Zmiana muzyki w KaM TPR

Dział dotyczący tylko drugiej kampanii gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jared
Użytkownik Forum
Posty: 178
Rejestracja: 03 lis 2007, 20:03

Zmiana muzyki w KaM TPR

Post autor: Jared »

Użyłem opcji szukaj, ale nie znalazłem satysfakcjonującej odpowiedzi. Czy jest możliwość wgrania do gry muzyki "z zewnątrz"? Chciałbym wstawić tam np, muzykę z TSK, ale także jakieś ciekawe soundtracki. Jest taka możliwość, w jaki sposób da się to zrobić?
Obrazek
kris992 -> Jared
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

wyłącz muzykę, włącz winampa.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Janosiczek we krwi ma wymyślanie farmazonów, kiedy chce się wypowiedzieć na temat sobie całkowicie obcy. Nie zwracaj na niego uwagi.
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Sama muzyka z TSK jest dodana w patchu SR3, dodanie kolejnych kawałków jest możliwe, ale nieopłacalne (wymagane grzebanie w binarce). Dochodzą do tego ograniczenia w obsługiwanych formatach; obsługiwane są MP2 i MP3 w niższych bitrate'ach (jak kiedyś patrzyłem 192 kb/s działa, przy 320 pojawiają się problemy - muzyka gra cały czas i przestaje działać automatyczne przełączanie).
janosiczek pisze:wyłącz muzykę, włącz winampa.
Wygodniejsza opcja, ale... Winamp? Serio?
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

Khelak pisze:Janosiczek we krwi ma wymyślanie farmazonów, kiedy chce się wypowiedzieć na temat sobie całkowicie obcy. Nie zwracaj na niego uwagi.
Kolego poradziłem mu, to samo co sam robiłem kilka lat temu. Wiec o co ci chodzi ? Moje rozwiązanie jest proste i działa. Wiec co się burzysz.
Po za tym NIE SPAMUJ, jak sie odzywasz w temacie gdzie kolega pyta i czeka na odpowiedz (konkretną)
Awatar użytkownika
Jared
Użytkownik Forum
Posty: 178
Rejestracja: 03 lis 2007, 20:03

Post autor: Jared »

A więc niestety, tak jak myślałem, KaM to nie GTA, że wrzuci się muzykę do odpowiedniego folderu i jest ;) Grzebać w jakichś zaawansowanych opcjach raczej nie zamierzam, więc opcja playera w tle jest jedyną.
Dzięki za odpowiedź.
Obrazek
kris992 -> Jared
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

Jared pisze: Grzebać w jakichś zaawansowanych opcjach raczej nie zamierzam, więc opcja playera w tle jest jedyną.
Dzięki za odpowiedź.
Nie ma sprawy na mnie zawsze możesz liczyć. ! I na KONKRETNĄ odpowiedz.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

janosiczek pisze:Kolego poradziłem mu, to samo co sam robiłem kilka lat temu. Wiec o co ci chodzi ? Moje rozwiązanie jest proste i działa. Wiec co się burzysz.
Kochanieńki... Nie wszyscy zdolni są zauważyć w swoich postach zupełne minięcie się z tematem. Z wiekiem wyrobisz sobie konstruktywne myślenie i analizę czyichś wypowiedzi. :) Towarzysz pytał o sposobność wdrożenia w grę plików dźwiękowych, nie zaś na łatwiznę uruchamiania innych programów, na co wpadłaby większość sprytnych użytkowników. Twoja porada była zatem, wedle moje przyuważenia, bezowocna, zbędna, niepoważna, nawet z domieszką dziecinności. Nie wiem, czy sześć lat temu też udzielałbym tak niskolotnych wskazówek, byle zaspokoić w sobie głód niesienia pomocy bliźnim. Pomocna dłoń również bywa sztuką i nie każdy śmiałek sobie może na nią odważnie pozwolić.
janosiczek pisze:Po za tym NIE SPAMUJ, jak sie odzywasz w temacie gdzie kolega pyta i czeka na odpowiedz (konkretną)
Dlatego właśnie publiczna reprymenda powinna Ci szczególnie przypaść do gustu, ponieważ zaśmiecasz - wiele miejsc naszego forum - ale również ten jakże krótki temat, poradami wydobytymi nie powiem skąd. Po prostu śmiecisz. Najzwyczajniej w świecie. Próbujesz to czynić mądrze, gdyż usprawiedliwiasz feralne wypowiedzi co rusz. Jakakolwiek nie byłaby ich obrona, nie zmienia nic faktu malującej się irytacji na twarzach czytelników po zetknięciu z takimi światłymi mądrościami, jak "wyciszenie gry". Twoje konsekutywne wykazanie frustracji stawia z kolei Cię w negatywnym świetle. Osobiście nie czuję się kompetentny do udzielania wskazówek technicznych, toteż nie sugerowałem tu żadnych rozwiązań. Można by rzec - wyszedłem z twarzą. Ale Twoja obecność tutaj już mnie zmusiła do niesympatycznego obowiązku wytłumaczenia autorowi, że Twój odzew miał być oczywiście dziecinną, niewinną igraszką, a nie na poważnie odbieraną odpowiedzią. Jakże świadczyłoby to o naszym forum? Mamy na szczęście wokół fachowców takich jak Kuba, którzy na kwestie czysto techniczne zawsze znajdą chwilę. Jeżeli zatem zaśmiecaniem nazywasz wystosowaną uwagę ku Tobie oraz dyskretne wytłumaczenie autorowi Twoich nie do końca udanych zapędów, nie wiem, do jakiej grupy wrzuciłbyś prawdziwy, pierwszorzędny spam, jeśli nie podkładasz pod ich szablon wielu swych własnych wypowiedzi. Jak ta druga tutaj. Honorowo byś się zachował, pisząc o braku rozwiązania. Jednak najlepiej ustąpić miejsca większemu odpisowi, choćby autorstwa Kuby. On rozwieje wszystkie wątpliwości za jednym zamachem.
janosiczek pisze:Nie ma sprawy na mnie zawsze możesz liczyć. ! I na KONKRETNĄ odpowiedz.
Ty nie zauważyłeś przypadkiem, że Jared podziękował Kubie? Ty nic nie napisałeś zadowalającego, oprócz użycia odtwarzacza, na co przecież sam wpadłby. O Twojej roli w tym temacie wiele nie wspomniał. Zacznij czytać tematy całościowo, nie wybrane przez siebie fragmenty, które zinterpretowałbyś pod siebie. Nic przecież nie napisałeś o grzebaniu w zaawansowanych opcjach. Po co Tobie tu dziękować? Za co, przepraszam bardzo?
ODPOWIEDZ