Misja 4

Dział dotyczący tylko drugiej kampanii gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
gerard02
Użytkownik Forum

Misja 4

Post autor: gerard02 » 14 paź 2010, 17:15

Witam!Mam problem.Mianowicie w 4 misji (w tej kampanii co w pierwszej planszy się broni zamku a potem trzeba pokonać 2 wrogów) pokonałem żółtego gracza i przegrywam.Jest tam jeszcze zielony gracz, no ale on jest bardzo słaby a w poleceniu było wyraźnie napisane aby podbić fortece a tam jest żółty gracz.Co mam zrobić? :|
Czekam na szybką odpowiedź :)

Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum

Post autor: Gogoud » 14 paź 2010, 19:33

Pisać w odpowiednich działach i zainstalować patch SR3.
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube

Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator

Post autor: Michailoff » 17 paź 2010, 21:38

Było to wiele razy na forum, na przyszłość radzę szukać. Tym razem zrobię jednak wyjątek.
Więc powiem tak: polecenie jest jasne, jak słońce - w osadach wroga masz zniszczyć wszystkie budynki militarne, tj. warsztaty/kuźnie płatnerskie/pancerzy, warsztaty wojenne (chyba! w oryginalnej misji ich nie ma, pojawiają się w kampaniach fanowskich - więc tego pewny nie jestem), stajnie, garbarnie, warownie i chyba wieże obronne (tego też pewny nie jestem). Nie możesz natomiast ruszać budynków o znaczeniu gospodarczym - szkół, spichrzy itp. itd. Musisz to zadanie wykonać w odległym obozie żółtych na północy i północnym wschodzie ORAZ w osadzie zielonych wysuniętych skrajnie na wschód (jest poniżej niewielki garnizon z zielonymi flagami - należy go zrównać z ziemią i to jak najszybciej). Osadę położoną centralnie na mapie zostawiasz w spokoju, swoje wojska ulokuj w bazie sojusznika na południu mapy. Jak się rozwinąć? Tego już nie podam, przynajmniej na razie - zdaj się na własną inwencję i umiejętności.
Crimson (king) Michailoff

ODPOWIEDZ