Edycja Jednostek w grze!!!

Wszystko o szeroko pojętej działalności Fanów gry: mapy, programy, tłumaczenia...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
eks
Użytkownik Forum
Posty: 105
Rejestracja: 05 kwie 2007, 18:42

Post autor: eks »

Dość ciekawy program, faktycznie można zrobić bardziej realniejszą grę, ale waszym zdaniem barbarzyńca ile powinien mieć punktów obrony? Oraz jaką siłę ataku?
Awatar użytkownika
Cav
Użytkownik Forum
Posty: 1262
Rejestracja: 02 wrz 2007, 20:03
Lokalizacja: skontnikont
Kontakt:

Post autor: Cav »

Barbarzyńca nie powinien mieć w ogóle obrony, chyba, że na klatę przyjmuje ciosy :P A wojownik nie może mieć obrony tyle, co np. PzM, bo byłby za mocny i kosiłby wszystkich i wszystko :wink:
Trejdmark i Kopirajt dla Cava!
Awatar użytkownika
eks
Użytkownik Forum
Posty: 105
Rejestracja: 05 kwie 2007, 18:42

Post autor: eks »

A moim zdaniem powinien mieć przynajmniej ze 3 punkty obrony w końcu to silny bandyta, który rabuje wioski i je niszczy, przez swoje życie chyba nabył trochę umiejętności obrony a także ataku. Więc moim skromnym zdaniem barbarzyńcy powinni być słabsi tylko od Ciężkiej Jazdy i Wojowników no i rzecz jasna od łuczników i kuszników.
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

A moim skromnym zdaniem barbarzyńca powinien być jedną z najsłabszych jednostek w grze...jakoś nie mogę sobie wyobrazić jak taki dzikus bez zbroi może rywalizować z wyszkolonym piechurem całym ze stali.
Awatar użytkownika
Cav
Użytkownik Forum
Posty: 1262
Rejestracja: 02 wrz 2007, 20:03
Lokalizacja: skontnikont
Kontakt:

Post autor: Cav »

Eks, ale jak np. leci w niego strzała, to umiejętności nic nie dadzą, a przed takimi strzałami bronią zbroje, pancerze, to jest właśnie obrona, a nie jakieś tam umiejętności, dla mnie barbarzyńca powinien mieć 4-5 ataku, ale 0 obrony ;)
Trejdmark i Kopirajt dla Cava!
Awatar użytkownika
Cav
Użytkownik Forum
Posty: 1262
Rejestracja: 02 wrz 2007, 20:03
Lokalizacja: skontnikont
Kontakt:

Post autor: Cav »

Sorry za double posta, ale chciałem, żeby ktoś to zauważył ;)
Jest już wersja moda, w której można edytować budynki (np. ile drewna potrzeba do wybudowania). Tu można ściągnąć:
http://rapidshare.com/files/117326418/U ... r.exe.html
Trejdmark i Kopirajt dla Cava!
Awatar użytkownika
krzychu26
Użytkownik Forum
Posty: 548
Rejestracja: 28 lis 2007, 20:12
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Post autor: krzychu26 »

Cav pisze:Eks, ale jak np. leci w niego strzała, to umiejętności nic nie dadzą, a przed takimi strzałami bronią zbroje, pancerze, to jest właśnie obrona, a nie jakieś tam umiejętności, dla mnie barbarzyńca powinien mieć 4-5 ataku, ale 0 obrony ;)
Jak by miał zero obrony to nawet Żoładak by go powalił.
To by było na zasadzie " kto pierwszy ten lepszy "
Obrazek

Obrazek
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Cav pisze:Sorry za double posta, ale chciałem, żeby ktoś to zauważył ;)
Jest już wersja moda, w której można edytować budynki (np. ile drewna potrzeba do wybudowania). Tu można ściągnąć:
http://rapidshare.com/files/117326418/U ... r.exe.html
Czy Ty musisz takie akcje robić? Jeśli chcesz wyprzedzić Lucbacha w ogłoszeniu nowości na forum, to wyślij mu w tej jakże pilnej sprawie (jak inni) prywatną wiadomość.
Awatar użytkownika
eks
Użytkownik Forum
Posty: 105
Rejestracja: 05 kwie 2007, 18:42

Post autor: eks »

Khelben gdzie ty tu widzisz jakąś akcje? A po za tym to chyba dobrze, że poinformował innych o istnieniu takiego moda. Większość na pewno nie wiedziała czy istnieje taki mod i dzięki Cavowi wiele osób się o tym dowiedziało sądzę iż ty też Khelbenie. A wracając do tematu sądzę iż ten program/mod na nic się nie przyda no bo po co takie coś.
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Nie rozwijamy o tym oficjalnej informacji, bo to nie jest ani patch, ani mod, ani nic legalnego. Crashuje grę, więc o niczym podobnym nie trzeba mnie informować. Co najwyżej można ;). Khelbenie, nie rób jakichś teorii spiskowych.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
ODPOWIEDZ