Wielka wspólna kampania

Miejsce dla tematów o misjach, które z różnych powodów nie są już dostępne do pobrania.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

krzysiek000
Użytkownik Forum
Posty: 79
Rejestracja: 18 mar 2007, 17:03

Post autor: krzysiek000 »

Post do usunięcia
Ostatnio zmieniony 29 lip 2010, 12:36 przez krzysiek000, łącznie zmieniany 1 raz.
Cavv
Użytkownik Forum
Posty: 214
Rejestracja: 26 paź 2008, 17:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cavv »

Knecht pisze:Zobaczywszy twoją mapę o mało nie wpadłem w zauroczenie
Cóż za zdanie... :oops: A tę mapę już widziałem wcześniej
Awatar użytkownika
Knecht
Użytkownik Forum
Posty: 189
Rejestracja: 01 maja 2010, 20:13

Post autor: Knecht »

Hmmm , to dobrze że nie umarłeś z zauroczenia :zamurowany:
-> I na co si&#281; gapisz <-

Forum KaM ->http://www.kam.senrix.cba.pl/forum/index.php <- Forum Kam

http://www.knights.sztab.com/forum/viewtopic.php?t=2352 Przy&#322;&#261;cz si&#281; ! Razem stworzymy TSK 2 !
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Knecht pisze:Ja pierniczę . Zobaczywszy twoją mapę o mało nie wpadłem w zauroczenie . Zwracam honor mistrzu - nie dorastam ci do pięt , ale może kiedyś .......
Zrób wiele map, a może i będziesz lepszy. @rTeq również miał trudne początki z tego co sobie przypominam, ale teraz jego mapy pod względem dopracowania dorównują mapom Dark Lorda (jeśli ich nie przewyższają... trudno osądzić, bo dawno nie widziałem ani jednych, ani drugich).
krzysiek000 pisze:Nie ma to jak samozauroczenie, co DeBe? Jednak jest ono uzasadnione, bo naprawdę twoje mapy są bardzo dobre, ale jak to powiedziałeś, są one lekko nudzące.
Czy zamierzasz kiedykolwiek wrócić do tego?
To prawda... są nudzące. Pragnę jednak przypomnieć, że pracowałem według planu narzuconego z "góry". Miałem rozkazy typu: tu ma być duży las, tu droga, a tu coś tam. Jeśli chodzi o mapę, którą dzisiaj zamieściłem, to starałem się aby jak najbardziej przypominała ona swój pierwowzór, poprawiając jedynie co się tylko da. Jednak plan był nudny, to i mapa jest nudna. Choć osobiście uważam, że ta do misji nr. 3 jest ciekawa.
Odpowiedź na drugie pytanie: szczerze wątpię... ale kto wie. Edytor miał już pójść w zapomnienie po misji nr. 3, a jednak tak się nie stało. Jeśli pojawiłaby się ciekawa propozycja, to musiałbym się długo zastanawiać.
Cavv pisze:Cóż za zdanie... Zakłopotany A tę mapę już widziałem wcześniej
Nie wątpię... umieszczałem już screeny, ale teraz każdy może sobie ją pobrać i przypatrzeć się z bliska.
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

DeBe pisze:@rTeq również miał trudne początki z tego co sobie przypominam, ale teraz jego mapy pod względem dopracowania dorównują mapom Dark Lorda (jeśli ich nie przewyższają... trudno osądzić, bo dawno nie widziałem ani jednych, ani drugich).
Dziękuję, to wielkie słowa, zwłaszcza, jeśli płyną spod Twojej klawiatury.
Dziś już jestem po maturze, więc wracam do roboty, jeszcze trochę pracy i koniec. Muszę sobie wszystko przypomnieć :D

Co do Twojej, DeBe, mapy, którą nam pokazałeś, to trzeba przyznać, najlepsza z fanowskich, jakie kiedykolwiek widziałem. I choć jest najlepsza, to i tak widać miejsca, które można by poprawić. Ale w KaMie tak to już jest z tymi mapami - dlatego swoich nie będę poprawiał w nieskończoność, skoro ma być ich aż dwadzieścia.

Gratuluję, szczyt perfekcji.

A sam wracam z powrotem do edytorów - mam pewne obawy, że mi większa część wakacji na kampanii TCK zejdzie ;)

-_-_-_-_-
Knecht, poprawione.
Ostatnio zmieniony 20 maja 2010, 15:28 przez Gogoud, łącznie zmieniany 1 raz.
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
Awatar użytkownika
Knecht
Użytkownik Forum
Posty: 189
Rejestracja: 01 maja 2010, 20:13

Post autor: Knecht »

Coś co się @rTeq - u cytat pomylił , nie ja to napisałem tylko DeBe .
-> I na co si&#281; gapisz <-

Forum KaM ->http://www.kam.senrix.cba.pl/forum/index.php <- Forum Kam

http://www.knights.sztab.com/forum/viewtopic.php?t=2352 Przy&#322;&#261;cz si&#281; ! Razem stworzymy TSK 2 !
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Posty: 785
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:51
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: Joker »

Może ktoś z WWK byłby zainteresowany?
http://www.knights.sztab.com/forum/viewtopic.php?t=2352
Cavv
Użytkownik Forum
Posty: 214
Rejestracja: 26 paź 2008, 17:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cavv »

Chyba nikt z WWK nie tworzy już misji
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

O ile wiem, jeszcze nie ma wakacji.
Awatar użytkownika
Kamyk
Użytkownik Forum
Posty: 1161
Rejestracja: 14 mar 2007, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kamyk »

Jeśli wybralibyśmy lidera, który podejmowałby decyzje w sprawie tego jak ma wyglądać poszczególna misja(a nie tak jak było wtedy, że każdy z testerów miał inną wizję i przez to nie dało się misji dokończyć albo trwało to bardzo długo), to ja nie widzę przeszkód...
ODPOWIEDZ