[nowe misje] by Soul34 and Przem@s

Miejsce dla tematów o misjach, które z różnych powodów nie są już dostępne do pobrania.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Przem@s
Użytkownik Forum
Posty: 52
Rejestracja: 09 lut 2008, 14:50
Lokalizacja: Z pokoju

[nowe misje] by Soul34 and Przem@s

Post autor: Przem@s »

O to nasza nowa a zarazem I kampania :)
,, Ostatnie bastiony"
Nareście moje statki przybyły, wchodzić do środka!.
~ PODCZAS PODRÓZY~
Lordzie Manikin, czy nie uważa Pan, aby zawrócić? Pogoda robi się nie ciekawa.....
Nie, nie. Popłyneliśmy już tak daleko, że nie będziemy się już wracać.
Lordzie, wiem co mówie, niech Lord spojrzy w niebo, czarno jak nie wiem co....
~ 5 minut później~
Niech to, powinienem posłuchać mego zaufanego skrybe. Co ja teraz poczne bez niego i moich ludzi.... Nie będę się poddawał - Kapitanie, popłyń na tą wyspę, musimy teraz wszystko odbudować.

Misja 1. ,, Przybycie"
Wylądowanie na wyspie nie było dobrym pomysłem, ponieważ zauważono tam ludzi z czerwonego plemienia. Ci którzy przeżyli będą pod twoim rozkazem. Zabij ludzi, to twoje 1 zadanie.
Podpowiedzi: Na samym dole są jeszcze konni czerwonego plemienia.
Powodzenia.
Poziom: Normal


Postacie w kampani:
Lord Manikin - To właśnie Ty
Kathobuda (dowódca czerwonego plemienia - Słaby w walce wręcz. Chciałby być pempkiem świata, co oczywiście mu sie nie udaje.
Sir William - Nasz najlepszy przyjaciel, będzie nam pomagać w niektórych misjach. W przedostatniej misji musi odpłynąć na koniec świata...
Edwin - Zdrajca, w 3 misji go poznamy, będzie naszym sojusznikiem do 5 misji, gdyż nas zdradzi dla pieniędzy
Henryk Sprawiedliwy - Nasz największy wróg, dobrze dysponuje gospodarką, ale za to oddziałami nie..
Junau ve violetto - Francuz, który jest bratem Sir Williama, niestety nie jest taki jak William. Chciałby rządzić całym światem. W ostatniej misji ginie z naszej ręki.

Download mission 1:
http://rapidshare.com/files/157445281/m ... 1.rar.html

Play a Campagin TSK.
Obrazek
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Wow... szczerze, to pierwszy raz nie wiem co napisać o fabule! :shock: Jest tak denna, że w zasadzie cała nadaje się do wymiany... Jedna, jedyna rada: zaznacz cały tekst, a następnie naciśnij "delete". Zacznijcie to od nowa... i z głową najlepiej.
tomciopaluch
Użytkownik Forum
Posty: 2
Rejestracja: 25 paź 2008, 18:34

Post autor: tomciopaluch »

Misja może być, ale z tą fabułą to raczje nie...
PS: Rozumiem, że to wasza I kampania, ale powiniście się bardizej postarać
Awatar użytkownika
Sebi 30
Użytkownik Forum
Posty: 6
Rejestracja: 05 wrz 2008, 19:05
Lokalizacja: Konin

Post autor: Sebi 30 »

Ja mam 2 uwagi do tej misji:
1.Jednostki-cześć jest na wodzie
2.W następnej misji postarajcie się z tymi pokładami węgla
Awatar użytkownika
samczyk
Użytkownik Forum
Posty: 95
Rejestracja: 07 mar 2008, 21:11

Post autor: samczyk »

Śmiech na sali... nie... to nie jest warte śmiechu. Ten temat (w sensie misja) jest tak żałosna jak temat nt. Khelbena (Khela?). Co zdążyłem zauważyć przez 2 min. psucia wzroku na tym syfie:

1. Płaskie góry.
2. Palmy na bagnach
3. Jakieś wzgórki :||: ziemne.
4. Albo nie... nie mam siły pisać dalej.

Skrypty:
1. Całe wrogie wojsko poszło w pi... gdzieś w róg mapy, bo nie potraficie napisać skryptu pozycji.
2. Wojsko wroga układa się tak, że pokonałem je z zerowymi stratami.
3. Nie, do tego też nie mam siły.

