DO CZITERÓW

Szukasz kodu? Znasz praktyczne, przydatne sztuczki lub ich szukasz? A może opracowałeś interesującą taktykę? Zajrzyj tu!

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Zablokowany

Czy chcesz, aby cziterzy byli paleni na stosie?

Oczywiście.
34
65%
Jaknajbardziej.
18
35%
 
Liczba głosów: 52

Rafael_5000
Użytkownik Forum
Posty: 332
Rejestracja: 06 sie 2005, 17:09

DO CZITERÓW

Post autor: Rafael_5000 »

Słuchajcie wszystkie cwaniaczki, co grzebią przy pliczkach, zmieniając im cyferki, oraz te cwaniaczki, co wpisują domki lub literki "P":
TRACICIE,
dużo tracicie!
Ta gra ma swój klimat, który te wszystkie triki rujnują!
Wierzcie mi, jak przechodziłem KaM 6 lat temu, zarywałem noce, grałem na zmianę z moim tatą, by ostatecznie przejsc przez całe 20 misji. I wiecie co? Potem jest z górki. Drugi, trzeci, czwarty raz to już pestka. Góra miesiąc. Ale nadal (pomimo powtórnego grania) nie nudzi się i jest super.

PRECZ Z OSZUSTAMI

Wnioskuję do reszty szlachty i Wielkiego Lucbacha von Admina o redukcję działu do samych porad, a podawanie kodów i sztuczek oszukujących grę (i przede wszystkim siebie) zalecam aby w naszym Królestwie zostało surowo karane przez palenie na stosie.

Z poważaniem Rafael_5000, Rycerz-Weteran.
Awatar użytkownika
Wojbach
Użytkownik Forum
Posty: 8
Rejestracja: 26 lip 2005, 11:59
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: DO CZITERÓW

Post autor: Wojbach »

Słuszne zdanie Rafael_5000! Nie od dziś wiemy, że wszelkie kody i ułatwienia psują jakość rozgrywki. Przecież grając, chodzi właśnie o to, żeby sie natrudzić i cieszyć sukcesem po wygranej misji.
Jeśli chodzi o nasz dział "Trick & Tips" to jestem przekonany, że użytkownicy odwiedzający go, pisząc posty robią to w celu ściśle edukacyjnym, chcąc przez to poznać swoją ukochaną grę we wszystkich jej aspektach, nie stroniąc od tematów tabu, jakim mogą być wszelkie "ułatwienia" w K&M.
Jest jeszcze druga strona medalu, która ze zwykłą ciekawością nie ma nic wspólnego. To jest np. beta-testing nowego patch'a do gry. Chcąc sprawdzić zmiany przykładowo w misjach 3, 7, 11, 18 kampanii TSK o wiele łatwiej i efektywniej dla beta-testera jest podmienić poprostu pliki z mapami.
Jak piszesz na czitowaniu dużo tracą gracze. Jest to święta prawda. Moje zdanie jest takie, że najgorszy rodzaj czitowania można spotkać w grach online, kiedy niemozliwe staje się porównanie umiejętności 2 graczy.
To ty jesteś królem? Nie głosowałem na Ciebie!
Mati_91
Użytkownik Forum
Posty: 55
Rejestracja: 07 sie 2005, 17:30
Lokalizacja: Lipsk

Post autor: Mati_91 »

ja uzywalem kodu tylko po to zeby zobaczyc innne misje poniewaz caly czas mnie wywalal i nawet gdybym chcial niedoszedlbym bez kodow,nie uzywalbym ich wieezrcie mi ! gdyby gra mi chodzila poprawnie
FORZA JUVE!
Gb.Ottis
Użytkownik Forum
Posty: 128
Rejestracja: 04 sie 2005, 14:48
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Kody ...

Post autor: Gb.Ottis »

Ja niedługo będę musiał użyć kodu by dojść do durnej misji 8. Nie mam zamiaru po raz trzeci pokonywać tych siedmiu misji. A pewnie znów będzie, że jak ukończę siedem misji zrypie się komp i savy przepadną. Ale ogólnie jestem przeciwny używaniu kodów ... bo po co? To jest tak jak z wygraną w totka ... gdy ją wygrasz to życie traci już ten swój smaczek ... :}
Piotr Soboń Gb.Ottis
E-mail: Gb.Ottis@poczta.fm
tel. +48 692636048
GG: 3832344
Phomerus
Użytkownik Forum
Posty: 22
Rejestracja: 05 sie 2005, 00:10
Lokalizacja: Zewsząd
Kontakt:

Post autor: Phomerus »

Mati_91 pisze:ja uzywalem kodu tylko po to zeby zobaczyc innne misje poniewaz caly czas mnie wywalal i nawet gdybym chcial niedoszedlbym bez kodow,nie uzywalbym ich wieezrcie mi ! gdyby gra mi chodzila poprawnie
EEtam tez kiedys tak mialem ale w wersji TSK... po rpostu czesto sejwowalem i było gid.. spróbuj tego.. Co do tipsow to nie uzywam ich w ogole jezeli chce pograc bo sa niepraktyczne.... jakby mozna bylo przywolac oręż bezposrednio do warowni to moglbym sie pobawic a tak... uzywam ich tylk ojezeli nie mam sejwow a cche grac w te misje na ktorej skonczylem przed formatem.
Alkohol pity z umiarem nie szkodzi nawet w dużych ilościach...
Mati_91
Użytkownik Forum
Posty: 55
Rejestracja: 07 sie 2005, 17:30
Lokalizacja: Lipsk

Post autor: Mati_91 »

zainstalowalem tego patcha i juz dozsedlem do 4misji uczciwie :D czitowanie jest glupie (chyba ze wymaga tego sytuacja :P )
FORZA JUVE!
Rafael_5000
Użytkownik Forum
Posty: 332
Rejestracja: 06 sie 2005, 17:09

Post autor: Rafael_5000 »

Winny się tłumaczy :lol:
metalmok
Użytkownik Forum
Posty: 32
Rejestracja: 13 sie 2005, 09:49
Lokalizacja: Kalety
Kontakt:

Post autor: metalmok »

Ja również uważam że to niema sensu, gra traci cały swój urok można się pobawić np. na początku zobaczyć jakie bronie będom pó źniej, ale żeby grać na stałe z kodami to bez sensu. :shock: :wink: :lol:
Gb.Ottis
Użytkownik Forum
Posty: 128
Rejestracja: 04 sie 2005, 14:48
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

...

Post autor: Gb.Ottis »

Błędy w grze są ... i większość z nas korzysta z tych błędów.
A to też jest pewnego rodzaju oszustwo. Z kampanii TSK powinny zostać wycofane nowe jednostki i budynki, znacznie ułatwiają grę, a komputer z nich nie korzysta.
Piotr Soboń Gb.Ottis
E-mail: Gb.Ottis@poczta.fm
tel. +48 692636048
GG: 3832344
Rafael_5000
Użytkownik Forum
Posty: 332
Rejestracja: 06 sie 2005, 17:09

Post autor: Rafael_5000 »

Jak to nie? Przecież nieraz najeżdżał na mnie "włóczęgami" przy wsparciu "pachołków". Co do budynków, to chyba jednak ich nie używa... :niedowiarek: nie pamiętam...
Zablokowany