Głosowanie na przewodniczącego WWK

Tutaj dowiesz się jak stworzyć własne misje oraz pisać do nich skrypty; dział jest też miejscem na ogólne dyskusje dotyczące tworzenia misji.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Vader
Użytkownik Forum

Głosowanie na przewodniczącego WWK

Post autor: Vader » 30 sty 2009, 18:07

Na fenomenalny pomysł Kamyka:
Kamyk pisze:trzeba wyznaczyć osobę dowodzącą całym przedsięwzięciem żeby nie było takich sytuacji jak przy misji 3. Proponuję zrobić głosowanie kto ma być tym przewodniczącym.
Postanowiłem zrobic osobny temat, który prosze usunac po zakończeniu głosowania. W tym temacie głosujemy na przewodniczącego WWK.
Uwaga! maksymalnie będzie 15 kandydatów więc prosze się zgłaszać!

1.Najpierw proszę o zgłoszenie kandydatury w poście.
2. Potem będziemy głosowali, a wyniki podam w 1 poście.

P.S: Sorry za double posta niżej, ale wczęsniej miałem inne plany co do przebiegu głosowania. W drugim poście zamieszczę liste wyborczą.
Ostatnio zmieniony 30 sty 2009, 18:23 przez Vader, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Vader
Użytkownik Forum

Post autor: Vader » 30 sty 2009, 18:08

1.Vader
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
Ostatnio zmieniony 30 sty 2009, 18:43 przez Vader, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Zielarz
Użytkownik Forum

Post autor: Zielarz » 30 sty 2009, 18:18

Póki co, polecałbym ustalić ostateczny skład. Poza tym Kamyk jest dobrym kandydatem, ale on robi skrypty, czyż nie?
Obrazek

Awatar użytkownika
Vader
Użytkownik Forum

Post autor: Vader » 30 sty 2009, 18:20

Dobrze więc najpierw zróbmy listę wyborczą zgłaszając się w tym temacie. :wink:

Po za tym.. zgłaszam się/
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Zielarz
Użytkownik Forum

Post autor: Zielarz » 30 sty 2009, 18:23

Wybacz, że to napiszę, ale ze śmiechu nie wytrzymuję.

Czyżby do "robienia" mapek? :lol: :szczerzy:
Obrazek

Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum

Post autor: DeBe » 30 sty 2009, 19:26

Napiszę tak Vaderze... wydajesz się nieco obeznany w rządzeniu ludem. Być może byłbyś dobrym szefem, ale sorry... widziałem Twoją misję i nie jestem zachwycony, poza tym nie znam Cię jako użytkownika... na miejscu szefa musi być ktoś szanowany, ktoś kto nie opuści forum i projektu... Zarejestrowałeś się kilka dni temu... nie mamy pewności czy można Ci zaufać, dlatego też nie zagłosuję na Ciebie.
Moim zdaniem dwie osoby najlepiej nadają się na bossa: pierwszą z nich jest Michailoff... jest wymagający co do misji, zna się na rzeczy, można mu zaufać, wiem, że z byle powodu nie wycofa się z projektu i czuję, że dobrze poprowadziłby "drużynę"... kolejną osobą godną zaufania jest Zozol: co prawda jeszcze nie uczestniczył WWK, ale wydaje się być osobą zdecydowaną, odpowiedzialną... poza tym nabył już doświadczenia w tworzeniu misji... doświadczenia którego Tobie Vader jeszcze brakuje. Póki co głosować nie będę, bo nie wiem czy te osoby się zgodzą, ale boję się jednego... że robimy za duży szum wokół całej tej kampanii. Moim zdaniem to nie szef jest nam najbardziej potrzebny w drużynie, lecz raczej zapał... Jeśli go zabraknie i tym razem, to nawet "przewodniczący" niczego nie zdziała.

Awatar użytkownika
Wubek
Użytkownik Forum
Kontakt:

Post autor: Wubek » 30 sty 2009, 22:44

Nie żeby to mój interes był(bo nigdy nie tknąłem palcem w WWK = nie mam głosu), ale Vaderze: Krytykujesz wszystko związane z w/w kampanią, w temacie obok zresztą napisałeś "zaczęło się xx.xx.2007 a teraz jest blebleble" - wniosek nasuwa się sam. Kim ty u diabła jesteś, by w 2 dniu po rejestracji zmieniać cały porządek rzeczy, ogłaszać wybory(kto Ci dał takie prawo?), zgłosić swoją kandydaturę jako pierwszy, gdy nie zrobiłeś ani pixela ni linijki kodu w WWK?

