Najlepsza Kampania tworzona przez graczy2009/2010

Wszystko o szeroko pojętej działalności Fanów gry: mapy, programy, tłumaczenia...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Najlepsza Kampania tworzona przez graczy2009/2010?

PauLPoLsKa
0
Brak głosów
Kamyk & Duch
4
13%
@rTeq
6
19%
Alanbach
15
47%
Joker
1
3%
Wzabin
0
Brak głosów
Tora1996
1
3%
bizonmati
1
3%
matid1234
0
Brak głosów
robi29 & Cav
1
3%
Tapek
0
Brak głosów
Zielarz
1
3%
Zozol92
0
Brak głosów
koczis12
1
3%
Majin Vegeta
0
Brak głosów
PinCheR
1
3%

Liczba głosów: 32

Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Kontakt:

Najlepsza Kampania tworzona przez graczy2009/2010

Post autor: Joker »

Kontynuacja ankiety Cava...(wersja rozszerzona) Proszę głosować. Regulamin taki jak poprzedni :usmiech:
Jakby kogoś nie było lub coś to pisać ja dodam do ankiety! :usmiech:
(Można uzasadniać dlaczego)

ja głosuję na @rTeqa ponieważ bardzo podobają mi się jego mapy.
I skrypt też... :D
Awatar użytkownika
stonka
Użytkownik Forum

Post autor: stonka »

oczywiscie ze @rtek. Najładniejsze mapy. Niezłe fabularnie itd.
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum

Post autor: Gogoud »

Cóż, jest tu kilku twórców, zasługujących na uznanie, tak więc wymienię tych, których mapy i twórczość mi się podoba:

Moją ulubioną kampanią jest kampania Kamyka i Ducha. Byli pierwsi z dziełem tak dobrej jakości. Skrypty są doskonałe, fabuła, mapa terenu także. Przyczepić się można tylko do map, których Kamyk nie poprawił chyba tylko z lenistwa. Niemniej jednak, super.

Podoba mi się kampania Alanbacha. Misje trudne, fabuła ładna. Nie podobają mi się jednak miasta wrogów, są sztuczne. Wielkie brawa za urozmaicenia na mapach. Tylko że mimo tych urozmaiceń mapy są wciąż, powiem szczerze, brzydkie.

Lubię też misje Jokera, bo podchodzi do ich tworzenia z ogromnym zapałem, który raczej prędko nie wygaśnie, i jest on (Joker) coraz lepszy. Pisze trochę nie po Polsku, no, ale wszystko jest przed nim.

Gdyby Zielarz dalej tworzył mapy, byłby chyba w tej kwestii najdoskonalszy.

Lubię też misje Robiego i PinCheRa, ale oni już chyba skończyli z działalnością, prace stoją w miejscu. Gdyby trochę więcej popracowali, to byłoby coś.

Misje Tory są niezłe, ale chyba odpuścił on sobie tę robotę.

Tak więc zwyciężają Kamyk i Duch.
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
Awatar użytkownika
bowmann
Użytkownik Forum

Post autor: bowmann »

A ja się przyznam bez bicia. Już od jakiegoś czasu mam kilka waszych misji (trochę to i owo) ale nie pobierałem reszty, bo wszystkie wyglądają tak samo - "na jedno kopyto" (nie obraźcie się.. wiem, że pewnie sie natrudziliście, aby je zrobić) :zraniony:

Do tego wszędzie jakieś gigantyczne opisy jakichś całych historii i jakieś tam kolory.. sory - dla mnie to za bardzo abstrakcyjne. Po prostu chciałem mieć misje i sobie pograć. :zraniony:

1. Dlatego w pierwszej kolejności najlepiej oceniam misje Alanbacha dlatego tak zagłosowałem. Są najlepsze - dla wymagających, bo nie ukrywam, że cholernie trudne. A faktycznie jak wspomniał krzysiek - wyróżniają się od innych fabułą, charakterystycznymi odmiennymi mapami itp. no i ten labirynt w 3 - miodzio!

2. Na drugim miejscu Kamyk i Duch misje bardzo dopracowane i generalnie bardzo fajnie mi się w nie grało

3 miejsce @rTeq - fajne, tylko za bardzo przypomina misje KAM TSK/TPR, poza tym wszystkie do siebie podobne i co jakiś czas operuje na tych samych mapach (znaczy miejscach tylko z innego miejsca) więc mi się nudzi. :zraniony:
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum

Post autor: Gogoud »

bowmann pisze:...fajne, tylko za bardzo przypomina misje KAM... TSK/TPR
To nadrzędny cel mojej twórczości. Moja kampania musi być podobna do oryginalnych kampanii. Podobnie jak kampania The Dark Lorda.
Dodaję tylko troszkę misji specjalnych, sporo ratuszowych i jak najmniej machin wojennych - wszystko z wiadomych powodów.

bowmann pisze:...poza tym wszystkie do siebie podobne...

