IV misja The PRebellion...

Dział dotyczący tylko drugiej kampanii gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
swiftly
Użytkownik Forum
Posty: 3
Rejestracja: 19 sie 2008, 21:42
Lokalizacja: Jędrzejów

IV misja The PRebellion...

Post autor: swiftly »

Słuchajcie - sprawa jest następująca. Gram w IV rundę, nakazują rozbić tylko militaria i chronić wioski. Wszystko zrobione...a misja wciąż nie jest wypełniona. Ktoś wie o co mogłoby chodzić? Może moja wersja gierki potrzebuje jakiegoś patcha?
pozdr.
wojtek
ps. grałem w K&M gdy tylko wyszło...;Da dwójkę jakoś pominąłem i teraz nadrabiam zaległości
moje gg 3727847
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator
Posty: 933
Rejestracja: 15 paź 2005, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Michailoff »

Taaaaa... Mam radę - zainstaluj SR2 (jak masz starszą wersję - możesz ją zobaczyć w prawym górnym rogu) i zacznij grać od nowa w kampanię TSK. Powinna być wtedy normalna misja. Jeśli masz ten patch i grasz w kampanię TPR - musisz zniszczyć budynki takie, jak kuźnie, garbarnie, dymarki, stajnie, warownie, bodaj wieże itp...
Crimson (king) Michailoff
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

Michailoff mu chodzi o misję czwartą TPR, bo pisze że trzeba chronić sojusznika i zniszczyć budynki militarne.

Swiftly, zniszcz wszystkie budynki (graczy żółtych i zielonego z wieżami i warownią), ale nie rozwalaj szkoły tego u góry żółtego, bo przegrasz, ale zniszcz szkołę koło warowni, bo on ma je dwie. Wschodnią (koło warowni) rozwal, a zachodnią (koło gospodarstw) zostaw w spokoju. Pamiętaj, aby nie zabić pomocników gracza zielonego (tego bez wież), bo wynikiem tego będzie klęska. Rozwal mu jedyne spichrz.
Misja wygrana!
Teraz czeka Cię misja piąta, trudna jak...
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

robi29, nie trzeba niszczyć szkół i spichrzy, wystarczy tylko garbarnię, warsztaty, warownie i stajnię, no i wojska oczywiście, tak jak wspomniał Michailoff. Nawet wiadomość na początku misji mówi, żeby nie atakować bezbronnych obywateli i ich wiosek.
swiftly
Użytkownik Forum
Posty: 3
Rejestracja: 19 sie 2008, 21:42
Lokalizacja: Jędrzejów

Post autor: swiftly »

hmm, to by oznaczało, że jednak jest jakiś błąd...bo już trzeci raz burzę na przemian same wojskowe, potem wojskowe i szkoły ...i lipa;) ...a instalowalem jakiegoś patcha...nic to;) zainstaluję tego, o którym pisaliście;).. dzięki za rady!
swiftly
Użytkownik Forum
Posty: 3
Rejestracja: 19 sie 2008, 21:42
Lokalizacja: Jędrzejów

Post autor: swiftly »

dodam, że patcha zainstalowałem;/
Awatar użytkownika
Edward Arald IV
Użytkownik Forum
Posty: 197
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:07
Lokalizacja: Polska

Post autor: Edward Arald IV »

Ja to bym z edytora misji skorzystał
_____________
PP (Polak Potrafi)
Awatar użytkownika
kaszub
Użytkownik Forum
Posty: 759
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kaszub »

Archeologia to super nauka.
Dinozaury też wykopujesz? :D
ODPOWIEDZ