[Nowe misje] BloodStorm, Kamson

Miejsce dla tematów o misjach, które z różnych powodów nie są już dostępne do pobrania.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
samczyk
Użytkownik Forum
Posty: 95
Rejestracja: 07 mar 2008, 21:11

Post autor: samczyk »

Ja trochę spamem pojadę, ale stwierdzam z wielkim smutkiem i żalem na twarzy, z ogromną złością i upokorzeniem, że klikając "free user" nie wyświetla stronki... próbowałem na 3 przeglądarkach. Strasznie traktujecie kogoś, kto wam jeszcze po ambicji nie pojechał. Może Speedyshare?
Zapraszam do tematu z moimi misjami - proszę o przeczytanie notki...
Awatar użytkownika
Kamson
Użytkownik Forum
Posty: 183
Rejestracja: 08 cze 2008, 01:40
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Kamson »

dobra samczyk jak wejdzie BloodStorm to podam mu linki do innego download
Edit//
http://www.speedyshare.com/352842610.html 1 Misjia
http://www.speedyshare.com/854706177.html 2 Misjia
Awatar użytkownika
samczyk
Użytkownik Forum
Posty: 95
Rejestracja: 07 mar 2008, 21:11

Post autor: samczyk »

Powiem szczerze... że misja z początku podobała mi się (no niby wróg mnie zaatakował), ale potem z każdą sekundą było gorzej... nie oceniam jako- tako wyglądu mapki, ale jej zastosowania w grze. Spora część terenu zamku robiona jest zakładką Tiles- nie można więc tam budować budynków. Wróg nie atakuje cały czas, ponad to nie używa łuczników. Nasze wojsko trza karmić naraz, bo nie wpadliście na to, że można zrobić wytrzymałość woja choćby na 50/50. Rozpisałbym się, ale nie chce się... skończe i dam edita.
Zapraszam do tematu z moimi misjami - proszę o przeczytanie notki...
BloodStorm
Zbanowany
Posty: 28
Rejestracja: 10 sie 2008, 19:46

Post autor: BloodStorm »

Ehh a czy pierwsza misja kampanii też jest taka trudna więc się zastanów...
Awatar użytkownika
samczyk
Użytkownik Forum
Posty: 95
Rejestracja: 07 mar 2008, 21:11

Post autor: samczyk »

Nie wiem czy powyższy post miał mnie zmusić do wybuchu śmiechu czy płaczu... O co Ci chodzi? O to, że powiedziałem, że teren jest zrobiony mocą inteligencji sześciolatka? Czy o to, że kilkaset kratek, na których powinienem wybudować wieże obronne poszły się pie...... bo normalnie terenu nie potraficie narysować? A może o to, że pseudo- skrypty ataku to tylko marny skrypt, którego wykonanie zajmuje każdemu 30 sek.? Wiele napisałbym o górach, wiele o terenie, a o skryptach nie mówiąc. I to nie byłyby dobre rzeczy o nie...
Zapraszam do tematu z moimi misjami - proszę o przeczytanie notki...
ODPOWIEDZ