Wielka wspólna kampania

Miejsce dla tematów o misjach, które z różnych powodów nie są już dostępne do pobrania.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
gomez22
Użytkownik Forum
Posty: 1
Rejestracja: 13 paź 2008, 18:15

kam wwk

Post autor: gomez22 »

chętne zgłaszam się do testowania misji i do pomocy w robieniu mapek
Cavv
Użytkownik Forum
Posty: 214
Rejestracja: 26 paź 2008, 17:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cavv »

Ehh, no i co z tym? :roll:
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

No właśnie nic... zamiast kończyć misję 4 to męczymy się nad poprzedniczką, która i tak była skończona... W dodatku Michailoff z tego co mi wiadomo ma jakieś problemy z netem (czy tak?) i ugrzęźliśmy. Ja z kolei już dawno powinienem dostać plan mapy do czwóreczki... ale ni ma!
Awatar użytkownika
Kamyk
Użytkownik Forum
Posty: 1161
Rejestracja: 14 mar 2007, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kamyk »

Ja już nie wiem co mam robić. Czekam na Michailoffa, bo są małe różnice zdań w zespole i musimy ustalić jakiś kompromis wspólnie. Zdanie Michailoffa też jest ważne. Z tego co pamiętam, to pisał mi, że niedługo ma być, ale niczego nie obiecywał.
Musimy na przyszłość unikać takich nieporozumień, to misje będą wychodziły raz, dwa.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

A mnie się nie spieszy. Przypominam tylko teraz oficjalnie, że mogę pracować w czwartki, piątki i soboty.
Awatar użytkownika
Soul34
Użytkownik Forum
Posty: 6
Rejestracja: 18 paź 2008, 16:16

Post autor: Soul34 »

Jestem do dyspozycji jezeli bendę mógł pomóc w wwk to jak coś to w czwartki piątki soboty i niedziele.

GG......10826341
Cavv
Użytkownik Forum
Posty: 214
Rejestracja: 26 paź 2008, 17:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cavv »

Proponowałbym najpierw poćwiczyć ortografię :roll:
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

To może jeszcze sobie wyznaczcie godziny? Np. między 2.55 a 3.11... a potem odliczcie święta takie jak: dzień murarza, św. Pantaleona itp. I tak już jesteśmy opóźnieni... rozumiem, że ktoś nie może w dane dni pracować, ale niech nie wymaga aby inni się do tego ustosunkowali.
Cavv
Użytkownik Forum
Posty: 214
Rejestracja: 26 paź 2008, 17:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cavv »

DeBe, a może sam stworzysz mapę, skoro Khel(ben)owi się nie śpieszy, myśle że będzie lepsza i ciekawsza, bo to będzie w 100% twój pomysł, a fabułę najwyżej się później dokoptuje.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Nie zrobiliśmy na razie żadnej misji w tydzień. Jest to czasochłonna robota, która pożera znacznie więcej chwil; korzystając z okazji można zlecić mi po prostu jednego z wyznaczonych przeze mnie dni sklecenie kolejnego scenariusza, co jest oczywiście jak zwykle kwestią jednej nocki (start pisania około 3:00) i rano jak to miewam w zwyczaju, zapodaję na forum gotową propozycję tekstu i jakieś gryzdy w paincie.
ODPOWIEDZ