[nowe misje] Paulpolska

Miejsce dla tematów o misjach, które z różnych powodów nie są już dostępne do pobrania.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
paulpolska
Użytkownik Forum
Posty: 78
Rejestracja: 18 paź 2007, 10:46
Lokalizacja: Grudziądz

[nowe misje] Paulpolska

Post autor: paulpolska »

Na starcie wybaczcie ale screeny z Knightsa mi sie psuja więc nie mogę go dać.
OPIS KAMPANII "The New World" - Kierujesz Generałem Dawidem, który w raz z małą grupką poddanych został wygnany z małego królestwa Minos. Twoim celem jest zbudowanie nowych prowincji i podbicie kolejnych oraz zdobycie jak największej liczby sojuszników. Teren na który masz zbudować nowy obóz nie sprzyja jednak warunkom gospodarczym. Jednak na Ciebie liczymy jako ostatnia iskierka nadzieji.
SCREEN ( Nasi to czerwoni ):
Misja 1 - Zbudujmy Nowy Dom / Create New House
Obrazek
Tryb misji: Budowa 1vs1
Opis Misji - Zostaliśmy zdradzeni i wygnani z naszego królestwa. Naszym celem jest zbudowanie nowego obozu. Początkowo jesteśmy dobrze wyposażeni w surowce, ale wróg po kilku dniach nas zaatakuje bądź gotowy i zdobądź wioskę z której nas wypędzono. Do dzieła generale !!!


TO MOJA PIERWSZA MISJA PROSZę O WYROZUMIAłOść


DOWNLOAD - LINK MISSION 1
http://rapidshare.com/files/63861602/Mi ... e.rar.html

Misja 2 - Atak na Minos/Attack On Minos
Screen (Nasi to czerwoni):
Obrazek
Tryb misji: Budowa 1vs1
Opis misji - Dzięki zwycięstwu i udanej próbie odbicia miasta zdołaliśmy osłabić pozycje Minos. Nasi byli wrogowie zaoferowali nam pomoc w zamian za zajęcie ich bazy na wschodzie. To dla nas niezwykle korzystne. Zaatakuj osadę Minos. Musisz liczyć się z natarciem przeciwnika. Czeka nas jeszcze wiele podbojów.
DOWNLOAD - LINK MISSION 2
http://www.sendspace.com/file/cn4bb8


Misja 3 - Przełęcz/Defile
Screen
Obrazek
Tryb misji: Taktyczna 1vs1
Opis misji - Zdobyliśmy sojusznika oraz zajeliśmy większośc prownicji południowej. Naszym kolejnym celem jest prownicja Sairak. Aby do niej dojść musimy sie przeprawić przez przełęcz. Licz się z zasadzką wrogich oddziałów. Gdy zwyciężymy czeka nas podbój bardzo bogatej w surowce prowincji.

DOWNLOAD - LINK MISSION 3
http://www.speedyshare.com/618114594.html


Misja 4 - Nowy Sojusznik/New Alliance
SCREEN(na scr nasz sojusznik)
Obrazek
Obrazek
Tryb misji: Budowa - Elementy taktyczne 2vs2
Opis misji - Udało nam się przedostać do Sairak. Naszym pierwszym celem jest osada Babingham. Niestety zdobycie jej nie będzie łatwe ponieważ barbarzyńcy depczą nam po piętach. Nasi sojusznicy dotarli już wczesniej do Sairak i wybudowali małą osadę. Podczas szkolenia armii będą nas ochraniać. Teren sprzyja działaniom defensywnym co daje Ci przewagę. Wykorzystaj ją. Ta misja jest przełomowa dla dalszego przebiegu wydarzeń. Oszczędzaj zasoby kamienia gdyż nie ma go nigdzie w pobliżu.


DOWNLOAD - LINK MISSION 4
http://www.speedyshare.com/645343838.html


Misja 5 - Oblężenie Sairak/ Siege of Sairak
Screeny:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tryb misji - Budowa 3vs2
Opis misji - Udało nam się dotrzeć pod Gród Sairak. Dzięki zwycięstwu nad barbarzyńcami część z nich przeszła na naszą stronę. Dzięki temu mamy już dwóch sojuszników. Nasi sojusznicy okopali sie na południe od naszej pozycji i będą bronić południowego przejśćia między Sairak. Naszym celem jest zaatakować przeciwnika i zdobyć Sairak. Po raz kolejny musisz używać rozsądnie kamienia. Barbarzyńcy zajmą się oobroną nas zaś wojska Minos będą starać się zdobyć Sairak. Twoim zadaniem jest im to ułatwić. SOJUSZNIK MUSI PRZEżYć.
DOWNLOAD - LINK MISSION 5
http://www.speedyshare.com/734556917.html

Misja 6 - Oko za oko, ząb za ząb/ Eye for Eye, Tooth for Tooth
Screen:
Obrazek
Tryb misji - Taktyczna 1vs1
Opis misji - Nasi wrogowie oddali się w nasze ręce. Znów mamy dostęp do pokładów kamienia. Nasza armia wyruszyła w podróż pod prowincje Madenburg gdyż istnieje szansa zajęcia jednej z czterech pobliskich wiosek Barona Cyrona broniących dostępu do Grodu Olberheim. Jednak przeprawa przez neutralny teren Fautrastu wydaje sie podejrzana. Spróbuj rozwikłać te tajemnice.

