Rozreklamujmy grę

Wszystko o szeroko pojętej działalności Fanów gry: mapy, programy, tłumaczenia...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Łukasz_
Użytkownik Forum
Posty: 96
Rejestracja: 17 gru 2005, 19:31

Rozreklamujmy grę

Post autor: Łukasz_ »

mam propozycję wrzucmy opisy na gg w których będzie adres tej strony i poróbmy łańczuszki również z linkiem niech cała Polska wie o K&M
Awatar użytkownika
Mullen
Użytkownik Forum
Posty: 142
Rejestracja: 03 gru 2005, 01:19
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Mullen »

Co do opisów to chyba nie ma sensu...bo i tak widzieć je będą osoby z naszych list, ale pomysł z łańcuszkami mi się podoba! Jestem ZA :!: Co Ty na to Lucbachu :?:
Wykuć miecz-ruda węgla i stop żelaza
Zbić drewnianą tarcze-dwie deski
GRAĆ W UKOCHANE K&M-BEZCENNE
Awatar użytkownika
Setman
Zbanowany
Posty: 269
Rejestracja: 05 sie 2005, 11:16

Post autor: Setman »

A ja jestem przeciwny.
Nic bardziej mnie nie denerwuje niż jakiś łańcuszek.
Kto kiedyś grał w tą grę nadal w nią bedzie grać. Gracze w tych czasach graja w inne gry i raczej nie przeżucą się na starą grę.

Keep playing
:wink:
Obrazek
Łukasz_
Użytkownik Forum
Posty: 96
Rejestracja: 17 gru 2005, 19:31

Post autor: Łukasz_ »

ale można dotrzec to osó które tak jak my są zajarane tą grą i nie słyszały o tej stronce
Awatar użytkownika
Mullen
Użytkownik Forum
Posty: 142
Rejestracja: 03 gru 2005, 01:19
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Mullen »

widze Łukasz, że cytujesz moje słowa (rozmowa na gg) :) Powiedzialem to samo i podzielam "nasze" zdania.
Wykuć miecz-ruda węgla i stop żelaza
Zbić drewnianą tarcze-dwie deski
GRAĆ W UKOCHANE K&M-BEZCENNE
Łukasz_
Użytkownik Forum
Posty: 96
Rejestracja: 17 gru 2005, 19:31

Post autor: Łukasz_ »

ciesz się że Ciebie zacytowałem 8)
Awatar użytkownika
Mullen
Użytkownik Forum
Posty: 142
Rejestracja: 03 gru 2005, 01:19
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Mullen »

Super! o niczym innym nie mażyłem :zamurowany:

A tak na poważnie to cały czas czekamy na skomentowanie tego tematu przez Lucbacha...
Wykuć miecz-ruda węgla i stop żelaza
Zbić drewnianą tarcze-dwie deski
GRAĆ W UKOCHANE K&M-BEZCENNE
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Może o nas zopomniał... coś cicho tu... :)

Co do łańcuszków... ludzie se poczytają, prześlą dalej i za jakąś godzinę zapomną już o tym... druga sprawa... jak już ktoś zostanie zaciekawiony - będzie na próżno po sklepach szukać K&M tygodniami i nic... :zamurowany:
Awatar użytkownika
Mullen
Użytkownik Forum
Posty: 142
Rejestracja: 03 gru 2005, 01:19
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Mullen »

JAAA :!: Ile arazy mamy pisać z Łukaszem :?: Nam nie chodzi o to by "NAKŁANIAĆ" do kupna gry, tylko my chcemy "SZUKAĆ" tych, którzy są zajarani tą grą tak jak MY a nie mają pojęcia o tym forum :!: :!: :!: Bo na pewno jest NAS więcej :!:
Wykuć miecz-ruda węgla i stop żelaza
Zbić drewnianą tarcze-dwie deski
GRAĆ W UKOCHANE K&M-BEZCENNE
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Hmm, zastanawiam się co odpowiedzieć. Oczywiście chciałbym, żeby kolejni fani dołączali do naszej Społeczności. Problem jest jednak z formą, dzięki której możemy do nich dotrzeć.

Podzielam zdanie Setmana, że łańcuszki są denerwujące, niestety. Sądzę, że większość z Was je ignoruje już po przeczytaniu kilku pierwszych słów. Dlaczego tak jest? Bo łańcuszki są nagminne, bo się narzucają. Nawet jeśli ktoś nienawidzi gier strategicznych, to dostaje wiadomość o stronie K&M, mimo że nie ma na to najmniejszej ochoty.

Najlepiej jest więc, moim zdaniem, docierać tylko do tych fanów, którzy są, lub mogą być, zainteresowani (musimy mieć jednak do tego poważne przesłanki). W związku z tym są wyszukiwarki, portale. Tam jest dodana nasza strona. Jeśli ktoś będzie zainteresowany grą, to po prostu wejdzie na Google i po wpisaniu tytułu gry znajdzie adres do nas na pierwszej podstronie (specjalnie w tym celu pozycjonowałem stronę). Adres znajdą również ci zainteresowani, którzy odwiedzą portale strategiczne i wyszukiwarki gier. Tam też dodaliśmy stronę. Naturalnie nie ma tego adresu jeszcze w wielu miejscach, w których powinien być, dlatego dodawajcie go, gdzie możecie. Bardzo o to proszę.

Trochę lepszym rozwiązaniem (bardziej "tolerancyjnym", a nie narzucającym się) są wspomniane opisy na GG, ale moim zdaniem mają bardzo mały zasięg, i to jest ich największa (ale chyba jedyna) wada.

@Łukasz: dzięki za ten temat, za chęć promocji strony
@Mullen: dzięki za powiadomienie o temacie (od Wigilii nie zaglądałem na stronę)
@Pozostali: dziękuję za chęć pomocy w wypromowaniu strony
lucbach,
administrator knights.sztab.com
ODPOWIEDZ