Edytor misji Lewina 0.8!

Wszystko o szeroko pojętej działalności Fanów gry: mapy, programy, tłumaczenia...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Kontakt:

Edytor misji Lewina 0.8!

Post autor: kuba11100 »

Niektórzy może już wiedzą, niektórzy nie, niedawno ukazała się kolejna wersja znanego wszystkim edytora misji Lewina, oznaczona 0.8. Nie posiada on wielu nowych funkcji, poprawiono jednak wiele błędów. Dla osób nieznających angielskiego, tłumaczenie listy zmian:
Nowości:
- Nowy sposób przesuwania mapy poprzez prawy przycisk myszki
- Pozycja startowa AI jest wyświetlana na mapie

Poprawki/zmiany:
- naprawiono błąd powodujący niemożność zapisania po dodaniu drużyny w widoku drzewa
- Naprawiono zamienione cele 6 i 8
- Okno programu nie zmienia wielkości przy zmianie języka
- Naprawiono błąd umożliwiający usunięcie niektórych wartości z widoku z drzewa, takich jak pozycja ekranu
- Angielska wersja jest zgodna z australijskim angielskim, nie amerykańskim (center->centre, color->colour itp.)
- Poprawki błędów językowych
- Kursor jest teraz 'Zajęty' podczas wczytywania i zapisu
- Ukryto boczne paski przesuwania mapy powodujące błędy
- Zmienione kolory graczy 6, 7 i 8 na jaśniejsze
- Wprowadzono limit 8 drużyn w grze jednoosobowej i 6 w wieloosobowej (zgodnie z grą)
- Kilka innych...

Znane błędy
- Przesuwanie mapy poprzez minimapę powoduje skakanie obrazu, jakby chciała ona pokazać dwa miejsca jednocześnie
- Brak wsparcia dla wiadomości po ukończeniu celów

Planowane:
- Wsparcie dla wiadomości po ukończeniu celów
- Wyświetlanie pozycji obronnych AI na mapie
- Wyświetlanie ataków AI z ustalonymi współrzędnymi na mapie
- Wyświetlanie żołnierzy na mapie (prawdopodobnie jeszcze nie w następnym wydaniu)
- Obsługa opóźnionego ataku typu 2.
- Poprawa drobnych błędów
Do pobrania z: http://lewin.namsys.com.au/kam/download ... it-0.8.zip
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator

Post autor: Michailoff »

Cóż, dobra robota :). Jak zawsze - nasi koledzy z zagranicy nas nie zawodzą. Pozostaje mi tylko czekać na końcową wersję - ze wsparciem komunikatów, z jednostkami militarnymi na mapie... Mam nadzieję, że robota pójdzie szybko i niedługo doczekamy się narzędzia lepszego, niż te, które hucznie zapowiadał Barbarian...
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2008, 16:31 przez Michailoff, łącznie zmieniany 1 raz.
Crimson (king) Michailoff
Awatar użytkownika
Kamson
Użytkownik Forum

Post autor: Kamson »

Nareszczie sie mogę wypowiedzieć w tym temacie, więc już kilka od kilku dni mam ten edytor no i powiem że jest świetny !! Tym edytorem robiłem skryptyn do kampani ,,The King of Castle" i ani razu mnie nie zawiódł.
Awatar użytkownika
Omnixus
Użytkownik Forum

Post autor: Omnixus »

No jestem pod wrażeniem uporu z jakim Lewin modyfikuje swój edytor.
Świetna robota, winszuję. Nie moge się doczekać ostatniej wersji edytora, którą pobiorę a wtedy to juz nowe kampanię będą szły maszynowo.
ODPOWIEDZ