Znaczniki lokalizacji na minimapie

Tutaj dowiesz się jak stworzyć własne misje oraz pisać do nich skrypty; dział jest też miejscem na ogólne dyskusje dotyczące tworzenia misji.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
radziopoke
Użytkownik Forum
Posty: 86
Rejestracja: 15 gru 2011, 09:49

Znaczniki lokalizacji na minimapie

Post autor: radziopoke »

Stworzyłem sobie pewną mapkę multiplayer, którą niedługo będę chciał podać waszej ocenie. Problem tylko tkwi w tym, że gdy wchodzimy w grę i wybieramy tą mapę to na minimapie nie widać cyferek oznaczających gdzie jest jaka lokalizacja. Jak to ustawić?
radziopoke
Użytkownik Forum
Posty: 86
Rejestracja: 15 gru 2011, 09:49

Post autor: radziopoke »

Myślałem że jak tyle osób tworzy mapy to ktoś da mi jakąś wskazówkę jak tego dokonać, a po 3 dniach nie widzę żadnego nawet najmniejszego odzewu. Dlatego też może pokaże jak chwilowo wygląda mini mapka w grze multiplayer:
Obrazek
I własnie nie wiem dlaczego w ogóle nie jest napisane jaka lokalizacja gdzie jest a na innych mapach jest pokazane gdzie jest jaka lokalizacja za pomocą kółka z cyferką.
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

A czy to aby nie jest nakładane przez Twórców Remake'u w odpowiednie miejsce na miniaturę przy dołączaniu mapy do kolejnych releasów Remake'u?

Chyba, że masz na myśli jakieś inne cyfry...
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
sado1
Użytkownik Forum
Posty: 108
Rejestracja: 20 lis 2012, 13:11

Post autor: sado1 »

Musisz dodać każdemu graczowi w skrypcie komendy !CENTER_SCREEN x y, gdzie x y to koordynaty gracza (można odgapić je od spichrzy, jeśli już są na mapie, spichrze w skrypcie wygladaja tak: !SET_HOUSE 11 x y), ściągnij edytor skryptów Lewina ale koniecznie w wersji 0.3 beta, nie nowszej. Tę komendę dodaj gdzies po tych kilku poczatkowych zaczynajacych sie od SET_CURR_PLAYER.
ODPOWIEDZ