Kupię KaM Peasant Rebellion

Dział dotyczący tylko drugiej kampanii gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Kontakt:

Post autor: Kheli » 01 lut 2012, 00:06

Specyfika czarnego humoru. Wyzuta z wyrafinowanej formy, ale w całej swej prostolinijności przyjemna w odbiorze.

Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum

Post autor: janosiczek » 01 lut 2012, 10:37

Khelak pisze:Specyfika czarnego humoru. Wyzuta z wyrafinowanej formy, ale w całej swej prostolinijności przyjemna w odbiorze.
Dobre dobre ^^ :smiesne:

Buczek
Użytkownik Forum

Re: Kupię KaM Peasant Rebellion

Post autor: Buczek » 02 lut 2012, 12:09

Khelak pisze:Wydaje mi się, że ofert sprzedaży wokół byłoby dużo. Wbijanie do społeczności i pytanie, czy ktoś z tutejszych - zwolenników - ma na zbyciu, nie jest posunięciem roztropnym.
janosiczek pisze:Moje ... nie oddam :wink:
Chachacha...
Po otrzymaniu pierwszej odpowiedzi na tym forum od Kuby pomyślałem, że super społeczność bez typowo polskiego mądrzenia ale nie musialem dlugo czekać aby vice-administrator pokazał ze nie potrafi czytać ze zrozumieniem i lubi czepialstwo. Ja w przeciwieństwie do Ciebie idąc po chleb idę do piekarni a nie do mięsnego, jak chce sie dowiedziec czegos o grze KaM to nie ide na forum Battlefielda 3.
Dzięki Kuba za pomoc jeszcze raz a pan vice vice ja ci tak strasznie to przeszkadzalo to mogles skasowac posta a nie nabijac licznik postów.

krzysssztof
Użytkownik Forum

Post autor: krzysssztof » 02 lut 2012, 20:06

Może nie jestem całkowicie kompetentny, aby udzielić odpowiedzi na to, ale swoje 5 groszy dorzucę.

Buczek proszę, poczytaj więcej tematów na tym forum, żeby po prostu poznać nieco użytkowników. Jesteś u nas od niedawna, więc prawdopodobnie jeszcze się nie wczułeś dostatecznie. Jak w każdej społeczności i tutaj są różne osoby, o różnym poczuciu humoru, charakterze, a do tego różnych relacjach z innymi.
Reasumując - nie wszystko jest tym, czym się wydaje na pierwszy rzut oka :)

Buczek
Użytkownik Forum

Post autor: Buczek » 06 lut 2012, 08:02

Pewnie masz rację, w przyszłości będę o tym pamiętał

Awatar użytkownika
RomeK
Użytkownik Forum

Post autor: RomeK » 06 lut 2012, 22:00

Siema !
Jeśli jesteś z Warszawy to chętnie do Ciebie podjadę i dobijemy targu. W wysyłki jednak nie chcę mi się bawić :)
Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