[nowe misje] bizonmati

Miejsce dla tematów o misjach, które z różnych powodów nie są już dostępne do pobrania.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Robić następne misje ??

Czas głosowania minął 01 paź 2009, 08:56

Nie
5
19%
Nie
5
19%
Nie
5
19%
Nie
5
19%
Tak
7
26%
 
Liczba głosów: 27

Awatar użytkownika
bizonmati
Użytkownik Forum
Posty: 44
Rejestracja: 19 lip 2009, 12:06
Lokalizacja: Wieliczka

[nowe misje] bizonmati

Post autor: bizonmati »

aa
Ostatnio zmieniony 20 paź 2009, 19:29 przez bizonmati, łącznie zmieniany 10 razy.
Awatar użytkownika
makomas
Użytkownik Forum
Posty: 31
Rejestracja: 31 lip 2009, 10:40
Lokalizacja: libusza\gorlice

Post autor: makomas »

co trzeba zrobic zeby mozna było w niom pograc :?: bo nie wiem :smutny:
żelaza brak ,koników max
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

makomas pisze:co trzeba zrobic zeby mozna było w niom pograc :?: bo nie wiem :smutny:
Trzeba nacisnąć na te zielone literki (zwane "linkiem"). Następnie jak Ci się pojawi magiczne okienko o nazwie "RapidShare:1-CLICK Web hosting - ...". Tam robisz "klik" lewym przyciskiem myszki na "Free user". Następnie tym samym przyciskiem myszki nacisnąć na niebieskie kółeczko ze strzałeczką i napisem "Download". Pojawi się kolejne okienko, gdzie wystarczy kliknąć "OK". Mam nadzieję, że nie muszę robić screenów. :)

A jeśli chcesz w nią pograć to poszukaj sobie w tym dziale odpowiedzi na Twoje pytanie :D.
Awatar użytkownika
makomas
Użytkownik Forum
Posty: 31
Rejestracja: 31 lip 2009, 10:40
Lokalizacja: libusza\gorlice

Post autor: makomas »

scongnołem to i jak chce to otworzyc tomi błond wyskakuje C:\Users\Maciek\desktop\mission01.rar
Archiwum ma niewłaściwy format lub jest uszkodzony
żelaza brak ,koników max
Awatar użytkownika
makomas
Użytkownik Forum
Posty: 31
Rejestracja: 31 lip 2009, 10:40
Lokalizacja: libusza\gorlice

Post autor: makomas »

makomas pisze:scongnołem to i jak chce to otworzyc to mi błond wyskakuje C:\Users\Maciek\desktop\mission01.rar
Archiwum ma niewłaściwy format lub jest uszkodzony
żelaza brak ,koników max
Awatar użytkownika
stonka
Użytkownik Forum
Posty: 47
Rejestracja: 19 sty 2009, 13:30
Lokalizacja: Kraków

Post autor: stonka »

Misja ok!
Trochę mała mapka
A jakaś fabuła jest???
Awatar użytkownika
Toczek
Użytkownik Forum
Posty: 97
Rejestracja: 29 sie 2009, 21:34
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Toczek »

Markomas, polecam aktualizację programu do kompresji. Mi wszystko ściąga elegancko. Grać mi się nie chciało, ale z tego co widzę w edytorze mapka nienajgorsza :) Detale są, tylko fałdowania jakieś takie flakowate. I te przejścia między górą a trawą - wyraźnie widać kwadraty, popraw to.
Oponowałbym też za tym, żeby te umocnienia gracza na północy zrobić w formie konkretnego muru, a nie skał bo wygląda to skrajnie sztucznie.
http://farmersi.pl - polecam wszystkim, którzy cenią sobie wymagającą myślenia rozgrywkę na poziomie.
Awatar użytkownika
bizonmati
Użytkownik Forum
Posty: 44
Rejestracja: 19 lip 2009, 12:06
Lokalizacja: Wieliczka

Post autor: bizonmati »

:cry: ok poprawie błędy a nad fabułą pracuje , zdradzę tylko że będzie dotyczyła 3 braci i podziału królestwa .
Walczę z HTML & CSS
Awatar użytkownika
Toczek
Użytkownik Forum
Posty: 97
Rejestracja: 29 sie 2009, 21:34
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Toczek »

Ankieta jest jakaś zhuśtana, także ja powiem tylko tyle, że każda kolejna misja będzie mile widziana ;), naturalnie jeśli poprawisz niedoróbki które inni wskazują.

Ja tutaj trochę się czepiam, tych kwadratów, fałdowań i umocnień :D także nie jest to jakieś priorytetowe, ale po prostu jestem zdania że lepiej zrobić jedną doskonałą mapę niż dwie dobre :)
http://farmersi.pl - polecam wszystkim, którzy cenią sobie wymagającą myślenia rozgrywkę na poziomie.
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

Misje wraz z mapami zapowiadają się nieźle.
Oczywiście kontynuuj ich tworzenie, pamiętaj jednak, aby praca w nie włożona była jak największa (szczególnie mapy - skrypt z edytorem Lewina to teraz sama przyjemność).
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
ODPOWIEDZ