Pomoc w moich misjach

Tutaj dowiesz się jak stworzyć własne misje oraz pisać do nich skrypty; dział jest też miejscem na ogólne dyskusje dotyczące tworzenia misji.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
koczis12
Użytkownik Forum

Pomoc w moich misjach

Post autor: koczis12 » 28 lip 2008, 20:54

Witam
Nie wiem czy to dobry dział ,ale wydał mi się najodpowiedniejszy.
Chciałbym prosić o pomoc zaufanych i uczciwych forumowiczów ponieważ nie moge w edytorze misji dodawać scriptów chciałbym aby ktoś na swoim komputerze dodał mi to co bym chciał mieć w mojej misji czyli uaktywnij drużyne itp. a póżniej przesłał mi te misje.

Nie potrakyujcie tego jako rozkaz ,że jeśli ktoś mi nie będzie chciał tego zrobić to się obraże.Rozumiem ,że nie macie czasu czy coś w tym stylu
ALE JEŚLI KTOŚ SIĘ NUDZI HEHE

TO TYLE

DZIĘKI I POZDRAWIAM

rebeliant
Użytkownik Forum

Post autor: rebeliant » 28 lip 2008, 21:04

Chciał bym ci pomóc ale nie umiem robić skryptów :smutny: trudne jest to bo ja nie wiem co kliknąć :x .

Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator

Post autor: Michailoff » 28 lip 2008, 21:07

Po pierwsze - Temat, gdzie można składać propozycje dotyczące tworzenia misji już jest, więc istnienie tego tematu narusza regulamin działu.
Po drugie - Temat dotyczący tworzenia misji już jest, co sprawia, iż istnienie tego tematu jest sprzeczne i z tym punktem.
Temat więc zamykam. Koczis12 - oby mi to było ostatni raz. Masz upomnienie, ale później będzie już żółta kartka.
Crimson (king) Michailoff

Awatar użytkownika
koczis12
Użytkownik Forum

Post autor: koczis12 » 28 lip 2008, 21:08

hehe nic nie szkodzi

Zablokowany