KaM Tool & Book

Wszystko o szeroko pojętej działalności Fanów gry: mapy, programy, tłumaczenia...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
bartek007
Użytkownik Forum

Post autor: bartek007 »

Mathias, o to mi chodziło :) Dzięki wielkie, chciałem podbić moje umiejętności , ale nie miałem o czym pisać. I pojawiłeś się Ty :) Ok, zaraz się za to biorę, trzeba tylko wymyślić jak to ogólnie będzie działało.

EDIT: A o co chodzi z tym " Co jaki czas surowiec jest wydobywany" ??? I mam już nazwę wstępną "KaM Book & Tool"

EDIT: Oczywiście Kamykowi też dziękuje ;)
Ostatnio zmieniony 31 mar 2008, 16:04 przez bartek007, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mathias
Użytkownik Forum
Kontakt:

Post autor: Mathias »

robi29 pisze:
Mathias pisze:...- ile konkretna jednostka musi zadać ciosów innej, która np. jest odwrócona tyłem lub szarżuje na nas; ...
To też jest praktycznie nie możliwe, czasem jednostka uderzy raz i przeciwnik umiera, a czasem ze sto i dalej żyje. :wink:
No, masz rację. A szkoda, że KaM jest taki nieprzewidywalny. :lol:
(...)O albo to:
Mathias pisze:...- ile czasu dana jednostka wytrzyma bez jedzenia; ...

Każda ma tak samo. :wink: (...)
Serio? Ile? Bo naprawdę nie wiem. :szczerzy:
bartek007 pisze:Mathias, o to mi chodziło Dzięki wielkie, chciałem podbić moje umiejętności , ale nie miałem o czym pisać. I pojawiłeś się Ty Ok, zaraz się za to biorę, trzeba tylko wymyślić jak to ogólnie będzie działało.
Dziękuję, że mogłem pomóc. ;). Cieszę się, że zabierasz się do pracy. Oby Ci się udało.
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Kontakt:

Post autor: robi29 »

Mathias, jakby Kam był by przewidywalny stałby się nudny. Wiadomo ile trzeba by było wysłać żołdaków na 12 wojowników.
Tak samo jak kiedyś chciałem, żeby były punkty wytrzymałości, że np. wojownik zadaje ich za każdym ciosem 10, a żołdak 2. Też by to było nudnawe. :wink:
Mathias pisze:Serio? Ile? Bo naprawdę nie wiem. (...)
Wiesz kiedyś był taki temat, ale nie wiem teraz gdzie. :szczerzy:
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Kontakt:

Post autor: lucbach »

//proszę natychmiast wrócić do tematu!
//lucbach
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
bartek007
Użytkownik Forum

Post autor: bartek007 »

Dopisuję się ! Mógłby ktoś napisać mi, ile (bez F8) zajmuje odjęcie kawałka zdrówka z wytrzymałości żołnierza ?
Zaraz po tym, jak żołdak skończył służbę w wojsku, postanowił zostać górnikiem. Jego rodzice (ojciec i teść) nie chcieli tego, lecz on był stanowczy :) Teraz żyje sobie spokojnie w swojej kopalni złota ... Koniec
ODPOWIEDZ