kampanie graczy

Tutaj dowiesz się jak stworzyć własne misje oraz pisać do nich skrypty; dział jest też miejscem na ogólne dyskusje dotyczące tworzenia misji.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum

kampanie graczy

Post autor: woloszek » 07 lip 2011, 21:50

Witam (tak jak w temacie) mam prośbę, aby wszystkie stworzone dotychczas kampanie dodawać tutaj. Większość zgodzi się chyba z tym, iż o wiele łatwiej będzie pobierać je tutaj niż szukając po tylu stronach (przejrzałem kilka tematów z nowymi misjami i wiele z nich nie da się pobrać). Prosiłbym więc, by wstawiać kampanie ze zdjęciami (choć kilku misji) i z opisem każdej z nich. Jeszcze jedna mała prośba, by Wasze kampanie wrzucane były nie na rapidshare ani inne serwisy internetowe, które po pewnym czasie wygasną lub z których ściągnięcie graniczy z cudem. Według mnie bardzo dobra stronką jest http://megaupload.com/
Pozdrawiam i mam nadzieje, że moja prośba "zaowocuje", że się tak wyrażę. :)

Ps: aha i najlepiej jakby kampanie były dokończone albo żeby misje w nich były (później można dać edita i dodać resztę misji)

Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum

Post autor: Gogoud » 07 lip 2011, 22:22

Dwie w pełni dokończone i godne oglądania kampanie stworzone przez polską społeczność to kampania "The Testament" Kamyka i Ducha (8 misji) oraz moja "The Cruel King" (20 misji).
Obie są na stronie Lewina.
Jeszcze misje Jokera są niezłe, ale nie wiem, jak z linkami do nich.
I wątpię, żeby komuś chciało się spełniać Twoje zachcianki. Proponuję przeglądać po kolei tematy z nowymi misjami. Jeśli linki wygasły, to twórcom raczej nie zależy na dalszej twórczości.
Ja swojej kampanii tu nie dam, bo uważam, że w moim dziele prezentuje się ona znakomicie i elegancko. Wystarczy tylko kliknąć.

Pozdrawiam i życzę miłej gry. W nowe misje grać naprawdę warto! :D
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube

Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum

Post autor: woloszek » 07 lip 2011, 22:39

okej szanuję Twoje zdanie, ale nie musisz decydować za wszystkich. Jeśli nikt nie spełni jak to napisałeś mojej "zachcianki" to trudno. Człowiek całe życie stara sobie ułatwić życie, więc myślę, że warto tutaj wrzucać swoje kampanie. Okaże się w praniu.
W tym temacie nie chodzi o to jak w takich jak Twój @rteq, czyli żeby ludzie podziwiali kampanie itp.. tylko o to by można było łatwo pobrać misje bez szukania po całym forum.

PS: nie proszę o opinie czy to dobry pomysł tylko o to co wyżej

Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Kontakt:

Post autor: Joker » 07 lip 2011, 23:01

Wystarczy zerknąć na datę ostatnio edytowanego 1 posta...
I misje które są na pierwszym miejscu wyróżnione, to chyba te nowe :P

kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Kontakt:

Post autor: kuba11100 » 08 lip 2011, 12:02

Nie tak dawno zrobiłem u siebie mirror misji z tego forum, możesz potraktować to jako swojego rodzaju namiastkę (sortuję wg autorów, nie zawartości misja pojedyncza/kampania).
Pomysł zrobienia indeksu misji nawet mi się podoba - tylko nie w formie "wszyscy wszystko do jednego tematu", tylko bardziej zorganizowanej i prostej.
Gogoud pisze:Jeszcze misje Jokera są niezłe, ale nie wiem, jak z linkami do nich.
Na moje oko to sam je usunął.
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji

Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Kontakt:

Post autor: Joker » 08 lip 2011, 22:23

Gogoud: Jeszcze misje Jokera są niezłe, ale nie wiem, jak z linkami do nich
Dziękuję za uznanie Gogoud :)
kuba11100: Na moje oko to sam je usunął.
Proszę bardzo, nowa kampania jak na razie 1 misja lecz pracuję nad 2. :wink: Mile widziane komentarze itp.
Klik

Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum

Post autor: woloszek » 08 lip 2011, 23:59

dzięki kuba11100 za link :) linki do waszych tematów z misjami/kampaniami też są tutaj mile widziane, byle tylko można było je pobrać.

PS: fajny fragment mapki Joker

kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Kontakt:

Post autor: kuba11100 » 09 lip 2011, 10:58

Joker pisze:Proszę bardzo, nowa kampania jak na razie 1 misja lecz pracuję nad 2. :wink: Mile widziane komentarze itp.
Klik
Pamiętam, że w starym temacie była kiedyś powstająca kampania (obszerniejsza), później kolejna, która skończyła się bodajże jednej misji (mam kopię) - linki do tych misji miałem na myśli.
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji

ODPOWIEDZ