[Nowe misje] DonKamillo, Joker

Miejsce dla tematów o misjach, które z różnych powodów nie są już dostępne do pobrania.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Czy podoba Ci się nasza kampania?

Tak
2
29%
Nie
2
29%
Średnio
0
Brak głosów
Mogło by być lepiej
2
29%
Superowa
1
14%
 
Liczba głosów: 7

Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Posty: 785
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:51
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: Joker »

Pierwsza misja poprawiona.. Sugerowałem się twoimi uwagami @rTeq...
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

Ech, obawiałem się tego, pobierając misję po raz drugi...
Coś szybko ją żeś poprawił, no i mamy efekty.
Biedny rzeźnik będzie musiał nocować w magazynie, bo nie ma rzeźni, w której mógłby pracować. No, ale jest doprowadzona droga aż pod samą parcelę.
W zamku - chaos. No, ale przeżył mi 1 pomocnik. I to za pierwszym razem.
Zielony na północ od zamku dalej wygłupia się z wrogiem, którego ma powyżej. Po pięciu minutach gry sojusznik traci połowę budynków, bo zamiast wojsko gromadzić, składa wrogowi jednoosobowe wizyty.
Miejsca na mapie jest dużo, miasta mogą być ładniejsze. Zwłaszcza wsie sojuszników, bo co wieś, to wieś.
Niezła ta okrężna droga do miasta barbów. Można ich od tyłu ładnie zajść. Tyle że to psuje frajdę czerpaną z misji, której (frajdy) i tak jest nie za wiele.
Mapa nie była poprawiana, prawda? No nic, ona mi się nawet podoba.

Ogólnie rzecz biorąc, klapa. Dlaczego poświęcasz każdej misji tak mało uwagi. Do tej mapy można zrobić naprawdę ładny skrypt. Ale to trzeba przemyśleć, ułożyć plan etc. Ale nie w jedno popołudnie.

A fabuła? Bez komentarza. :roll:
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Posty: 785
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:51
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: Joker »

Tej kompani chyba już nie będzie... Z DonKamilo tracę kontakt... Coraz mniej się dogadujemy... Jednym słowem mówiąc ciężko nam idzie!
Ja nie mam czasu na robienie 2 kampanii... Przykro mi... Jako iż jestem twórcą tematu proszę o zamknięcie. DonKamilo Jeżeli chce kontynuować kampanię niech robi swój temat itp. Choć w to wątpię...
Dziękuje... :(
Zablokowany