Przepraszam Lucbachu, Khel'buśku, Michailoffie, może Was ciut dziś zdenerwuję postami ale w głowie mi się nie mieści brak logiki u niektórych(tak tak, wiem Khel'b, jesteś naj~, nie musisz mi przypominać).

Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Kontakt:

Post autor: Kheli » 30 sty 2009, 23:02

Po raz pierwszy w tym roku cieszę się na widok Twojego posta, Wubku. :)
Nie będę się nawet czepiał, bo oczywiście się z tym zgadzam.
Jak napisałem w jednym z ostatnich postów, pomysł z dyrygentem po feralnej jatce przy wydawaniu drugiej misji WWK, jest to pomysł masakryczny. Doszliśmy wspólnie do wniosku, że jest dobrze, gdy nikt nie siedzi wyżej i to jest najprawdziwsza prawda. Ja nie kozaczę, bo znam swoje miejsce w składzie i nie rzucam rozkazami na prawo i lewo, a jestem otwarty na propozycje (nie prośby!) z nadzieją, że da się to jakoś z moimi pomysłami połączyć.

Awatar użytkownika
Zozol92
Użytkownik Forum

Post autor: Zozol92 » 31 sty 2009, 15:40

Przewodniczący? Jedna osoba nadzorująca wszystkim? Marny pomysł.
Nawet gdyby wybrać rzeczywiście odpowiedzialną i godną osobę, to nie każdemu będą się podobać jej pomysły. Nigdy nie ma tak dobrze.

Nie, już lepiej niech będzie wspólna narada twórców misji. Taki Khel napisze fabułę i rozrysuje w paincie jego wizję mapy. Nad ew. poprawkami dyskutować będą mapperzy i skrypciarze, a później wezmą się do roboty. Ew. może być dopuszczony jakiś delegat forumowiczów, jeśli mają do powiedzenia coś ciekawego. Taka "rada starszych" :P

btw. thx za uznanie DeBe :)

Awatar użytkownika
Filus
Użytkownik Forum

Post autor: Filus » 01 lut 2009, 03:14

Tak sobie wszedłem przelotem na forum. Poczytałem, przyjrzałem się tej całej szopce i przecieram oczy ze zdumienia. Pewnie wyjdę na chama itp. ale widzę, że co poniektórzy chyba logicznie myśleć nie potrafią (jeśli w ogóle to swędzenie w czaszce można myśleniem nazwać). Przejdę więc do rzeczy. Vader! Co Ty w ogóle wyczyniasz? Dobra rozumiem, zwróciłeś uwagę w temacie o WWK twórcom, że nic nie robią. A teraz chcesz zostać ich szefem? Toż to najlepszy dowcip jako można usłyszeć. Zachowujesz się jak dziecko, które liczy, że po paru uwagach (teoretycznie pomocnych) zostaniesz z otwartymi ramionami powitany w gronie zespołu, żeby tylko... chcesz być ich szefem, nie będąc nawet częścią zespołu... ciekawe bardzo ciekawe. Jeszcze bardziej przecierałem oczy ze zdumienia kiedy poczytałem post DeBe w tym temacie. Coś pokorniejesz, nie takim Cię pamiętam, a i w tym wypadku cięty język by się przydał, bo niektórym woda sodowa do głowy uderzyła.

Strasznie dziwi mnie postawa samych członków zespołu WWK. Jak można sobie pozwolić AŻ tak wchodzić w paradę. Jak dla mnie Wasza odpowiedź powinna być jedna: "Vader s...padaj i zapomnij o WWK". Ja jestem tutaj niezrzeszoną osobą, ale gdyby ktoś mi się "wtranżalał" z buciorami w moją robotę nawet bym z takowym jegomościem się nie użalał. Tak więc chłopaki - co z Wami? Pozawalacie się jakiemuś całkowicie obcemu wtrącać do organizacji? Coś ludzie chyba w tym 2009 roku spokornieli i nie potrafią walczyć o swoje. Pozdrawiam. I mam nadzieję, że Vader zrozumie o co biega i mówiąc kolokwialnie "da se siana". Post starałem się napisać ładnie bez obrażania;). Doceńcie mój trud;).

Zablokowany