[ANKIETA] Pocket PC

Wszystko o szeroko pojętej działalności Fanów gry: mapy, programy, tłumaczenia...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Czy czasem korzystasz lub zamierzasz korzystać z urządzenia jakim jest "smartfon" do grania?

Tak. Z rozdzielczością WVGA (480x800)
1
4%
Tak. Z rozdzielczością VGA (480x640)
0
Brak głosów
Tak. Z rozdzielczością SQVGA (480x480)
0
Brak głosów
Tak. Z inną rozdzielczością
4
17%
Nie
15
63%
To tak się w ogóle da?
4
17%

Liczba głosów: 24

Soull
Użytkownik Forum

Post autor: Soull »

Dlatego ankietę zamieściłem też na swoim forum, które ma przynajmniej 50 razy więcej użytkowników niż tutaj i na paru innych forach. Podobnie jak z pytaniami o model i rozmiar ekranu, bo to jest najważniejsze. Najprawdopodobniej "będzie" to gra pod platformę jaką jest Windows Mobile.

Przy odpowiedniej ilości ludzi można wydać ją na więcej platform. A gdzie szukać entuzjastów prawdziwych, jak nie na forum o tej grze ;)
Awatar użytkownika
Kanonier
Użytkownik Forum

Post autor: Kanonier »

Czemu nie napisałeś w dziale gawędy średniowieczne :shock: ?W dziale działalność Fanów są umieszczane informacje o projektach jednostek,
budynków itp :? .Innymi słowy tu są przedstawiane propozycje i prace
fanów. :o
Awatar użytkownika
Mixxer5
Użytkownik Forum

Post autor: Mixxer5 »

Stworzenie KAMa na PPC to jak dla mnie JEST "działalność fana" (i to dość zaawansowana- bo trzeba zrobić grę praktycznie od nowa- poza grafikami i odgłosami), więc dział jest wg. mnie jak najbardziej poprawny...
Dlatego ankietę zamieściłem też na swoim forum, które ma przynajmniej 50 razy więcej użytkowników niż tutaj i na paru innych forach. Podobnie jak z pytaniami o model i rozmiar ekranu, bo to jest najważniejsze. Najprawdopodobniej "będzie" to gra pod platformę jaką jest Windows Mobile.

Przy odpowiedniej ilości ludzi można wydać ją na więcej platform. A gdzie szukać entuzjastów prawdziwych, jak nie na forum o tej grze Mruga oczkiem
I jaki wynik ma ta ankieta? Ile osób jest chętnych do gry w K&M na smartfonie, palmtopie, itp? I czy zamierzasz się za to faktycznie zabrać, czy tylko tak pytasz?
Awatar użytkownika
kijanek6
Użytkownik Forum
Kontakt:

Post autor: kijanek6 »

Niewiele osób posiada tego typu urządzenia, a jeszcze mniej osób które są zainteresowane KaM-em. Poza tym skoro chcesz się za to zabrać, to wnioskuję, że masz zespół programistów z odpowiednim doświadczeniem w tworzeniu aplikacji na daną platformę, urządzenia do testów, etc. etc. Jak nie, to wyobraź sobie, ile zajmie to czasu (o ile w ogóle do czegoś dojdzie) porównując np. do takiego remake'a KaM, którego piszą, piszą i napisać nie mogą ;)
Awatar użytkownika
Phoenix
Użytkownik Forum
Kontakt:

Post autor: Phoenix »

Ja osobiście korzystam z Nokii 9500, i jakby były (jakby oczywiście miały by być) te Knightsy, to najlepiej Multiscreen. Mam jeszcze Nokię 6630, ale to już normalniejsza rozdzielczość (176x208, a 9500, o ile pamiętam 450x600)
Możnaby w Javie coś takiego zrobić :D
PhoeniX
ODPOWIEDZ