DOWNLOAD - LINK MISSION 6
http://www.speedyshare.com/998918701.html

Misja 7 - Cztery Obozy/Four Camp
Screeny (Sojusznik próbuje wziąć sprawy we własne ręce):
Teren wroga jest odkryty tylko na screenach !!!
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Tryb misji - Budowa 2vs3
Opis misji - Nasze oddziały dotarły na pod osady należące do Olberheim. Udało nam się przejąć południową osadę. We wrogich rękach są jeszcze trzy na północy. Barbarzyńcy którzy są po naszej stronie postanowili wziąć sprawy we własne ręce i ruszają z doborowym oddziałem setki wojsk na wroga. Ma to osłabić pozycję środkowej osady. W tym czasie Ty umocnij się na przejętej bazie. Posiadasz część surowców które się w niej znajdowały. Powinno Ci to ułatwić rozbudowę jednak licz się z atakiem przeciwnika. Powodzenia Generale !!!

DOWNLOAD - LINK MISSION 7
http://www.speedyshare.com/613638117.html
Proszę o komentarze
Ostatnio zmieniony 31 paź 2007, 17:22 przez paulpolska, łącznie zmieniany 24 razy.
Gadzislaw
Użytkownik Forum
Posty: 253
Rejestracja: 14 paź 2007, 14:48
Lokalizacja: Sztum

Post autor: Gadzislaw »

Jakbyś mógł, to na przyszłość umieszczaj pliki na Savefile.com albo na filefront.com

tam nie ma żadnych limitów sciagania itp.

Moje uwagi:
1. Za mało kamienia na początku, za dużo złota, brak kiełbasy...
2. Mapa jest słabo zrobiona i mamy mało miejsca na budynki. Wróg rozbudowuje się szybko i musimy przycisnąć, żeby nie miał za dużo jednostek xD.
3. Poważny bug - niektóre drzewa w kółko się przewracają. Też tak miałem jak powstawiałem nie te drzewka co trzeba ^^.
4. Brzydko wyglądająca droga od spichlerza.

Plusy:
1. Ustawiłeś AI, w swojej pierwszej misji, dobrze to zrobiłeś... ale do czasu. Jak wróg zbuduje za dużo jednostek to się kitłaszą xD!
2. Zrobiłeś swoją mapkę, bravo (nie jest najlepsza, ale gites majones, zawsze coś)!

No to chyba na tyle. Czekam na następne misje!
Awatar użytkownika
paulpolska
Użytkownik Forum
Posty: 78
Rejestracja: 18 paź 2007, 10:46
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: paulpolska »

Dzięki za opinie. lubię ostrę krytyki ;p zabieram się za mapkę do drugiej misji
Awatar użytkownika
Cav
Użytkownik Forum
Posty: 1262
Rejestracja: 02 wrz 2007, 20:03
Lokalizacja: skontnikont
Kontakt:

Post autor: Cav »

Jak wybierzesz takie przechylone drzewa, to się przewracają, ja w swojej 1 misji też tak miałem


PS. Generał Dawid, fajnie to brzmi :D
Trejdmark i Kopirajt dla Cava!
Awatar użytkownika
paulpolska
Użytkownik Forum
Posty: 78
Rejestracja: 18 paź 2007, 10:46
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: paulpolska »

Jest już druga misja zapraszam;p nie co trudniejsza
Gadzislaw
Użytkownik Forum
Posty: 253
Rejestracja: 14 paź 2007, 14:48
Lokalizacja: Sztum

Post autor: Gadzislaw »

Właśnie ją ściągam!
Obrazek
Też grasz w KaM Remake? Podziel się tym z innymi!
Awatar użytkownika
paulpolska
Użytkownik Forum
Posty: 78
Rejestracja: 18 paź 2007, 10:46
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: paulpolska »

Jest trzecia misja. Tym razem taktyczna. Nie jest trudna tym bardziej że to moja pierwsza misja taktyczna więc nie wyszła perfekcyjnie. Doradźcie co po prawić a co jest dobrze. pzdr
Gadzislaw
Użytkownik Forum
Posty: 253
Rejestracja: 14 paź 2007, 14:48
Lokalizacja: Sztum

Post autor: Gadzislaw »

Dobra... Ściągnąłem, przeszedłem.

Misja 2

Dość dziwna misja...

Uwagi:
1. Błędne DEFENSE AI - przeciwnik ma więcej jednostek niż pozycji obrony, przez co jego jednostki, które wyjdą na przód zostają tam i stoją.
2. Można ominąć skały na północy, przechodząc za mapą.
3. Misję można przejść armią, którą ma się już na początku.
4. Słaby teren.
5. Dziwne standardowe surki w spichlerzu.

Plusy:
1. Wróg atakuje.



Misja 3

Uwagi:
1. Brzydko poustawiane jednostki.
2. Idiotyczne zagranie łuczników przeciwnika.
3. Mała ilość jednostek przeciwnika
4. Zbyt banalne.

Plusy:

1. Swojski teren (troche niedopracowany, ale jest)


Postaraj się następnym razem i testuj misję kilka razy.
Obrazek
Też grasz w KaM Remake? Podziel się tym z innymi!
Awatar użytkownika
Cav
Użytkownik Forum
Posty: 1262
Rejestracja: 02 wrz 2007, 20:03
Lokalizacja: skontnikont
Kontakt:

Post autor: Cav »

Daj sobie spokój z tymi misjami, bo już po screenach widać, że mapy są brzydkie itp...
Trejdmark i Kopirajt dla Cava!
Awatar użytkownika
paulpolska
Użytkownik Forum
Posty: 78
Rejestracja: 18 paź 2007, 10:46
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: paulpolska »

Cav pisze:Daj sobie spokój z tymi misjami, bo już po screenach widać, że mapy są brzydkie itp...
Nie będziesz mnie skreślał z tego co sprawia mi przyjemność bo Ty tak chcesz. Jak Ci się coś nie podoba to nie wchodź w ten temat i nie graj.
ODPOWIEDZ