[Nowe misje] BloodStorm, Kamson

Miejsce dla tematów o misjach, które z różnych powodów nie są już dostępne do pobrania.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

BloodStorm
Zbanowany
Posty: 28
Rejestracja: 10 sie 2008, 19:46

[Nowe misje] BloodStorm, Kamson

Post autor: BloodStorm »

The King of Castle

Dopiero niedawno nie chciało mi się nic robić w kierunku nowych map a tu proszę :D Znalazłem partnera i zaczęliśmy robić nową kampanie.

Introdukcja:
Książę Abigril z sąsiedniego księstwa, słyną z żądzy krwi. Prowadził wojny jedną za drugą aż w końcu padło na nas, do tego czasu byliśmy w całkiem dobrych stosunkach jednak książe nie zbaczał na to wraz z trzema innymi zaprzyjaźninymi księstwami postanowił uderzyć na nasze królestwo. Jednak musimy stać twardo i odeprzeć jego atak w naszych rękach stoji los reszty hrabstw,ksiąstw oraz królestw jeśli ten szaleńczy mord księcia Abigrila przejdzie dalej bedzie to zguba reszty narodów. Do Mieczy teraz ty wymierzysz sprawiedliwość.

Gracze:
Nasza osoba
Książe Abigril
Książe Cesar
Książe Lesscot

Misja 1
Książe Cesar dał już o sobie znać. Jego wojsko choć gorzej uzbrojone dało sie we znaki naszym murom. Książę Abigril dał sygnał i jego wojska już szykują się do boju. Książe Lesscot dał sobie na wstrzymanie i będzie czekał na nasz atak, nie pozwól mu zbyt długo czekać.
Do boju!!!

http://rapidshare.com/files/145499064/Misja1.zip.html


Screeny:


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Misja 2

Po miażdżącym zwycięstwie musimy znaleść nowy punkt do osiedlenia.Po długiej podruży znaleźliśmy opuszczony spichlerz, o tym miejscu wiemy tylko tyle że książe Abigril znajduje się na wschód od naszego położenia.Przekonał on wiesniaków z pobliskiej wioski do przejścia na jego strone oferując im przy tym nowe zaopatrzenie.Książe Cesar wysłał za nami szpiegów którzy mają zlokalizować naszą pozycje,uważaj na nich.Książe Lesscot jest dostawcą drewna dla zbutnowanych wieśniaków znisz jego twierdze a wieśniacy powinni podadć się przy najbliszej okazji.
Do dzieła!!!

Obrazek

Obrazek

http://rapidshare.com/files/151156831/Misja2.rar.html


Kampania będzie zawierać 14 misji.
Ostatnio zmieniony 08 paź 2008, 17:10 przez BloodStorm, łącznie zmieniany 15 razy.
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

(I na mej twarzy pojawił się przerażający uśmieszek)
Niestety (niestety dla was), ale "z pewnych względów" muszę skomentować wasze arcydzieło... (czy arcydzieło? to się zaraz okaże...)
Fabuła: hmm... gdzie jest fabuła? Ten tekścior nad screenami o nazwie "Introdukcja" w jakim celu się tu znalazł? Po przeczytaniu "tego" odniosłem wrażenie, iż autorzy tematu dla żartów napisali śmieszną historyjkę... yyy... po co?
Zacznijmy jednak opierniczać na serio:
Jak statek znalazł się na morzu? Dlaczego się na nim znalazł? Jacy "my"? Ten zamek to skąd się tam wziął? Jaka nasza armia? (zadaje pytania, bo w introdukcji jakoś nie potrafię znaleźć na nie odpowiedzi) Tego momentu z bagnami też jakoś nie kojarzę... a przepraszam, co na bagnach "chcemy" posadzić? Ryż? Nie wątpię w żyzność bagien, ale uprawa na nich chyba do łatwych nie należy. W ogóle pierwsze słyszę o przymorskich bagnach (występuje coś takiego na Ziemi?). Zazwyczaj przy morzu jest plaża, bądź klif.
A lekkozbrojni w przeciwieństwie do ciężkozbrojnych są tchórzami?
I w ogóle jaki jest cel "naszych".... podbicie świata? NIEEEEE.... Dno totalne! Tego nawet nie można nazwać fabułą wstępną...

