Co można zmienić w KaM TPR?

Dział dotyczący tylko drugiej kampanii gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Gb.Ottis
Użytkownik Forum
Kontakt:

:}

Post autor: Gb.Ottis »

Wprowadzić karabiny i rakietnice, fajnie by to wyglądało gdy jeden leci 40żołdakami a naprzeciwko wyjeżdżają 3czołgi :}
Ale tak na poważnie to:
Przydałoby się wprowadzić poprawne nazwy, od kiedy to pikinier to gość z halabardą? Pikinier to gość z pikiem, dzidą, oszczepem {to akurat bzdura, ale zdarza się}, kijkiem zakończonym grotem. A Halabarda to topór na kiju od miotły ...
Piotr Soboń Gb.Ottis
E-mail: Gb.Ottis@poczta.fm
tel. +48 692636048
GG: 3832344
Rafael_5000
Użytkownik Forum

Post autor: Rafael_5000 »

Wspomniałem o tym pewnego razu tu:
http://www.knights.sztab.com/forum/view ... ?p=196#196
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Kontakt:

Re: :}

Post autor: lucbach »

Gb.Ottis pisze:(...)Pikinier to gość z pikiem, (...)
Z piką :!: .
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Gb.Ottis
Użytkownik Forum
Kontakt:

Hmm ...

W pełni się z tobą zgadzam, ten Gb.Ottis to niedouczony śmul. Całe życie pewnie w karty gra.

Gb.Ottis: W cale bonie. Tylko trochę, ale wystarczająco by mnie się wsio myliło :}
Piotr Soboń Gb.Ottis
tel. +48 692636048
Mati_91
Użytkownik Forum

Post autor: Mati_91 »

na filmie " Krzyzacy" widzialem jak niemcy strzelali jakimis armatami dlatego napisalem o broniach,i w cale nie chodzilo mi o karabiny maszynowe,granaty ani bomby atomowe i nie miotacze ognia itp.,rafael ja nie mieszam wiekow po prostu w sredniowieczu byly juz jakies zaczatki broni palnych i niewielu je mialo
FORZA JUVE!
Gb.Ottis
Użytkownik Forum
Kontakt:

Skoro tak to ...

Skoro tak stawiamy sprawę to ...

Broń palna u wroga TAK ... broń palna u nas NIE :}
Piotr Soboń Gb.Ottis
tel. +48 692636048
Mati_91
Użytkownik Forum

gra bylaby trudniejsza ale gdyby byla funkcja w jakis sposob zniszczenia tej broni np spalenie jej zapasow to byloby ciekawie :D byloby jak w filmie "Działa Nawarony" :D
FORZA JUVE!
Gb.Ottis
Użytkownik Forum
Kontakt:

Działa na wrony :}

Ostatnio tez naszła mnie kilka rzeczy, o których chyba nikt nie wpsomniał. A mianowicie ... różnorodność jednostek. Wprowadzenie 4 nacji z różnymi jednostkami, ale oczywiście z możliwością zajmowania budynków w momencie gdy zniszczone zostały budynki podstawowe {zajęcie warowni, piekarni}.
Nowy pomysł też mam odnośnie Ratusza. Lepszym wyjściem byłoby kupowanie wojownika za 5sztuk złota, z tym, że nigdy nie wiesz co ci z niego wyjdzie. Teraz znacznie by się wydłużyła operacja zdobycia 10barbarzyńców, i nie wiem czy ktoś inwestowałby w tyle ratuszy jeśli wyszło mu30pachołków za 150skrzyń złota. :}
Piotr Soboń Gb.Ottis
tel. +48 692636048
skorekks
Użytkownik Forum

Post autor: skorekks »

podoba mi się pomysł Gb.Ottis dotyczący różnych jednostek i zajmowania budynków. Dodałbym jeszcze zróżnicowane umiejętności w zależności od nacji i dodatkowo jakieś bonusowe budynki albo jednostki:)
Mati_91
Użytkownik Forum

skorekks pisze:podoba mi się pomysł Gb.Ottis dotyczący różnych jednostek i zajmowania budynków. Dodałbym jeszcze zróżnicowane umiejętności w zależności od nacji i dodatkowo jakieś bonusowe budynki albo jednostki:)
jesli chodzi o jakies nowe budynki to bym dodal obore dla krów,mleko mozna by pic a mieso przerabiac na wolowine,po za tym moze kurnik?kazdy se zeżarł z chęcia troche drobiu :) ,a z pior moze jakis lekki pancerz?
FORZA JUVE!
ODPOWIEDZ