Najlepsza Kampania

Wszystko o szeroko pojętej działalności Fanów gry: mapy, programy, tłumaczenia...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Ktora kampanie uwazasz za najlepsza (Nick tworzacego kampanie)

Cav
2
20%
Daniel_15
3
30%
ElDamiano
0
Brak głosów
Kamyk
4
40%
Zozol (Ale nie wiem, czy jest dalej tworzona)
1
10%
 
Liczba głosów: 10

Awatar użytkownika
Cav
Użytkownik Forum
Posty: 1262
Rejestracja: 02 wrz 2007, 20:03
Lokalizacja: skontnikont
Kontakt:

Najlepsza Kampania

Post autor: Cav »

Glosujemy na najlepsza kampanie (Z tych tworzonych)

Nie mozna glosowac na siebie.

PS. Cos nie moge wpisywac polskich znakow :?
Trejdmark i Kopirajt dla Cava!
Awatar użytkownika
Dexor
Użytkownik Forum
Posty: 1051
Rejestracja: 01 wrz 2007, 14:05
Lokalizacja: ....Radom....
Kontakt:

Post autor: Dexor »

Ja głosowałem na..... na użytkownika, który stworzył kilka misji i oceniam je dobrze. Sami się domyślajcie kto to jest. Na pewno to nie ja, bo nie można na siebie :D
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Temat jest niby ciekawy, jednakże źle skonstruowany i zrobiony stanowczo za szybko. Zbyt mało użytkowników jest tam ujętych, a gdy ktoś nagle zacznie publikować swoje dzieła, gdy już się zaktualizuje się ankietę, głosy będą wyczerpane u niektórych osób. Poza tym wszystkie komentarze tyczące misji możemy znaleźć w odpowiednich tematach. Temat tego typu napewno nie jest dobrym pomysłem, ponieważ osoby ujęte w ankiecie z najmniejszą, bądź zerową liczbą głosów (gdy to inni będą górować) poczują się jeszcze odrzuceni, załamią sie że ich robota jest fatalna i nikomu się nie podoba... to tak, jakbyśmy stworzyli temat, mający na celu porównanie Dziecka Neostrady i Cava... nie miłoby było chyba czytać komentarze, przedstawiające naszego drogiego (choć niezbyt uprzejmego) kolegę w kiepskim, bądź złym świetle - a według gustu internautów...
Awatar użytkownika
Dexor
Użytkownik Forum
Posty: 1051
Rejestracja: 01 wrz 2007, 14:05
Lokalizacja: ....Radom....
Kontakt:

Post autor: Dexor »

Może i tak. To może zablokujmy ten temat, zresetujmy ankietę i jak już każdy zrobi po 9-10 misji odblokować. Dało by się tak zrobić?
Awatar użytkownika
Cav
Użytkownik Forum
Posty: 1262
Rejestracja: 02 wrz 2007, 20:03
Lokalizacja: skontnikont
Kontakt:

Post autor: Cav »

Jest mało użytkowników, bo tylko tylu tworzy swoje kampanie dalej :?
Trejdmark i Kopirajt dla Cava!
Awatar użytkownika
Dexor
Użytkownik Forum
Posty: 1051
Rejestracja: 01 wrz 2007, 14:05
Lokalizacja: ....Radom....
Kontakt:

Post autor: Dexor »

Podsumowując mogłeś dodać wszystkich którzy zrobili nawet 1 misje, bo może komuś podobała się misja np. Setnika niż np. moja i nie może oddać głosu. Proponuje zamknąć ten temat i zrobić to od nowa :obrazony:
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

Ja bym dodał dużo użytkowników, a w szczególności Dark Lorda, zrobił on 15 misji i nie ma go w tabeli. Jeszcze mnie nie ma :(
Awatar użytkownika
Kamyk
Użytkownik Forum
Posty: 1161
Rejestracja: 14 mar 2007, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kamyk »

Ja proponuję:
Dodać więcej użytkowników do ankiety.
Resetować ją co jakiś czas, a wyniki z poprzednich wpisywać w pierwszym poście(albo w ogóle nie wpisywać wyników z poprzednich). Przy tak małej liczbie twórców misji ludzie nie mogą głosować na swoje prawdziwe ulubione misje :).
Awatar użytkownika
Cav
Użytkownik Forum
Posty: 1262
Rejestracja: 02 wrz 2007, 20:03
Lokalizacja: skontnikont
Kontakt:

Post autor: Cav »

Nie wiem, czy moderatorzy mogą zmieniać opcje ankiety, bo ja nie mogę, jak oni mogą to niech dodadzą innych, którzy stworzyli kampanie (przynajmniej 1 misja), ja dam ich nicki, a oni dodadzą ich. A co do Dark Lorda to go nie dodałem specjalnie, bo wiadomo, że by wygrał, a pozatym, to ankieta raczej na polskie kampanie ;).
Trejdmark i Kopirajt dla Cava!
Awatar użytkownika
Dexor
Użytkownik Forum
Posty: 1051
Rejestracja: 01 wrz 2007, 14:05
Lokalizacja: ....Radom....
Kontakt:

Post autor: Dexor »

to może skasujmy ten temat i od nowa, ze wszystkimi użytkownikami, nawet z norbercikiem :P
Zablokowany