Wielka wspólna kampania

Miejsce dla tematów o misjach, które z różnych powodów nie są już dostępne do pobrania.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Posty: 785
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:51
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: Joker »

Kamyk pisze:Jeśli wybralibyśmy lidera, który podejmowałby decyzje w sprawie tego jak ma wyglądać poszczególna misja(a nie tak jak było wtedy, że każdy z testerów miał inną wizję i przez to nie dało się misji dokończyć albo trwało to bardzo długo), to ja nie widzę przeszkód...
Masz racje...
Jeśli chcecie dokończyć kampanie wybierzcie lidera. Np Cavva.
Bo to on zaproponował 1 misje... I niech on robi tak misje jak jest zgodnie z fabułą. Inni tylko zajmują się tym czym mają się zająć.
To moje zdanie :wink:
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Rozumiem, że lider miałby za zadanie wtrącać się do pracy innych i tym sposobem im ją uniemożliwiać, gdyż to już nie byłaby "ich praca"?
Awatar użytkownika
Kamyk
Użytkownik Forum
Posty: 1161
Rejestracja: 14 mar 2007, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kamyk »

Zadaniem lidera byłoby znalezienie kompromisu w razie sporów o to jak ma wyglądać misja. Poprzednie doświadczenia pokazały nam, że taka osoba byłaby jak najbardziej potrzebna aby praca nie stała w miejscu bądź nie trzeba było wszystkiego poprawiać i zmieniać w kółko.
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Posty: 785
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:51
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: Joker »

Cytuję Kamyka,,Przepraszam Was, ale muszę zrezygnować z projektu...''
Trochę Cię nie rozumiem... Najpierw rezygnujesz z projektu, a potem przejmujesz się losami lidera...
Chcesz powrócić do skryptów? :D
Cavv
Użytkownik Forum
Posty: 214
Rejestracja: 26 paź 2008, 17:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cavv »

A to jeszcze jest jakiś projekt? :oops:
Awatar użytkownika
Kamyk
Użytkownik Forum
Posty: 1161
Rejestracja: 14 mar 2007, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kamyk »

Wiesz Jokerze, ochotę mam. Gorzej z czasem ;p.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Wiem w czym tkwi problem wywołujący marazm. Wiem jak go rozwiązać. Mam nawet pewne plany, ale uprzednio muszę być uświadomiony o tym... czy ktoś, ktokolwiek posiada którąkolwiek z dotychczas zaprezentowanych przez nas misji z sąsiedniego tematu? Nie sposób ruszyć z miejsca bez świadomości, że to, nad czym pracowaliśmy bardziej lub mniej zgranie przez przeszło rok bez wieści przepadło w mgnieniu oka, bo nikt nie pokusił się o zarchiwizowanie dotychczasowych tworów, tudzież osobników do funkcji tejże nieroztropnie nie wyznaczyliśmy. Jeżeli nasze portfolio się znajdzie całe i zdrowe, osobiście postawię projekt z powrotem na nogi w tempie bardziej niźli satysfakcjonującym, pomimo zabiegania w życiowym wirze członków wybranej przez nas obsady (spis w podlinkowanym wątku). Łatwo hurmie umieścić projekt na drodze straceńczej, gdy angaż nie przekraczał odtworzenia wybranej misji podczas rozgrywki. Szkice mapy aktualnej jak również poprzedniczki, Bogu dzięki, nadal istnieją.
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Posty: 785
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:51
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: Joker »

Wątpię aby cała ,,ekipa'' nagle spadła Ci z nieba i o dziwo znalazła czas na robienie kolejnych misji.
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Ja już zgłosiłem się do robienia kampanii. Problem w tym, że - jak wspomniał Khel - brakuje nam pierwszych trzech misji (posiadam jedynie mapę do misji pierwszej i chyba trzeciej).
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator
Posty: 933
Rejestracja: 15 paź 2005, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Michailoff »

Na mnie z misjami nie patrzcie... Takowych niestety nie posiadam, aczkolwiek jestem dość pamiętliwy - i mógłbym pomóc co nieco odświeżyć koncept, dotyczący także misji drugiej. Niefart jednak chce, że w tym momencie nie posiadam nawet KaM na dysku (o narzędziach edycyjnych nie wspomnę), póki co więc mógłbym udzielać wiedzy merytorycznej. Niedługo jednak powinienem się zaopatrzyć i wspomóc ekipę standardowo w testach, a jeśli trza będzie - także w skryptach.
Crimson (king) Michailoff
ODPOWIEDZ