Wielka wspólna kampania

Miejsce dla tematów o misjach, które z różnych powodów nie są już dostępne do pobrania.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dexor
Użytkownik Forum
Posty: 1051
Rejestracja: 01 wrz 2007, 14:05
Lokalizacja: ....Radom....
Kontakt:

Post autor: Dexor »

No właśnie czekać na waszą mapę chłopaki, to miałem na myśli.
Awatar użytkownika
Misza
Użytkownik Forum
Posty: 81
Rejestracja: 02 kwie 2007, 20:41
Lokalizacja: Ta z knitghts ;p
Kontakt:

Post autor: Misza »

macie tu screena Obrazek
Yo jestem nowy nie widze siebie a widzicie mnie ?
Awatar użytkownika
Dexor
Użytkownik Forum
Posty: 1051
Rejestracja: 01 wrz 2007, 14:05
Lokalizacja: ....Radom....
Kontakt:

Post autor: Dexor »

misza, wybraliśmy już wykonawców, więc nie potzrzeba już nowych szkiców jak mogło by to wyglądać. Nie obraź się ale nam ta twoja mapa nie potrzebna bo chłopaki robią już do inną misji 1. możesz się wykazać w trakcie tworzenia 20 misji kamani The.............., a właśnie jak się nazywa nasza kampania Khelbenie, zozolu ??
Awatar użytkownika
Misza
Użytkownik Forum
Posty: 81
Rejestracja: 02 kwie 2007, 20:41
Lokalizacja: Ta z knitghts ;p
Kontakt:

Post autor: Misza »

tak? to dziekuje ci bardzo rezygnuje i przez to tracilem swój cenny czas...
Yo jestem nowy nie widze siebie a widzicie mnie ?
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Jaką inną do misji pierwszej? Mapę może stworzyć każdy, byleby wyglądała jak najlepiej. Dwudziestej nie będzie tworzyć nikt, dopóki nie zostanie podana treść i jako taki zarys mapy. Zbiór etapów również dostanie nazwę dopiero na końcu. Nie główmy się nad tym, bo mamy w tej chwili inne rzeczy do zrobienia.
Awatar użytkownika
Misza
Użytkownik Forum
Posty: 81
Rejestracja: 02 kwie 2007, 20:41
Lokalizacja: Ta z knitghts ;p
Kontakt:

Post autor: Misza »

już to widze jak bede robił misje 20 ... to ja juz wole robić mapki pojedyńcze kampanie sam ...
Yo jestem nowy nie widze siebie a widzicie mnie ?
Awatar użytkownika
Dexor
Użytkownik Forum
Posty: 1051
Rejestracja: 01 wrz 2007, 14:05
Lokalizacja: ....Radom....
Kontakt:

Post autor: Dexor »

Daniel_15 pisze:.. możesz się wykazać w trakcie tworzenia 20 misji kamani
Miszo chodziło mi o to że można się wykazać w trakcie tworzenia dwudziestu misji tej kampanii, ponieważ tyle tych misji będzie(chyba). Czyli w 2,3...15,16,17 itd.
Nie że nie jesteś nam potrzebny ale musimy czekać, tylko dzięki czekaniu i spokoju zrobimy tą "doskonałą" kampanie.
Jeśli chcesz robić mapy to zrób je na początek dobrze, bo jeśli każdy będzie wystawiał zielone tereny z rzeką i paroma górami to napiszemy tu z kilkadziesiąt stron i stworzymy tylko jedną misje gdzieś w grudniu, bo nie mogliśmy się zdecydować.

No to Khelbenie, jak się będzie nazywała nasza kampania ?
Awatar użytkownika
Misza
Użytkownik Forum
Posty: 81
Rejestracja: 02 kwie 2007, 20:41
Lokalizacja: Ta z knitghts ;p
Kontakt:

Post autor: Misza »

a co niepodoba sie moja mapka ???? bo jest wiecej zielonego nic np brazowego może jeszcze powiedz ze cala mapa ma wygladac jak sachara albo zeby na calej mapie zrobić wode i mała wyspe z palma i miejscem tylko na jeden budynek ...
Yo jestem nowy nie widze siebie a widzicie mnie ?
Awatar użytkownika
Dexor
Użytkownik Forum
Posty: 1051
Rejestracja: 01 wrz 2007, 14:05
Lokalizacja: ....Radom....
Kontakt:

Post autor: Dexor »

Misza nie odniosłem się do twojej mapy, mówiłem ogółem. W twojej mapie jest więcej koloru, niż w niektórych gdzie było kompletnie zielono i góry. Nie chce nikogo obrażać. A z tą wyspą można pokombinować, bo może by wyszło tylko musiało by być więcej miejsca., ale to jest pomysł chyba na pojedynczą misje.

P.S Cavie, może byście wykorzystali mapkę Miszy i dopracowali ją, by był jeden problem mniej (chodzi mi o mapę), tylko misza i wy musieli byście się zgodzić, ale resztę możecie obgadać na PW. Chyba, że .... misza się nie zgodzi albo wy.
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Ok..To jak duża ma być ta mapa?
ODPOWIEDZ