Dobro państwa a obywatelii

Szukasz kodu? Znasz praktyczne, przydatne sztuczki lub ich szukasz? A może opracowałeś interesującą taktykę? Zajrzyj tu!

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Miko
Użytkownik Forum
Posty: 49
Rejestracja: 26 mar 2007, 21:18

Post autor: Miko »

lucbach pisze:No ale na ile taki "atak" mięsem armatnim opóźni ofensywę wroga? Chyba niewiele...
Kilkanaście sekund. Ale dobre i to.
miecznik12
Użytkownik Forum
Posty: 63
Rejestracja: 13 kwie 2006, 19:14

Post autor: miecznik12 »

zgadzam sie z miko o wiele łatwiej się walczy gdy twój wróg w czsie walki zabija twoich poddanych
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

I potem pięćdziesiąt komunikatów: Ten budynek nie ma gospodarza :smiesne:
Wormek
Użytkownik Forum
Posty: 28
Rejestracja: 16 mar 2006, 11:31

Post autor: Wormek »

Heh , nareszcze forum ożyło! A tak co do Temaciku : Poco wysyłać pomocnika? zauważcie że np. pomocnika zaczepi jeden żołdak, a reszta idzie dalej. lepiej wysłać żołdaka- tani, a do tego jak zaczepi go jeden wrazy ludek, to wszyscy pójdą, a potem chwile czekają...
Jam jest.
Awatar użytkownika
Duch
Użytkownik Forum
Posty: 1053
Rejestracja: 02 mar 2007, 21:40
Lokalizacja: Wadowice

Post autor: Duch »

Po 1 - Khelben, od kiedy budowniczy mają budynki pracy? :szczerzy:
Po 2 - Nie pomocnika lecz budowniczego Wormek :roll:
Po 3 - Może masz jakieś lewe K&M, bo u mnie jest całkiem inaczej (bez obrazy :mrgreen:) :cyklop:
Po 4 - Nie wszyscy, nie wszyscy... Tylko ten oddział zaczeka co zaczepił tego żołdaka, a zwykle wróg ma ich więcej... Potrzeba do takiej operacji kilku żołdaków, anielskiej cierpliwości, odpowiedniego wyczucia szturmu i... czasami nawet to jest niemożliwe kiedy wróg idzie jak porąbany i tłoczy się wokoło... :glupek: :coongada::

Hehe... Fajne emokitonki są na tym forum ;)
Miko
Użytkownik Forum
Posty: 49
Rejestracja: 26 mar 2007, 21:18

Post autor: Miko »

Dodam jeszcze, że jak mam za dużo budowniczych to wysyłam kilku budować drogę pod wieżami przeciwnika :mrgreen:
Awatar użytkownika
Duch
Użytkownik Forum
Posty: 1053
Rejestracja: 02 mar 2007, 21:40
Lokalizacja: Wadowice

Post autor: Duch »

To chyba wszyscy wiedzą... Inaczej się ich wywabić tam nie da...
Fil17
Użytkownik Forum
Posty: 16
Rejestracja: 19 kwie 2007, 14:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fil17 »

Ja tam uważam, że rozbudowa i poddani się tak samo ważni, choć jak mam za dużo pomocników lub budowniczych do ich wysyłam na drugi kraniec mapy, ci, którzy przeżyją zostają. Może troche to podobne do rządów żelaznej dłoni, ale skuteczne. Duże miasto, wystarczająca ilość pomocników i wystarczająca ilość wojska. Piękniej nie może być.....
" Przemoc rodzi tylko przemoc, która się zatacza z kolejnym aktem"
sloneczko104
Użytkownik Forum
Posty: 3
Rejestracja: 30 kwie 2007, 20:20

Post autor: sloneczko104 »

Ja zawsze dbam zeby jedzenia bylo pod dostatkiem a jak ma sie za duzo pomocnikow czy budowniczych to sie ich wysyla pod wrogie oddzialy heh :D
"Co nas nie zabije, to nas wzmocni"
Awatar użytkownika
Setnik
Użytkownik Forum
Posty: 69
Rejestracja: 02 lip 2007, 16:45

Post autor: Setnik »

Ja bardzo lubie rozbudowywanie swojej osady, dlatego szkoda mi każdego pomocnika, choc po ostatnich misjach ,kiedy rżnięto mi ich dość często już się z tym pogodzilem :lol:
ODPOWIEDZ