[nowe misje] Mati

Miejsce dla tematów o misjach, które z różnych powodów nie są już dostępne do pobrania.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Czy podoba Ci się moja kampania ?

Nudna
4
21%
Słaba
5
26%
Średnia
4
21%
Niezła
3
16%
Najlepsza
3
16%
 
Liczba głosów: 19

Awatar użytkownika
Mati
Użytkownik Forum
Posty: 58
Rejestracja: 17 sie 2010, 16:39
Lokalizacja: Czerwone Królestwo

[nowe misje] Mati

Post autor: Mati »

Kampania -Brak nazwy
We wiosce był dom, mały, ładnie zbudowany z czerwonych cegieł, który miał jeszcze kominek i trzy okna - od sypialni, kuchni i salonu. Jego drzwi były drewniane, ze srebrną klamką. Na pierwszym piętrze był strych. Reszta się zmieściła na parterze.
Wioska ma nazwę Rand. Liczy około 100 mieszkańców. Jej królem zwie się Nor II. Był dobrym władcą tej wioski, ludzie mieli o nim dobre opinie.
Właściciel domu miał na imię Themiar. Miał dwadzieścia siedem lat. Nie miał żony, choć bardzo by chciał mieć, żeby urodziło mu się dziecko. Jego matka zmarła z powodu ciężkiej choroby. Jego ojciec zaginął na wojnie bez powrotu. Themiar musiał się sam wychowywać od jedenastego roku życia. Miał wielu znajomych, ponieważ posiadał dobry charakter. Służył nawet wojsku, bo był kowalem.
Te czasu nazywały się średniowieczem, czasy spokojne póki nie pojawi się wojna. Ostatnia wojna zakończyłaby się katastrofą, gdyby król nie wydał dużej ilości pieniędzy na katapulty. To był tysiąc pierwszy rok, czyli pierwszy rok drugiego tysiąclecia.
Pewnego dnia do Themiara ktoś zapukał, właściciel domu otworzył drzwi, a za nimi stał jego przyjaciel, Rothvor.
To na razie na tyle.
Bardzo proszę o komentarze na temat tej fabuły.
Ostatnio zmieniony 20 lip 2011, 17:34 przez Mati, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Mati
Użytkownik Forum
Posty: 58
Rejestracja: 17 sie 2010, 16:39
Lokalizacja: Czerwone Królestwo

Post autor: Mati »

Ten post jest nie ważny.
Ostatnio zmieniony 19 lip 2011, 16:25 przez Mati, łącznie zmieniany 1 raz.
NightFire
Użytkownik Forum
Posty: 16
Rejestracja: 14 sie 2010, 12:01

Post autor: NightFire »

Pokaż jakieś screeny misji i popraw fabułę ;d
Awatar użytkownika
Rycerz
Użytkownik Forum
Posty: 29
Rejestracja: 18 sie 2010, 15:48

Post autor: Rycerz »

Fajna misja twórz więcej :mrgreen:
Kampania: Tajemnicza Wyspa
Mapa 10% Skrypty 0%
Awatar użytkownika
Mati
Użytkownik Forum
Posty: 58
Rejestracja: 17 sie 2010, 16:39
Lokalizacja: Czerwone Królestwo

Post autor: Mati »

Będę więcej tworzył Rycerz. Spokojnie. :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 19 lip 2011, 16:18 przez Mati, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Barbaus
Użytkownik Forum
Posty: 16
Rejestracja: 17 wrz 2010, 07:48

Post autor: Barbaus »

Mati bardzo fajna misja!
Szkoda , że mapa taka no, ,,bardzo prosta' Ale poza tym jest ok.
Skrypt jest dobry. Budynki bardzo dobrze umieszczone :D.
Jedno jest dziwne... Bardzo dużo dałeś do tego jeziora... Tzn. dużo kaczek listków a mało dałeś na ziemi. Patyczków iitp. :)
Kampania Robber
Misja 2
Fabuła 99%
Mapa 93%
Skrypt 92%
Awatar użytkownika
Mixxer5
Użytkownik Forum
Posty: 401
Rejestracja: 19 gru 2009, 16:57

Post autor: Mixxer5 »

Mam w sumie jedno pytanie- to już któraś z kolei kampania o baronie von lauenburg- jest takich kilka, ale chyba tylko w 2 ten baron ma coś wspólnego z tym z KAMa... Dlaczego nie wymyślisz jakiegoś innego bohatera (państwo sparta też jest takie... Raczej dziwne). Tak samo król Moorbach- skoro Twoja kampania nie ma nic wspolnego z KAMem, to daj kogoś innego. Co do reszty fabuły- pisanie że baron ma 42 lata chyba nie jest potrzebne. Rozkaz: "Niech wszyscy żołnierze zaatakują wroga"- nie jest zbyt... Strategiczny ;) lepiej daj coś w rodzaju:"Zbierz ludzi, ruszamy do walki". To brzmi trochę lepiej. Co do listu- kto do... Licha przyznaje się do zdrady?? Lepiej, żeby to wyszło w którejś z kolejnych misji (środek wojny, jest znacznie lepszym czasem na przejęcie władzy). I na koniec: to "Do ataku"- mnie rozłożyło. A kto ma atakować kogo? Gwardziści mają się rzucić na siebie nawzajem? Najlepiej, żebyś pozbył się tej części z listem i "atakiem".

P.S Coś mi nie pasuje w sformułowaniu- król baron von lauenburg... Może ten baron? ;)
Awatar użytkownika
Sir Feliks
Moderator
Posty: 742
Rejestracja: 03 sie 2009, 02:43
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Sir Feliks »

Racja,mnie tak to rozwaliło,że nie miałem ochoty o tym mówić :roll:
Wydaje mi się,że ten kolega nie ma zbytnio głowy do wymyślania własnej fabuły...
Ja na przykład, nie zamierzam robić kampanii związanych bezpośrednio z KaM,własne jest lepsze.
Chcesz zobaczyć moją fabułkę?
http://senrix.pl/ - wkrótce się odrodzi
Biorę się za pisanie książki. Pytajcie, a dam poczytać.
Kampanię "Bitwa o Afirnatil" >kiedyś< zrobię.
http://www.knights.andmerchnats.cba.pl/ ... php?t=2067
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

Feliks pisze:Ja na przykład, nie zamierzam robić kampanii związanych bezpośrednio z KaM,własne jest lepsze.[/url]?
Nie zgodzę się, moja fabuła i fabuła Dark Lorda są związane z oryginalnymi z TSK i TPR, i bardzo mi się obie podobają :)
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
Awatar użytkownika
Sir Feliks
Moderator
Posty: 742
Rejestracja: 03 sie 2009, 02:43
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Sir Feliks »

to zależy kto zrobi.
Mnie akurat swoje zrobić niż korzystać z fabuły KaM (w której i tak się nie łapię)
http://senrix.pl/ - wkrótce się odrodzi
Biorę się za pisanie książki. Pytajcie, a dam poczytać.
Kampanię "Bitwa o Afirnatil" >kiedyś< zrobię.
http://www.knights.andmerchnats.cba.pl/ ... php?t=2067
ODPOWIEDZ