto wie...
Ocena - 7/10
E, nie sądzę.
Zapraszam do tematu z moimi misjami - proszę o przeczytanie notki...
ODPOWIEDZ