Moja ulubiona misja TPR

Dział dotyczący tylko drugiej kampanii gry.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Wasza ulubiona misja The Peasants Rebellion.

Misja 1
5
10%
Misja 2
1
2%
Misja 3
4
8%
Misja 4
1
2%
Misja 5
0
Brak głosów
Misja 6
1
2%
Misja 7
3
6%
Misja 8
0
Brak głosów
Misja 9
2
4%
Misja 10
6
12%
Misja 11
2
4%
Misja 12
0
Brak głosów
Misja 13
1
2%
Misja 14
6
12%
Wszystkie
7
14%
Nie mam ulubionej
10
20%

Liczba głosów: 49

Awatar użytkownika
Jared
Użytkownik Forum

Post autor: Jared » 09 lut 2009, 22:43

Moje ulubione misje?

Misja 7
Dosyć trudna misja, częste ataki nie pozwalają na błędy, a więc jest i satysfakcja.

Misja 9
Mamy do odzyskania ciekawą twierdzę, a i drugi rywal jest ciekawie usytuowany. Do tego misja jest dosyć łatwa, więc w sam raz na odprężenie ;)

Misja 10
Bardzo dobra mapa, chyba aż trzech rywali, sojusznik z którego można czerpać duże korzyści.

Misja 11
Mój ulubiony, a zarazem najbardziej znienawidzony taktyk. Goni nas czas, każde starcie musi być przeprowadzone jak najlepiej, no i ciekawa mapa.
Obrazek
kris992 -> Jared

Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator

Post autor: Michailoff » 09 lut 2009, 23:44

Moje ulubione misje w TPR to "czwóreczka", "jedenastka" i "czternastka". Dlaczego? Bo trzeba się mocno napracować, by je wygrać. Misja 4 jest jedną z moich ulubionych misji do przechodzenia początkowym wojskiem, a to pewnie dlatego, że sztuka ta nielicznym się udała ;). Misja 11 - jedyny taki taktyk, gdzie trzeba szybko myśleć i równie szybko działać (powtórką z rozrywki jest misja 3 WWK, ale to już są fanowskie dzieła). Misja 14 - bo jest ostatnia i jest w niej multum przeciwników do rozwalenia (choć kluczowe osady można wziąć w bardzo sprytny sposób - od tyłu, co umożliwia skończenie misji w 40 minut, sposób mniej użyteczny w SR3, gdyż tam trzeba wyeliminować wszystkie osady, a nie tylko szare). Mimo wszystko kampania TPR nie może równać się pod żadnym względem z TSK. Twórcy w wielu misjach się nie przyłożyli, zrobili karygodne błędy i misje w większości nudne (bez ataków). Oczywiście SR3 zmienia postać rzeczy ;).
Crimson (king) Michailoff

ODPOWIEDZ