Nasze strony ...

Wszystko o szeroko pojętej działalności Fanów gry: mapy, programy, tłumaczenia...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Jak oceniasz je ?

1
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
4
5
36%
5
4
29%
6
5
36%
 
Liczba głosów: 14

lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Niedawno ruszyły dwie kolejne strony o K&M - holenderska i [url=http://real_hotdog.sitesled.com/index2.html]angielska[/url].
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator
Posty: 933
Rejestracja: 15 paź 2005, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Michailoff »

ja tam regularnie przeglądam dwa NAJWIĘKSZE i NAJLEPSZE serwisy o tej NAJLEPSZEJ na ŚWIECIE! strategii (mowa o K&M naturalnie)
A oczywiście mowa tu o knights.sztab.com i knightsandmerchants.de
Na resztę patrzę raz czy dwa, ale te nowe, holenderska i angielska są dobre. Lubię też knightsandmerchants.de.ms
Awatar użytkownika
Blaszak
Użytkownik Forum
Posty: 253
Rejestracja: 26 lut 2006, 00:55
Lokalizacja: Z nienacka

Post autor: Blaszak »

Odwiedziłem te strony(holenderska i angielska) Ale uważam że strona sztabu jest the best :D :D :D Angielska strona wydaje mi się jakaś taka prosta... nie wim jak to nazwać, sztab best! :D :D
..:::ZEST Riddles:::.. To cię pochłonie...

www.zestriddle.oz.pl
Awatar użytkownika
tick
Zbanowany
Posty: 178
Rejestracja: 21 sty 2006, 22:12
Lokalizacja: Łódz

Post autor: tick »

no musze powiedziec ze angielska wersja mnie ujeła bardzo az mi sie łezka zakrencił miła oprawa wszystko opisane bogaty dział downoland no i str. sie jeszcze nie rozbudowała ale gites jest
A co do stron to powiem tak jak ktos chce moge jebnac szkic ołówkiem <ciekawe kiedy sie pojawia o KaM?? :evil: >a co do reszt to raczej wole moje deki bo to kocham a robienie stron zostawiam wam :wink: to nie moja działka jak cos to powiedziałem moge cosik maznac dopomuc i pierogi z zodkiewa ugotowac na ciepło :smiesne: :smiesne: :smiesne:
ODPOWIEDZ