Nasze strony ...

Wszystko o szeroko pojętej działalności Fanów gry: mapy, programy, tłumaczenia...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Jak oceniasz je ?

1
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
4
5
36%
5
4
29%
6
5
36%
 
Liczba głosów: 14

majszunio
Użytkownik Forum
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2005, 09:48

Nowa strona...

Post autor: majszunio »

Zapraszam na nowa strone o Knioghts and Merchants
WWW.KAM.ER.PL
Rafael_5000
Użytkownik Forum
Posty: 332
Rejestracja: 06 sie 2005, 17:09

Post autor: Rafael_5000 »

Wrrrrrrr..... :evil:

#%$#@ !! Jak mnie to wnerwia!
Po co milion stron o Kam?! Nie lepiej razem stworzyć jedną, ale świetną, niżeli tak jak jest: jedna dobra (www.knights.sztab.com) i dziesiątki gównianych bubli?!
Majszunio, rób sobie strony o swoich zainteresowaniach, o czym chcesz. Ale nie rwij się z motyką na słońce! To, że z Twojej strony można ściągnąć całą grę, wcale nie oznacza, że wszyscy się nań rzucą. To źle świadczy o Tobie. Jesteś nieodpowiedzialny. Podejmujesz się tworzenia strony o naszej ukochanej grze i dajesz jej pełną wersję?! Zgłupiałeś? Poza tym w co nie klikniesz: "Dział w budowie. Przepraszamy". Czy to kpina? Co ja mam o tym myśleć?

A co Wy o tym sądzicie, Drodzy Bracia z The Shattered Kingdom?
Wieszamy go, czy palimy na stosie? :lol:
Phomerus
Użytkownik Forum
Posty: 22
Rejestracja: 05 sie 2005, 00:10
Lokalizacja: Zewsząd
Kontakt:

Post autor: Phomerus »

Nie rozumiem twojej frustracji skad wiesz ze ta stronka sie kiedys nie rozwinie?? ?Co do pelnej werji w downloadzie to sie dziwie autorowi stronki... ja bym sie bal...
Alkohol pity z umiarem nie szkodzi nawet w dużych ilościach...
Rafael_5000
Użytkownik Forum
Posty: 332
Rejestracja: 06 sie 2005, 17:09

Post autor: Rafael_5000 »

"Kto nie jest z nami jest przeciwko nam."

Nie lubię jak ktoś się rwie z motyką na słońce.
Phomerus
Użytkownik Forum
Posty: 22
Rejestracja: 05 sie 2005, 00:10
Lokalizacja: Zewsząd
Kontakt:

Post autor: Phomerus »

Ja uwazam ze kazda istniejaca sttrona daje cos od siebie... cos czego nie mja inne... Ja np. na potrzeby swojej przetlumaczylem całe FAQ dotyczace KAM, ktorego tutaj nie znajdziesz i jeszcze przetlumaczylem samouczek do edytora map, zrobiłem opis jednostek militarnych.. Poczekaj troche moze on tez cos ciekawego wymysli...
Alkohol pity z umiarem nie szkodzi nawet w dużych ilościach...
Rafael_5000
Użytkownik Forum
Posty: 332
Rejestracja: 06 sie 2005, 17:09

Post autor: Rafael_5000 »

tak tak...

Tylko popatrz na to z perspektywy przeciętnego poszukiwacza. Ile musi stron odwiedzić, żeby móc w pełni korzystać z wszystkich dóbr o KaM?

Moim zdaniem powinniśmy trzymać się razem, jako Polscy Fani Knights and Merchants. Pokażmy innym narodom, że jesteśmy najlepiej zorganizowani. Stwórzmy najlepszy portal o tej grze! A nie, jak nadal utrzymuję, kilka stronek, a na każdej wszystkiego po trochu.

Trochę zmysłu, panowie!

Czy w domu trzymasz jedzenie w każdym pomieszczeniu, czy tylko w kuchni? :lol:
Phomerus
Użytkownik Forum
Posty: 22
Rejestracja: 05 sie 2005, 00:10
Lokalizacja: Zewsząd
Kontakt:

Post autor: Phomerus »

Chciałbym ogłosić że serwisy knightam.prv.pl i kam.er.pl dokonaly fuzji... teraz mozecie dostac sie na te sama stronke pod dwoma adresami wymienionymi powyzej.. milej zabawy...
Alkohol pity z umiarem nie szkodzi nawet w dużych ilościach...
Mati_91
Użytkownik Forum
Posty: 55
Rejestracja: 07 sie 2005, 17:30
Lokalizacja: Lipsk

Post autor: Mati_91 »

rafael_5000 masz racje,po co lazic po tylu stronach,trzeba trzymac sie razem wtedy wszyscy zrozumieja ze ta strona jest najlepsza
FORZA JUVE!
Gb.Ottis
Użytkownik Forum
Posty: 128
Rejestracja: 04 sie 2005, 14:48
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Rafael_5000

Post autor: Gb.Ottis »

Wrrrrrrr
Jak śmiecie używać różnych ksywek. Przecież to bez sensu. Jeśli ktoś chce napisać dokogoś wiadmość zobacz ile się musi naszukać w dziale użytkownicy. A jeśli się połączymy i stworzymy jedną bardzo długą ksywę to wtedy będzie wszystko prostsze. Wkurza mnie takie bezsensowne wymyślanie ksywek. Po co brałeś Rafael5000 jak mogłeś przyłączyć się do mojej? Wysyłałbyś mi wiadomości na GG a ja bym to pisał, wtedy wszystko stałoby się prostsze.

Hmm ... nie wyszło mi to tak jak chciałem ale chociaż troszkę uroku posiada :}
Piotr Soboń Gb.Ottis
E-mail: Gb.Ottis@poczta.fm
tel. +48 692636048
GG: 3832344
Rafael_5000
Użytkownik Forum
Posty: 332
Rejestracja: 06 sie 2005, 17:09

Post autor: Rafael_5000 »

Ok, od dzis proszę mówić "Gb.OttisRafael_5000"
Może admin się dołączy do symbiozy? "Gb.OttisRafael_5000Lucbach"
Kto następny? Są chętni?

Gb.Ottis, nie popadaj w skrajności. Fakt, moze przesadziłem mówiąc, bysmy sie trzymali w kupie. 2 strony mogą rywalizować ze sobą, a to im wyjdzie tylko na dobre. Natomiast 3, to wg mnie już za dużo. Niepotrzebny tłok, niezawsze rzetelne informacje, itd.

Parodia Ci się udała :lol: , uśmiałem się nieźle. :wink:
Ale nie rób tego więcej :twisted:
:szczerzy:

Teraz oficjalnie: zmieniam swoje stanowisko z jednej strony na dwie, ale nie więcej. Gb.Ottis zmusza do myślenia.

Ciekawe ile mu za to płacą? :niedowiarek:
ODPOWIEDZ