[nowe misje] Mati

Miejsce dla tematów o misjach, które z różnych powodów nie są już dostępne do pobrania.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Czy podoba Ci się moja kampania ?

Nudna
4
21%
Słaba
5
26%
Średnia
4
21%
Niezła
3
16%
Najlepsza
3
16%
 
Liczba głosów: 19

Awatar użytkownika
Mati
Użytkownik Forum
Posty: 58
Rejestracja: 17 sie 2010, 16:39
Lokalizacja: Czerwone Królestwo

Post autor: Mati »

Misja 2
Poziom trudności : 2
Link do Misji 2 : http://wyslijto.pl/plik/dmkmgy195s

Chciałem wam powiedzieć , że nie będę robił na razie fabuły bo to nie jest konieczne liczy się też rozrywka .
Oceniajcie i piszcie komentarze .
Mapka nie jest moja .
:)
Awatar użytkownika
Barbaus
Użytkownik Forum
Posty: 16
Rejestracja: 17 wrz 2010, 07:48

Post autor: Barbaus »

Źle zrobiłeś skrypt? Do misji 2... Chyba nie dałeś tę mapkę co trzeba bo ta jest z misji 1... ;)
Kampania Robber
Misja 2
Fabuła 99%
Mapa 93%
Skrypt 92%
Awatar użytkownika
Mati
Użytkownik Forum
Posty: 58
Rejestracja: 17 sie 2010, 16:39
Lokalizacja: Czerwone Królestwo

Post autor: Mati »

Proszę oto link :) http://wyslijto.pl/plik/x34n4bk3js
Jak będziesz miał problem to nie będzie moja wina .
Inni użytkownicy forum też piszcie czy macie problem .
:|
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Mati pisze:Chciałem wam powiedzieć , że nie będę robił na razie fabuły bo to nie jest konieczne liczy się też rozrywka .
Oceniajcie i piszcie komentarze .
Mapka nie jest moja .
:)
Toż to zlepek misji pojedyńczych, a rozrywka z nich żadna. No i mapa nie jest Twojego autorstwa. Obawiam się, że takiej kaszany zbyt wiele osób nie zechce spróbować.

Wróć do pisania fabuły i spróbuj stworzyć jakąś mapę. W oczach forumowiczów taka kampania będzie lepiej wyglądać.
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

Mati pisze:...nie będę robił na razie fabuły bo to nie jest konieczne liczy się też rozrywka (...) Mapka nie jest moja.
Ha ha ha... Liczy się rozrywka i fabuła niepotrzebna? Ale się ubawiłem. Przecież jest zupełnie odwrotnie, niż piszesz.
Twoje misje będą bezwartościowe, zwłaszcza, że nie chce Ci się nawet zrobić własnej, porządnej mapy.
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
Awatar użytkownika
Mati
Użytkownik Forum
Posty: 58
Rejestracja: 17 sie 2010, 16:39
Lokalizacja: Czerwone Królestwo

Post autor: Mati »

Ja nie będę tracił czasu na jakieś fabułki do gry według mnie to jest za dziecinne . Zachowujecie się jak jacyś uzależnieni . Ogólnie dajcie mi spokój .
Ostatnio zmieniony 20 lip 2011, 17:36 przez Mati, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Ja nie będę tracił czasu na jakieś fabułki do gry według mnie to jest za dziecinne
Tak... bo Ty w wieku jedenastu, czy dwunastu lat wiesz co jest dziecinne, a co dojrzałe. Prawdziwy "menszczyzna". :smiesne:
Faktycznie... w książkach na przykład fabuła jest niepotrzebna. Najważniejsze są obrazki.... a jeszcze jak można je pokolorować, to już w ogóle bestseller! Książki z obrazkami są przecież przeznaczone tylko dla dorosłych.
Wybacz, że porównuję fabułę w grze komputerowej do fabuły z książki, ale dla mnie i jedno, i drugie nie ma prawa bytu bez dobrze rozpisanej historii, ciekawych wątków, fajnych postaci (no chyba, że oglądam sobie te książki z obrazkami dla dorosłych). Ale w końcu jestem dziecinny, więc zostawię tworzenie kampanii takim dojrzałym znawcom jak Ty.
Zachowujecie się jak jacyś uzależnieni
Właśnie wróciłem z odwyku. Staram się jak mogę... niech mnie ktoś przytuli :(.
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

Mati pisze:Ja nie będę tracił czasu na jakieś fabułki do gry według mnie to jest za dziecinne . Zachowujecie się jak jacyś uzależnieni . Ogólnie dajcie mi spokój .
W takim razie proponuję zaniechać robienia kolejnych misji, jeśli tak mają wyglądać (a nawet jeśli się pojawią, to i tak nie zagram).

I nie zarzucaj nikomu dziecinności, panie dorosły, co to nic porządnego nie chcesz napisać (a może nie umiesz i tu jest problem?).
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
Awatar użytkownika
Mixxer5
Użytkownik Forum
Posty: 401
Rejestracja: 19 gru 2009, 16:57

Post autor: Mixxer5 »

Szczerze mówiąc, to ja widzę sens w misjach bez fabuły, ale tylko wtedy kiedy to nie kampania- bo co to za kampania, w której nie ma połączenie między jedną misją a drugą? A co do "uzależnień", to nie wiem co mają wspólnego z fabułą gry... Mati: masz rację- fabuła jest dziecinna- przynajmniej Twoja, więc powinieneś nad nią popracować.
Awatar użytkownika
Mati
Użytkownik Forum
Posty: 58
Rejestracja: 17 sie 2010, 16:39
Lokalizacja: Czerwone Królestwo

Post autor: Mati »

Dla mnie wymyślanie fabuły bardzo trudne jak na mój wiek :(
Ja chciałbym umieć zrobić dobrą fabułę tylko podajcie mi jakieś dobre
rady :?
ODPOWIEDZ