Kalendarium

Wszystko o szeroko pojętej działalności Fanów gry: mapy, programy, tłumaczenia...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
doman100
Użytkownik Forum

Kalendarium

Post autor: doman100 »

Wczoraj wpadłem na pomysł stworzenia na stronie kalendarium najważniejszych wydarzeń ze światka KaM. Napisałem więc do Lucbacha. Odpisał że to niezły pomysł ale wymagało by to pewnego nakładu pracy. Myślę że możemy wyręczyć go i stworzyć prowizoryczne kalendarium które być może wyląduje na stronie. Piszcie posty z najważniejszymi wydarzeniami a ja będę je umieszczał w tutaj. Zaczynam od kilku podstawowych dat:

01.10.1998 Premiera KaM TSK w USA
18.10.1998 Światowa premiera KaM TSK
01.11.2001 Premiera KaM TPR w USA
26.11.2001 Światowa premiera KaM TPR
Westess krutue szaleń
Awatar użytkownika
Gravemaster
Użytkownik Forum

Post autor: Gravemaster »

Jak dla mnie to dobry pomysł, raz, że z datami jestem słaby, a dwa, że w jednym miejscu (takim, które znam) będzie wszystko, co ważne. Niestety żadnych dokładnych nie znam, ale mogę zaproponować dodanie daty, kiedy producenci opuścili grę, wydanie pierwszego edytora misji itd.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Trochę irytuje to, gdy ktoś wyręcza Cię w Twoim własnym pomyśle. Zaproponowałem zrobienie kalendarium światka KaM Lucbachowi już jesienią zeszłego roku. Następną propozycją było wrzucenie dat nie do jakiegoś działu, którego prawie nikt nie będzie czytał; a do unikalnego KaM'owatego kalendarza, który miałby zostać wydany na świat specjalnie na zamówienie naszej witryny.
Awatar użytkownika
doman100
Użytkownik Forum

Post autor: doman100 »

Nie wiedziałem że ktoś już wcześniej na to wpadł ale jak już pomysł jest wrzucony na forum to warto go rozwinąć.
Westess krutue szaleń
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Warto, działaj.
Nie zapomnij wymienić forumowych bitew, które toczyły się nieraz. Coś takiego nie może zostać nieuwiecznione. I znajdź lepsze miejsce na publikację materiału, niż jakiś dział na stronie. Poza tym zrób wszystko sam - będziesz mieć pełny wkład i być może honorarium otrzymasz jakieś. Praca w grupie to droga na łatwiznę.
ODPOWIEDZ