Parę bugów

Dział dotyczący tylko drugiej kampanii gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

...w danej misji, nie od danej misji.
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
kurzel131
Użytkownik Forum
Posty: 395
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:08
Kontakt:

Post autor: kurzel131 »

napisy są jakie są misja 9 i przypominajka o ochronie wojsk barona, a misje wstecz zdychał z głodu.
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Strasznie chaotycznie piszesz. Posiedź dodatkową minutę nad każdym postem i postaraj się pisać tak, żeby można było wszystko zrozumieć nie czytając posta wielokrotnie.

W misji 9 w obydwu kampaniach gracz jest sam, nie ma sojuszników. Sprecyzuj to, co masz na myśli, bo już nie wiem w czym problem.
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Awatar użytkownika
Ciemnozielony
Użytkownik Forum
Posty: 254
Rejestracja: 02 sie 2011, 17:56
Lokalizacja: Nie podam! HAHAHAHAHA!

Post autor: Ciemnozielony »

Prawdopodobnie kliknął zły przycisk na klawiaturze numerycznej, i chodziło mu o 6 TSK, w której to mamy sojuszników.
Czy jeśli poruszając się z prędkością dźwięku osiągniesz pułap prędkości światła dwukrotnie załamując tym czasoprzestrzeń, to czy będzie miał dwa pierwiastki z trzech ziemniaków więcej niż suma sedesów w domu Billa Gates'a?

d(._.)b
kurzel131
Użytkownik Forum
Posty: 395
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:08
Kontakt:

Post autor: kurzel131 »

Nie nie nie, misja 9 tpr , w dokładnie 7 urządziłem mu głodówkę (żółtemu) a 2 misje dalej każą go ochraniać tyle że go na mapie nie ma.

Przypomniało mi się coś jeszcze w bodaj 7 tpr zaginął mi budowniczy nie wiem jakim cudem posyłam idiotów do wroga na wyginięcie ,zostawiam jednego by mi nowe kopalnie budował szukam go po całej mapie i nic, choć w statystykach pisze ,że mam 1 budowlańca.
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Wygląda mi to na przemieszanie plików z różnych wersji gry. To tłumaczyłoby pojawienie się tej wiadomości w złej misji (normalnie pojawia się w misji 5 TSK). Przeinstaluj grę i patcha.

To z budowniczym jest innym, niezwykle rzadkim błędem - zdarza się, że śmierć jednostki nie jest do końca poprawnie zapisana, wskutek czego nie widać jej i nie ma hitboksa, ale nadal znajduje się w miejscu, w którym zginęła. Nie widać tego tak dobrze w przypadku cywila, bo tu tylko statystyka będzie zafałszowana. Cyrk jest wtedy, gdy dotyczy to atakującego strzelca - choć zginął, strzały nadal lecą :D

Najwięcej "szczęścia" przy wywoływaniu tego błędu miałem podczas dużych bitw i włączonym przyspieszeniu.
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
kurzel131
Użytkownik Forum
Posty: 395
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:08
Kontakt:

Post autor: kurzel131 »

No trochę dziwne bo patch instalowałem z całkowicie usuniętą grą w tym pliki rejestru. Wczoraj jak grałem też miałem komunikat bym uważał na konnicę bo znów zaatakuję, misja 17 tsk bodajże. Ale w sumie 14 tpr nie jest zła 0 strat przy brązowym graczu, 1 kuń przy I szturmowaniu zachodniego frontu i w sumie dalej nic a już miasto zewnętrzne wyniszczone, ale zabawa z wczytywaniem zacna.

Coś mi się jeszcze przypomniało

Jeżeli na drodze jest konstrukcja budynku (sama figura) a dalej jest budynek ,który jest aktualnie budowany pomocnik niosący kamień daje go do tej późniejszej konstrukcji ale nie jest on na miejscu tylko znika.

Misja 10 tpr to już jest szczyt nie wiem czy biały się tworzy (puki co 2.18h gry) ale idzie se gość na różowego a ci nic jakby na piwo korzenne ich zapraszali mapa przez sojusznika jest nie odkrywana.

ogólnie kupki kamyków

http://img846.imageshack.us/img846/1486 ... 403084.jpg
ODPOWIEDZ