Owszem, niektóre misje są do siebie podobne, w końcu misji ma być 20.
Inne kampanie liczą po 5-10 misji, więc podobieństwa nie sposób zauważyć.
bowmann pisze:...i co jakiś czas operuje na tych samych mapach (znaczy miejscach tylko z innego miejsca) więc mi się nudzi. :zraniony: ...
Na tych samych mapach? Nie zauważyłem... Owszem, są fragmenty map, ale te same mapy? Każda się czymś różni od innych.

Spróbuj zrobić 20 różnych map, każdą mapę dużą, ładną i dopracowaną. Ja nie mam na to ani sił, ani czasu. Chęci też mi się kończą.
A czekają mnie jeszcze dwie zupełnie nowe mapy do skończenia kampanii.
bowmann pisze:A ja się przyznam bez bicia. Już od jakiegoś czasu mam kilka waszych misji (trochę to i owo) ale nie pobierałem reszty, bo wszystkie wyglądają tak samo - "na jedno kopyto" (nie obraźcie się.. wiem, że pewnie sie natrudziliście, aby je zrobić)
Jeśli to również o moich misjach, to proszę to poprzeć argumentami.

I nie: "pewnie się natrudziliśmy", ale na pewno. Niekiedy siedzi się po 3, 4 godziny dziennie nad jedną mapą.
Problem w tym, że mało kto to docenia.
Pobrać misję i zagrać to nie problem. Ale wynagrodzić za nią twórcę, no, to już męczarnia. Bo komu niby chciałoby się napisać, co w danej misji się podobało, co nie, co można by poprawić, by była lepsza?
Mało komu, choć jest parę chlubnych wyjątków.

Chcesz, aby nasze misje były lepsze? Pomóż.
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
Awatar użytkownika
PinCheR
Użytkownik Forum

Post autor: PinCheR »

Ja głosowałem na swoje misje :smiesne:. Dobra, spokojnie. Tylko nie bijcie. Już tłumaczę czemu: po prostu w inne misje nie grałem i nie mam o nich najmniejszego pojęcia. Aczkolwiek z czytania postów o misjach wydaje mi się, że kampania Alanbacha jest ciekawa, ale osobiście nie mam chęci na granie w KaM.
Lubię też misje Robiego i PinCheRa, ale oni już chyba skończyli z działalnością, prace stoją w miejscu. Gdyby trochę więcej popracowali, to byłoby coś.
Miło, że komuś oprócz mnie podobają się moje misje :oops:. Miałem zamiar kończyć kampanię, ale zabrakło weny na fabułę i chciałem odczekać czas jakiś aż może wena przyjdzie. Nie miałem zamiaru porzucić projektu. Nawet zacząłem poprawiać wszystkie mapy oraz prawie skończyłem kolejną misję, ale tak jak mówiłem. Przyszedł czas na napisanie fabuły i... i zonk. Może kiedyś jeszcze powrócę do projektu lub też zabiorę się za inny, bo nie wiem czy pamiętam jeszcze o co mi chodziło przy tej kampanii. :smiesne:
KAMPANIA:
Awatar użytkownika
bowmann
Użytkownik Forum

Post autor: bowmann »

@rTeq pisze: (...)
@rTeq - wszystko cacy, tylko, że ja nie zamierzam dyskutować na ten temat i nie chcę, abyś mi się z czekogolwiek tłumaczył. Ja po prostu wyraziłem swoja opinię i mam do tego prawo. Na chwilę dzisiejszą i stan wszystkich misji jest taka a nie inna. :!:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Kontakt:

Ja nad jedną mapą siedzę ostatnio po 6 godzin. :D
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Kontakt:

Post autor: robi29 »

Innowacje w mapach Alanbacha stawiają jego misje na pierwszym miejscu.
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Kontakt:

No powiedzmy , że nie do końca się bym z tym zgodził... Ale to wasza opinia... :| Panuje tu takie ,,jeden za wszystkich wszyscy za jednego''
:niedowiarek:
ODPOWIEDZ