Jest więcej kodów do Tsk?

Szukasz kodu? Znasz praktyczne, przydatne sztuczki lub ich szukasz? A może opracowałeś interesującą taktykę? Zajrzyj tu!

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
metalmok
Użytkownik Forum
Kontakt:

Post autor: metalmok »

Brawa dla twórców :!: :!: :D
Gb.Ottis
Użytkownik Forum
Kontakt:

Łucznik ...

Post autor: Gb.Ottis »

A jeśli używasz łucznika na wywabienie wroga serce twe przebija zardzewiałą strzała.
Głowę twą miażdży potężny, kamienny topór a ciało twe zadawane jest na losy barbarzyńcy.
Wywabianie łucznikiem to też jest pewny rodzaj wykorzystywania błędu w grze. To samo tyczy się omijania wojsk wroga i niszczenie jego zabudowań. To jest niehonorowe. Trzeba zabijać ludzi, którzy tak postępują.
Piotr Soboń Gb.Ottis
E-mail: Gb.Ottis@poczta.fm
tel. +48 692636048
GG: 3832344
Rafael_5000
Użytkownik Forum

Post autor: Rafael_5000 »

miło było :zraniony:

Ten jeden łucznik jest czymś w rodzaju przynęty. Jak marchew dla osiołka :smiesne:
Jakoś trzeba ich zmusić do wyjścia z norki i spotkania z armią. A może on daje im dwa nagie miecze, hm?

A co do omijania wojsk... dywersja i sabotaż to cenne elementy taktyczne, kiedy dowodzisz buntownikami. Buntownik to nie rycerz. Jego kodeks nie obowiązuje. A w grze mamy bunt chłopów kontra rebelianci, ktorzy opanowali krolestwo. Gdzie tu miejsce na przysłowiowy "pardon"? Nie ma. Wygrywa ten kto przeżyje. Nie ma litości. :twisted:

A tak już na poważnie, to nie zawsze wróg podąża za łucznikiem :]
W niektórych misjach jest na tyle mądry (Boże, cud! AI jest gdzieś w porządku! Gdzie?), że tylko postraszy Cię, zmuszając tym samym do odwrotu, a sam wkrótce wróci do "bazy".

Podsumowując: ewidentne kody, a 'kruczki' w grze to prawie to samo. Ale prawie robi wielką różnicę :wink:
Mati_91
Użytkownik Forum

Post autor: Mati_91 »

Co wy macie do tego łucznika?! to w cale nie jest wykorzystywanie bledu w grze
FORZA JUVE!
metalmok
Użytkownik Forum
Kontakt:

Post autor: metalmok »

Ja do łucznika nic niemam, bo gdy gram w sieci i np. mój wróg mnie podstawi mi takiego to nie stoje i nie czekam aż mi wybije pół oddziału tylko idę na żywioł :)
Gb.Ottis
Użytkownik Forum
Kontakt:

Stop armii

Grałem z tym łucznikiem i gra staje się zbyt łatwa.
A jeśli armia nie chciała iść dalej wystarczyło oddać drugi strzał to pomagało już zawsze, 10 toporkowcami i łucznikami można było ukończyć cały program, wystarczyło baaaaaardzo daleko od bazy wroga prowadzić ataki. Wtedy cała armia komputera nie szła do ataku, można było wyrzynac kolejne odziały nie tracąc nic.

Dla mnie dalej to pozostaje jako błąd w grze. Wierzyczka powinna mieć znacznie większy zasięg od łucznika. I w wierzyczce powinien być łucznik a nie miotacz kamieni.
Piotr Soboń Gb.Ottis
tel. +48 692636048
Rafael_5000
Użytkownik Forum

"Panie! Bierz Pan stąd tego łucznika, bo zawołam milicję!" :lol:
Awatar użytkownika
Setman
Zbanowany

Post autor: Setman »

nie zebym miał cos do Ciebie rafal ale piszesz kolejny nic nie wnoszacy, zasmiecający post
Rafael_5000
Użytkownik Forum

Uważam, że forum bez OT to forum bez jaj. Owszem, czasem za duzo OT wnerwia, ale co ci taki cytacik zawinił? :wink:

OK, powstrzymam się następnym razem. (choć będzie trudno :lol: )
Gb.Ottis
Użytkownik Forum
Kontakt:

AAAAAAAA

Ale żem fajnie wyraz "wieżyczka" napisał. Teraz nowa sonda, na co odmieniłem wieżę, że otrzymałem ją przez "rz". :}
Piotr Soboń Gb.Ottis
tel. +48 692636048
ODPOWIEDZ