[nowe misje] samczyk

Miejsce dla tematów o misjach, które z różnych powodów nie są już dostępne do pobrania.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Jak bardzo spodobała Ci się moja pierwsza misja?

bardzo
8
35%
trochę
9
39%
wogóle
6
26%
 
Liczba głosów: 23

Awatar użytkownika
Kamyk
Użytkownik Forum
Posty: 1161
Rejestracja: 14 mar 2007, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kamyk »

Co do twoich misji Samczyku fałdowania wychodzą ci dobrze, nawet bardzo Uśmiech
E, nie sądzę
No nie bądź taki skromny :lol: :P
Awatar użytkownika
Kamson
Użytkownik Forum
Posty: 183
Rejestracja: 08 cze 2008, 01:40
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Kamson »

Samczyk za misje nie moge cie pochwalić (bo jej jeszcze nie widziałem :wink: ) Ale za Fabułe nie no świetna tak mnie wciągneła.

Sprawdze misje i dam znać.

Edit//
Usuneli ze stronki download :smutny: teraz sobie nie pogram weź wrzuć nowy download najlepiej na rapidshare.
BloodStorm
Zbanowany
Posty: 28
Rejestracja: 10 sie 2008, 19:46

Post autor: BloodStorm »

Mi tam się mapka podoba. No wiadomo że arcydzieło nie będzie odrazu ale jako tako ci dobrze wyszła :D No jest parę błędów no ale moja ocena to 8/10 xD
Awatar użytkownika
samczyk
Użytkownik Forum
Posty: 95
Rejestracja: 07 mar 2008, 21:11

Post autor: samczyk »

Siemaneczko wszystkim, powracam na jakiś czas, by dokończyć co zacząłem (czyt. kampania).

Zamieszczam nowy link, by nie tylko ci pierwsi mogli pograć w tę cudowną misję:P.

Powracając do kontynuowania kampanii... cóż, przez ostatnie tygodnie, miesiące byłem bardzo zajęty, ehh szkoda gadać. Pomyślałem, że Was odwiedzę, i zobaczę co się dzieje :wink: . Mam nadzieję ukończyć moje kolejne strategiczne dzieło:P.
Zapraszam do tematu z moimi misjami - proszę o przeczytanie notki...
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Dostałem zaproszenie do tego tematu, więc się wypowiem.

Twoja druga mapa wygląda całkiem przyzwoicie... nie ciesz się jednak przedwcześnie, bo to nawet nie jest półmetek, więc nie ma sensu dłużej się rozpisywać na ten temat.
Zastanawia mnie ta góra z wodospadem na wschodzie... to chyba wbrew prawom fizyki.
grayter
Użytkownik Forum
Posty: 15
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:13

Post autor: grayter »

witam wszystkich chyba jestem ślepy ale nie widzę nigdzie downloadu drugiej misji ;P pomoże ktoś?
Apropos misja pierwsza świetna udało mi się ją przejść w 1:59h. Ktoś mnie pobił?:P
Awatar użytkownika
samczyk
Użytkownik Forum
Posty: 95
Rejestracja: 07 mar 2008, 21:11

Post autor: samczyk »

Świetny czas! A co do misji drugiej... nie wiem czy zauważyłeś, że to tylko małe przedstawienie sytuacji. Misja będzie gotowa, hmm... zobaczymy.

Edit:

Witam wszystkich, w związku z ostatnimi wydarzeniami w moim zyciu osobistym, nie koniecznie przyjemnymi, cyniczny inaczej Samczyk oferuje oddanie kampanii w inne spracowane stukaniem w klawiaturtę dłonie, bowiem ja przez następne miesiące nie będę miał czasu na jej tworzenie, tym bardziej że sens mojego życia jakby ulotnił się, i nie mam ochoty na robienie czegokolwiek...

Oddam pełne prawo do tej misji, możecie się pod nią podpisać, pozmieniać, przerobić itd. Proszę każdego zainteresowanego o kontakt na pw.

Pozdro.
Zapraszam do tematu z moimi misjami - proszę o przeczytanie notki...
jopik323
Zbanowany
Posty: 19
Rejestracja: 26 cze 2009, 07:27

Post autor: jopik323 »

misje niedzialaja
Awatar użytkownika
Sir Feliks
Moderator
Posty: 742
Rejestracja: 03 sie 2009, 02:43
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Sir Feliks »

prosto,ale porządnie.
Ładnie opisane. Dobry pomysł.
Na szczęście nie jesteś głupi i totalnego banału nie robisz :D
Jeszcze mi powiedz:
-dlaczego Jurand zdradził?
-czy kiedyś się dowiemy co się działo te kilkanaście lat wstecz?
- Hmm, być może. Już od wielu lat jesteś najbardziej zaufanym członkiem mojej służby. Zresztą... do rzeczy. Chcę, byś towarzyszył mojemu pierworodnemu. Wybierzesz się z nim na południe. Nie odstąpisz go na krok. Nie za bardzo mu ufam. Sam pamiętasz historię z przed kilkunastu lat.
6+/10
z czystym sumieniem. :)
http://senrix.pl/ - wkrótce się odrodzi
Biorę się za pisanie książki. Pytajcie, a dam poczytać.
Kampanię "Bitwa o Afirnatil" >kiedyś< zrobię.
http://www.knights.andmerchnats.cba.pl/ ... php?t=2067
ODPOWIEDZ