Moja ulubiona jednostka militarna

Dział dotyczący tylko drugiej kampanii gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Kontakt:

Post autor: Kheli » 07 sty 2007, 01:27

Lord Gidoo pisze:Mówisz o 10 misji ! Musisz w niej odbic gród WERHEIM są tam barbarzyńcy , kusznicy, piechurzy z mieczem i ciężka jazda.

W 11 misji masz na początku 6 rycerzy , 12 kuszników, a 2 odziały fioletowych rycerzy uciekają z twojej wioski.

Hmm... misja 10 to nie jest odbijanie grodu Walhaim; a ocalenie demolowanej wioski, wiodąc oddziały z drugiego końca mapy. Mówisz o misji 7 [TSK / TPR-TSK], która jest misją poprzedzającą etap z hordami barbarzyńców.
Co do jednostek, jakie opisujesz Lordzie Gidoo, to o barbarzyńcach nie słyszałem w tym etapie... grałem w tą misję w TSK i TPR-TSK i wiem, jakie rzeczy uległy zmianie. Mało tego. Właściwie to zmieniła się ilość żołnierzy wroga, podczas ataku na nas po kilku minutach gry. Kusznicy wroga dochodzili znacznie później.

W misji 11 TPR-TSK nie ma barbarzyńców. Mówisz zapewne o misji 9, w której mamy dwa oddziały barbarzyńców, 12 kuszników i małe tereny do rozbudowy.

Jeszcze sięgam pamięcią takich rzeczy, i dziwi mnie to, co mówicie. Zupełnie jakby to były inne etapy...

Awatar użytkownika
Lord Gidoo
Użytkownik Forum

Post autor: Lord Gidoo » 07 sty 2007, 09:36

Przyjżyj się uważnie mojemu postowi.Jak widzisz nie napisałem o grodzie Walhaim, który jest w 7 misji, tylko o grodzie WERHEIM. Jeśli nie wierzysz to przejdż sobie na kodach do 11 misji i uważnie słuchaj lektora na początku. :wink:

Awatar użytkownika
Lord Gidoo
Użytkownik Forum

Post autor: Lord Gidoo » 07 sty 2007, 09:42

Bartosz pisze:Lord Gidoo ma rację jeśli ma się duzo łuczników, kuszników to się po prostu wygrywa, choć halabardzista jest gorszy od miecznika.
Zgodzam się z Tobą. Dużo też zależy od tego jak daleko są ustawieni twoi łucznicy.
Jeśli chcą miec jakiekolwiek szanse z ciężkim wojskiem, muszą strzelac w pierwsze szeregi.

Awatar użytkownika
Bartosz
Użytkownik Forum

Post autor: Bartosz » 07 sty 2007, 13:15

Zdecydowanie tak, w pierwsze szeregi wtedy to zwycięstwo gwarantowane.
Obydwa Grody zarówno Werheim jak i Walhaim w nazwie różnią się nieznacznie także jest to małe usprawiedliwienie pomyłki Khelben'a.

Rafael_5000
Użytkownik Forum

Post autor: Rafael_5000 » 07 sty 2007, 18:19

Bartoszu, oficjalnie upominam Cię! Taki temat już był! Zanim cokolwiek napiszesz zobacz, czy tego już gdzieś nie było. Używaj funkcji "Szukaj" !

http://www.knights.sztab.com/forum/viewtopic.php?t=44

Awatar użytkownika
Bartosz
Użytkownik Forum

Post autor: Bartosz » 08 sty 2007, 09:50

To nie było zamierzone, że ten post stał się nowym tematem.
za brak mojej niewiedzy, przepraszam teraz już wiem co mam robić

ODPOWIEDZ