Co można zmienić w KaM TPR?

Dział dotyczący tylko drugiej kampanii gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kcp_wwa
Użytkownik Forum
Posty: 19
Rejestracja: 23 lut 2006, 21:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kcp_wwa »

Swiatly ludu!wlasnie wpadlem na pewien pomysl na zmiane (piszac innego posta :) )-lucznicy i kusznicy powinni miec w swoim ekwipunku jakas mala reczna bron do odpierania atakow wrecz...nie mowie oczywiscie,ze powinna to byc jakas zabojcza maczeta czy cos,ale nawet jakis niewielki nozyk,ktory pozwalalby obrobic sie kilku lucznikom przed chocby jednym zoldakiem... co o tym myslicie???czy korzystnie wplyneloby to na realizm gry i na jej jakosc???
FORZA INTERNAZIONALE MILANO!!!

kcp_wwa@o2.pl
Awatar użytkownika
Luki
Użytkownik Forum
Posty: 470
Rejestracja: 23 lut 2006, 22:35
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Luki »

Ja jestem jak najbardziej za mnie tez to wkurza ze jakis pojedynczy gostek zabija cala bande kusznikow

Pozdro :)
Awatar użytkownika
Gall Gael
Użytkownik Forum
Posty: 24
Rejestracja: 13 sie 2005, 20:54

Post autor: Gall Gael »

Ja też jestem za i tą opcje proponowałem już na pierwszych stronach tematu.
Mój nowy pomysł - odwrót- jednostka ucieka z szybkością szturmu do warowni ale podczas ucieczki ataki na nią są o 60% mocniejsze.
Gram w gry RPG
Neuroshima
Warhammer
Dungeons and Dragons
Awatar użytkownika
Blaszak
Użytkownik Forum
Posty: 253
Rejestracja: 26 lut 2006, 00:55
Lokalizacja: Z nienacka

Post autor: Blaszak »

Ja proponuję dodać taką opcję, żeby wszyscy pomocnicy w krytycznym momencie walki słabnącej armii zamieniali się w żołdaków. Gdy armia słabnie, pomocnicy zamienieni w żołdaków mogliby trochę pomóc. Opcja mogłaby działać przez półtorej minuty. Co wy na to?
..:::ZEST Riddles:::.. To cię pochłonie...

www.zestriddle.oz.pl
Awatar użytkownika
Luki
Użytkownik Forum
Posty: 470
Rejestracja: 23 lut 2006, 22:35
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Luki »

Blaszak pisze:Ja proponuję dodać taką opcję, żeby wszyscy pomocnicy w krytycznym momencie walki słabnącej armii zamieniali się w żołdaków. Gdy armia słabnie, pomocnicy zamienieni w żołdaków mogliby trochę pomóc. Opcja mogłaby działać przez półtorej minuty. Co wy na to?

Bylo by ciezko obu stronom jak czasem ma sie z ponad 200 ludu :shock: to trzeba sie bawic :niedowiarek: chociaz wiadomo ze sie wygra(tzn.zniszy miasto lub je straci)

Ps A przedmioty to by przeciez przepadaly niezbyt oplacalne ,ale fajny pomysl miales! 8)
007Agentos
Użytkownik Forum
Posty: 88
Rejestracja: 05 mar 2006, 12:22
Lokalizacja: 100LICA

Post autor: 007Agentos »

Blaszak dobrze kombinujesz z tymi zoldakami. Ja najbardziej nielubie tego ze jak przebija sie przez moja obrone to juz nie mam szans by sie obronic a tak przynajmniej zawsze mozna by bylo cos zrobic z tymi zoldakami i chytrze rozegrac walke...(Tak jak np w Wacrafcie wbijaja ci sie do bazy a ty zamieniasz sobie roboli w milicje)
Awatar użytkownika
tick
Zbanowany
Posty: 178
Rejestracja: 21 sty 2006, 22:12
Lokalizacja: Łódz

Post autor: tick »

no lae to nie warcraft
coc jestem zdania ze mogli by chwytac za bron
Awatar użytkownika
Zozol92
Użytkownik Forum
Posty: 573
Rejestracja: 26 lut 2006, 10:01

Post autor: Zozol92 »

KnajkoFan pisze:
Blaszak pisze:Ja proponuję dodać taką opcję, żeby wszyscy pomocnicy w krytycznym momencie walki słabnącej armii zamieniali się w żołdaków. Gdy armia słabnie, pomocnicy zamienieni w żołdaków mogliby trochę pomóc. Opcja mogłaby działać przez półtorej minuty. Co wy na to?

Bylo by ciezko obu stronom jak czasem ma sie z ponad 200 ludu :shock: to trzeba sie bawic :niedowiarek: chociaz wiadomo ze sie wygra(tzn.zniszy miasto lub je straci)

Ps A przedmioty to by przeciez przepadaly niezbyt oplacalne ,ale fajny pomysl miales! 8)
Ja proponuję, żeby jak jakiś pomocnik niesie broń do warowni, to gdy zaczną go lać - niech z niej skorzysta (np. jak ma miecz to niech się bije mieczem, a jak tarczę, to niech idzie dalej, ale ma większą wytrzymałość).
Awatar użytkownika
Luki
Użytkownik Forum
Posty: 470
Rejestracja: 23 lut 2006, 22:35
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Luki »

a jak niesie wino albo kamian czy inne rzeczy to co?

niby deska i sztaba moze sie bronic ale chlebem....
Awatar użytkownika
Blaszak
Użytkownik Forum
Posty: 253
Rejestracja: 26 lut 2006, 00:55
Lokalizacja: Z nienacka

Post autor: Blaszak »

Hehe, to by było też dobre :D A w poprzednim poście moim wiem że trochę odbiegłem od knightsa ale to tylko niewielki odbieg od gry, więc zawsze więcej obrony nie zawadzi :wink:
..:::ZEST Riddles:::.. To cię pochłonie...

www.zestriddle.oz.pl
ODPOWIEDZ