Chłopaki, polecam wam jedno. Skasujcie całe te bzdury i zacznijcie uczyć się obsługi prostych w użyciu edytorów. Za miesiąc lub dwa zobaczycie, w czym robiliście błędy. Zrównał bym Was z błotem, bo w końcu DeBe mnie nie uprzedził, ale naszła mnie dziś ochota na cieszenie się życiem.
Pozdro.
Zapraszam do tematu z moimi misjami - proszę o przeczytanie notki...
Awatar użytkownika
Przem@s
Użytkownik Forum
Posty: 52
Rejestracja: 09 lut 2008, 14:50
Lokalizacja: Z pokoju

Post autor: Przem@s »

Samczyk, tak też robimy, nie ściągajcie tej misji bo przerabiamy na lepszą (czy lepszą to się okaże).
Dzięki za podpowiedzi.
edit: w ogole wszystko będzie nowe, fabuła itd, tylko dajcie nam troche czasu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Przem@s
Użytkownik Forum
Posty: 52
Rejestracja: 09 lut 2008, 14:50
Lokalizacja: Z pokoju

Post autor: Przem@s »

Mam nadzieje, że tera jest lepiej?
Kampania ,, Ostanie bastiony"
Po klęsce swoich armi Lord Manikin zdecydował się wraz ze swoimi pozostałymi wojskami na zachód. Gdy był blisko ku celu spotkał go marny los, napotkał się na plęmie czerwonych. Najgroźniejszego plemienia na całym świecie, więc Manikin był zmuszony bronić się przed atakiem....... I tak to się zaczeło........
1 misja ,, Gorące powitanie"
Jesteśmy w złej pozycji, armia Kathobudy otoczyła nas prawie ze wszystkich stron. Obroń się przed przywitaniem czerwonego plemienia. A potem idz na południe. To twoje 1 zadanie.

Rodzaj misji: taktyczna
Download mission:
http://rapidshare.com/files/157680441/m ... 1.rar.html

Poziom: Normal
Play a campagin TSK
Postacie w kampani:
Lord Manikin- To właśnie Ty
Kathobuda (dowódca czerwonego plemienia - Słaby w walce wręcz. Chciałby być pempkiem świata, co oczywiście mu sie nie udaje.
Sir William - Nasz najlepszy przyjaciel, będzie nam pomagać w niektórych misjach. W przedostatniej misji musi odpłynąć na koniec świata...
Edwin - Zdrajca, w 3 misji go poznamy, będzie naszym sojusznikiem do 5 misji, gdyż nas zdradzi dla pieniędzy
Henryk Sprawiedliwy - Nasz największy wróg, dobrze dysponuje gospodarką, ale za to oddziałami nie..
Junau ve violetto - Francuz, który jest bratem Sir Williama, niestety nie jest taki jak William. Chciałby rządzić całym światem. W ostatniej misji ginie z naszej ręki.
Ostatnio zmieniony 26 paź 2008, 12:54 przez Przem@s, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Soul34
Użytkownik Forum
Posty: 6
Rejestracja: 18 paź 2008, 16:16

Post autor: Soul34 »

2 misja będzie ciekawa będzie to misja ekonomiczna (mam nadzieje ze wam się spodoba)..
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Ta fabuła nie trzyma się kupy... już poprzednia była lepsza. Najgroźniejsze plemię na całym świecie? :shock: Że co? Brak początku, brak czegokolwiek... a najbardziej razi brak rozumu. Zróbcie coś przynajmniej przeciętnego, albo dajcie sobie spokój...
Awatar użytkownika
Soul34
Użytkownik Forum
Posty: 6
Rejestracja: 18 paź 2008, 16:16

Post autor: Soul34 »

DeBe jak tak ci sie nie podoba ta kampania to zrób lepsza zobaczymy ci to takie proste
ODPOWIEDZ