Pomocnicy zwariowali

Szukasz kodu? Znasz praktyczne, przydatne sztuczki lub ich szukasz? A może opracowałeś interesującą taktykę? Zajrzyj tu!

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Szyyychson
Użytkownik Forum
Posty: 2
Rejestracja: 16 lip 2010, 16:44

Pomocnicy zwariowali

Post autor: Szyyychson »

Jestem nowy, nie wiem czy piszę w odpowiednim dziale, myślę że tutaj pasuję to najlepiej, a właśnie, co?

Gram sobie pojedynczą misję (Czarne złoto) już dobre 12h cały czas na przyśpieszeniu w celach relaksacyjnych, robię taki 'pojedynek' z głupim kompem kto pierwszy zginie z głodu, ale nie w tym rzecz. Gram te 12h i nagle moi pomocnicy pojedynczo, po dwóch zaczynają nosić jedzenie do Gospod i inne rzeczy do spichlerzy wrogów, a pomocnicy wroga do moich! Nie wiem co jest grane?! Spotkał się ktoś z czymś takim? :coongada::
Oczywiście zarówno moi i ich pomocnicy giną ale czasem zdołają wejść i uzupełnia się zapas... :galy:
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Było już coś na ten temat:
http://www.knights.sztab.com/forum/viewtopic.php?t=204
Czasami tak się zdarza, jedni obwiniają za to funkcję przyspieszenia, inni jeszcze coś, nie wiadomo do końca czemu tak się dzieje.
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Szyyychson
Użytkownik Forum
Posty: 2
Rejestracja: 16 lip 2010, 16:44

Post autor: Szyyychson »

Dzięki, do zamknięcia. Myślałem, że mi się to tylko zdarzyło.

Edit:
O kurde, teraz całe miasto 'umarło'. Wszyscy się zatrzymali i nic nie robią, pomocnicy czekają z cegłami przy budowniczych, a Ci nic... Ta gra mnie ciągle zaskakuje.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Poszperasz po forum, doszukasz się wielu zadziwiających relacji użytkowników z nieprzewidzianych obrotów wydarzeń podczas rozgrywki. Trochę już tu ludzi grało i niejedno widzieli. A część z nich zdołała nawet podzielić się wrażeniami w odpowiednich tematach, dawno zaczętych, na forum.
ODPOWIEDZ