KaM Missions - program

Wszystko o szeroko pojętej działalności Fanów gry: mapy, programy, tłumaczenia...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
czapla_295
Użytkownik Forum

KaM Missions - program

Post autor: czapla_295 »

Witam.

Z nudów stworzyłem ten oto programik:

Download

Jest to testowa wersja. Program pokazuje listę tematów z misjami w dziale "Nowe misje: pisanie skryptów i download", których nazwy zaczynają się na "[nowe misje]".Po zaznaczeniu jednego z nich otwiera się strona z tym tematem. Narazie wyświetla tematy z 4 ostatnich stron.

Proszę o ocenę i o opinie o jego przydatności (ogólnie najważniejsza jest opinia o przydatności). Jeśli się spodoba może go rozwinę.
Awatar użytkownika
samczyk
Użytkownik Forum

Post autor: samczyk »

Hej, ten program wydaje się tak bezużyteczny, że chyba go ściągne!

Edit: Tak, tak beznadziejny. Nie wiem, czemu ma to służyć :zamurowany: . Przecież czeka nas "Centrum misji". Myślę, że będzie na tyle dobre, że takie programiki nie będą miały znaczenia.

Jezu jak chciało Ci się marnować na to czas
Zapraszam do tematu z moimi misjami - proszę o przeczytanie notki...
Awatar użytkownika
BananowyJasio
Użytkownik Forum

Post autor: BananowyJasio »

Programik - owszem ciekawy. Moim zdaniem można się nim pobawić, ale do jakichś szczytniejszych celów nie będzie się nadawał. Centrum misji to swoją drogą - na razie lucbach nie zdradza, kiedy się pojawi. ;) Także zrób, co masz zrobić, zrób coś na zapas, żebyś miał czas nudzić się kiedy powstanie centrum misji - wtedy będziesz miał okazję do stworzenia ciekawszego programu, który będzie pobierał informacje bezpośrednio stamtąd, a w związku z tym na pewno będzie miał większe możliwości.

Jeśli jednak nudzisz się śmiertelnie polecam przedstawić swoje referencje Lewinowi oraz Kromowi, albo chwycić się za ich programy i dać coś z siebie w postaci nowych misji. :szczerzy:

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