Wprowadzenie

Dział dotyczący tylko drugiej kampanii gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
fly2thesky
Użytkownik Forum
Posty: 2
Rejestracja: 10 maja 2009, 12:20

Wprowadzenie

Post autor: fly2thesky »

Witam, mam takie szybkie pytanko. Czy po wykonaniu wszystkich kompanii i misji będą mógł we wprowadzeniu budować wszystkie budynki? pozdrawiam
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Wprowadzenie

Post autor: Kheli »

Wprowadzenie jest zupełnie odrębną misją i nie ma żadnego wpływu na obie kampanie. Jako samoistny etap, w którym gracz oswaja się z grą, głównym celem jest zapoznanie go z podstawami KaM'owej gospodarki, z jej działanie, z istotnymi w niej mieszkańcami oraz ich rolami w kwitnącym życiem światku. W trakcie jakiejkolwiek misji, budowle niedostępne nie stają się nagle możliwe do wybudowania, żadna zablokowana opcja nie zostaje odblokowana. Prosząc jednego z graczy o pomoc w grzebaniu w pliku misji, będziesz mógł cieszyć się Wprowadzeniem bez specjalnych ograniczeń, a nawet dostosować je do swoich osobistych potrzeb. Dodać chciałbym, że wiele tworów pozostałych forumowiczów jest nawet bardziej ekscytujących i wciągających, niźli owo Wprowadzenie.
fly2thesky
Użytkownik Forum
Posty: 2
Rejestracja: 10 maja 2009, 12:20

Post autor: fly2thesky »

byłby ktoś chętny pomóc w grzebaniu w pliku misji ? :P
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Do tego już został stworzony temat w odpowiednim dziale. Stworzony po to, by ludzie potrzebujący nagłej pomocy w temacie tworzenia misji, mogli bez obaw pytanie zadać, ewentualnie poprosić kogoś grzecznie o małą pomoc w tworzeniu czegoś od podstaw, czy chociażby takiego zmieniania danych. Jeżeli jesteś chętny do zabrania się samemu za to, w tym samym dziale, o którym mowa, jest cały samouczek, jak tworzyć mapy i jak zmieniać skrypty, by otrzymać planowany efekt.
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

Ja mogę, ja mogę. Zrobię Ci, aby odblokować budowanie, a i jak jeszcze chcesz to dodać jakieś surowce do spichlerza.
ODPOWIEDZ