Prośba do programistów ^^

Wszystko o szeroko pojętej działalności Fanów gry: mapy, programy, tłumaczenia...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
BananowyJasio
Użytkownik Forum

Post autor: BananowyJasio »

Ja osobiście nie martwię się o rozwój KaM. Lewin i Krom jak na razie bardzo dobrze (i bardzo szybko) radzą sobie z tworzeniem edytorów. W tej chwili możemy stworzyć mapę, dołożyć budynki i jednostki. Tworzenie AI też jest coraz mniejszym problemem - nie trzeba już wszystkiego pisać w notatniku.
Także wydaje mi się, że gdy skończą z edytorami może zerkną w stronę bugów gry. Zgadzam się z Michaloff'em, żę Barbarian nie ma monopolu na rozkodowywanie gry, szczególnie jeśli komunikacja między jej fanami jest znakomita (przynajmniej dla mnie fakt, że ludzie z Australii, Rosji, Danii i paru innych stron świata na bieżąco informują się o swych postępach).
Awatar użytkownika
PinCheR
Użytkownik Forum

Post autor: PinCheR »

dla mnie najważniejszym jest K&M 2 (bodajże The Knight na stronie Niemieckiej się zadeklarował, że zrobi. nie wiem czy to aktualne czy nie, ale kiedyś chyba się zadeklarował)
KAMPANIA:
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator

Post autor: Michailoff »

PinCheR pisze:dla mnie najważniejszym jest K&M 2 (bodajże The Knight na stronie Niemieckiej się zadeklarował, że zrobi. nie wiem czy to aktualne czy nie, ale kiedyś chyba się zadeklarował)
Rzeczywiście, powstaje wielki projekt. Jednak jest to remake KaM tworzony przez StarGazera (czyli jednego z ważniejszych programistów KaM, to ten sam gość, który kiedyś dał nam BARDZO ciekawe grafiki z wersji alpha...)
Crimson (king) Michailoff
ODPOWIEDZ