Co do mapy: rzeczywiście niewiele pokazaliście na screenach, ale na pewno nikogo nimi nie zachęcicie... z resztą sama "fabuła" odstrasza. Mimo wszystko już widzę niedociągnięcia.
Choć z tym "niezbadanym terenem" już chyba wiem o co wam chodziło... pewnie cała reszta mapy to trawa..lol

I ostatnie (Buahahah... śmiech na sali. Rozbawiliście mnie przed ostatnim zdaniem): mój komentarz jak najbardziej będzie brany pod uwagę, nawet jeśli nie przez was (co mnie G. obchodzi) to przez innych. Dlatego też wydaje mi się, że zbyt wielu pochwał nie dostaniecie... i oby więcej takich żarcików.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Nie czytałem prawie nic w tym temacie. Prawie - ponieważ oprócz kobylastych nagłówków przykuł mą uwagę wers poświęcony DeBe. I co na to mogę powiedzieć? To skandal jest. Wyrafinowani użytkownicy forum tak się nie zachowują, a sam autor postu zachował się jak jakieś jedenastoletnie dziecko.
BloodStorm
Zbanowany
Posty: 28
Rejestracja: 10 sie 2008, 19:46

Post autor: BloodStorm »

Dobra fabułę poprawimy jeżeli twierdzisz mistrzuuu że się nie nadaje :D A na razie proszę nie spamować i oczyścić temat z tych głupich postów !
Awatar użytkownika
Kamson
Użytkownik Forum
Posty: 183
Rejestracja: 08 cze 2008, 01:40
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Kamson »

ej prosze do fabuły sie tak nie doczepiajcie bo to robił 12 latek :oops:
Napisałem ten tekst dlatego że ty negatywnie działasz na ludzi i znięchęcasz ich do pracy. Gdyby nie ty większość dobrze by opanowała edytor i nauczył by się na błędach ale ty zawsze musisz powiedzieć to w taki że tak powiem chamski sposób
Spoko... następnym razem będę krytykował w łagodniejszy sposób-"To jest beee... popraw niuniu to drzewko i połóż na trawce kwiatuszka... a będzie cacy". Nie moja wina, że ludzie obrażają się z byle powodu... ja tandety na pewno nie będę akceptować.
heh ja uważam że mądry człowiek (nie chce tutaj wywołać jakieś wojny tagże przepraszam) powienien przyjąć tą krytyke i uczyć sie na niej czyż nie tak ??
Ostatnio zmieniony 05 paź 2008, 16:52 przez Kamson, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
radd91
Użytkownik Forum
Posty: 40
Rejestracja: 27 wrz 2007, 12:14
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: radd91 »

Odczepcie się od "profesjonalistóF" przecież oni już 3 część KaM stworzyli. A tak na serio to jeśli koleś ma 12 lat to ja gratuluję mnie się ta misja podoba chodziarz jest prosta ale liczą się chęci zresztą od czegoś trzeba zacząć a jak wiadomo(może nie u wszystkich) trening czyni mistrza.

//Popraw błąd, proszę. Jest tam, po prawej ->
//Khelben
radd91
Awatar użytkownika
Sebi 30
Użytkownik Forum
Posty: 6
Rejestracja: 05 wrz 2008, 19:05
Lokalizacja: Konin

Post autor: Sebi 30 »

No mapka ładna i wszystko tylko szkoda że nie ma jakieś górki dla kamieniarza w naszym obozie
Awatar użytkownika
Kamson
Użytkownik Forum
Posty: 183
Rejestracja: 08 cze 2008, 01:40
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Kamson »

radd91 dzięki że chociaż ty to doceniasz :)
Sebi 30 no są takie 4 na całej mapie.Chcieliśmy żeby pierwsza misja była taka ,,prostsza" dlatego umieściliśmy ,,nas" w zamku.
BloodStorm
Zbanowany
Posty: 28
Rejestracja: 10 sie 2008, 19:46

Post autor: BloodStorm »

No mapka jako tako się udała ale zauważyłem podczas gry w paru miejscach kratki ale no nie zwracał bym na to takiej uwagi :D Dzięki za komentarze XD
Awatar użytkownika
Sebi 30
Użytkownik Forum
Posty: 6
Rejestracja: 05 wrz 2008, 19:05
Lokalizacja: Konin

Post autor: Sebi 30 »

A kiedy będzie następna misja:?:
ODPOWIEDZ