Oficjalny Wrześniowy Konkurs 2008

Wszystko o szeroko pojętej działalności Fanów gry: mapy, programy, tłumaczenia...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Więc a'propos tego konkursu, można pójść na łatwiznę i zlecić uczestnikom napisanie wszystkich opisów misji do obu kampani, choć nie ukrywam, że taki banalny konkursik ucierpiałby znacznie na jakościi i z pewnością nagrody by nie były warte zachodu.
Awatar użytkownika
Cav
Użytkownik Forum
Kontakt:

Post autor: Cav »

lucbach pisze:Zgadza się, wygrał Thunderwolf (tu masz pełne wyniki - 6 ostatnich pozycji w tabeli), ale w jego misji jest coś nie tak. Po zastąpieniu plików gra się wyłącza.
O co chodzi? Mi działa, inna sprawa, że mi sie nie podoba i nie grałem w nią dłużej niż 5 minut :P
Trejdmark i Kopirajt dla Cava!
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Kontakt:

No i ten konkurs nie powinien być rzecz jasna rozstrzygany poprzez "za" i "przeciw", bo w końcu można forumowiczów zaskoczyć swoim pomysłem, który nie wymaga do realizacji zbyt długiego czasu. Naturalnie rzecz nie może być błaha, a na forum znajdzie się ktoś, kto zawsze pomoże szanownemu adminowi w projekcie. Centrum misji może poczekać, nie jest ono tradycją - gracze czekali tyle, nie zaszkodzi jak poczekają jeszcze trochę.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Kontakt:

Halo? Jakieś informacje z frontu? Niezwykle miło by było, gdyby admin podzielił się z nami relacjami ze zmagań na nowym konkursem.
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Nie ma żadnych zmagań, na froncie są inne przedsięwzięcia.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Kontakt:

Szybko się poddajesz. To rozczarowujące.

Czy tylko ja odnoszę wrażenie, ża pan Lucbach nas zawiódł?

//bez double postów więcej proszę
//lucbach
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Jesteś wyjątkowo natrętny, to rozczarowujące.

Wszystkich oficjalnie informuję, że to sprawa otwarta czy konkurs będzie czy nie (w myśl powiedzenia "pożyjemy, zobaczymy"), a z nękaniem mnie raz po raz zamknięta. Dziękuję.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Kontakt:

Oficjalny Konkurs Wrześniowy choć bez większych zachwytów dobiegł końca i należy jego organizatora pochwalić za oryginalność, pomysłowość i wykonanie całego projektu. Nagrody były jak zwykle gorące i wnioskując po statystykach, zgłosiło się około dwustu rycerzy gotowych do wywalczenia nagrody i wydobycia jej prawieże z podziemi. Moim zdaniem krzyżówka tegoroczna była trochę za trudna, ale czymże może być moje zdanie wobec sprytu i zaradności osób, które poprawnie rozwiązały 90% wszystkich haseł, już nie mówiąc o tych co rozwiązali wszystkie. Serdecznie winszuję oczywiście zwycięzcom, których szczęście podczas losowania nie opuściło. Tymczasem nasza KaM'owa społeczność będzie oczekiwała kolejnych równie interesujących rozrywek w ciągu najbliższych kilku miesięcy (nawet jeśli nagrodą miałaby być sztabowa tapeta na pulpit). W przyszłym roku wierzę, że zbierze się jeszcze więcej osób, które będą gotowe stawić sobie czoła w rywalizacji podczas Oficjalnego Wrześniowego Konkursu 2009.
ODPOWIEDZ