Xfire - KaM

Wszystko o szeroko pojętej działalności Fanów gry: mapy, programy, tłumaczenia...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Czy to dobry pomysł?

Tak
9
60%
Nie
6
40%

Liczba głosów: 15

Awatar użytkownika
Varrok
Użytkownik Forum

Re: Xfire - KaM

Post autor: Varrok »

Toczek pisze:
robi29 pisze:każdy by mógł się pochwalić ilością godzin w tę grę
Z punktu widzenia 19-latka, który ma inne priorytety życiowe uważam, że podsuwając taki argument w dyskusji balansujemy na granicy zdrowego rozsądku. :coongada::

Jakby to powiedzieć... Eufemistycznie - czym innym w życiu się możecie chwalić... Naprawdę...

Dodano: Naturalnie dałem "nie", bo jak widzę to XFire to żal mi naprawdę wszystkich dzieciaków, które gonią w rankingach czasu spędzonego przed kompem zamiast spędzać czas w jakiś bardziej rozwijający sposób... Nasuwa mi się taki dowcip - można go dostosować do XFire, Tibii, WoW'a i Bóg jeden wie czego jeszcze. Mam nadzieję, że nie ma wśród Was Janów zarejestrowanych na Xfire :szczerzy: :
Jasio przychodzi do mamy:
- Mamo, mamo, mam problem, chyba jestem gejem
- Nie szkodzi synku, ważne że nie masz konta na XFire
To tyle. Mam nadzieję, że lekceważenie bije z tej wypowiedzi i zniechęca Was do mojej godnej pogardy osoby.
Zgadzam się zupełnie - od tej wypowiedzi aż bije ignoranctwo i brak znajomości tematu! (A to pierwszy krok do zostania prawdziwym Dzieckiem Neo :) ) Gracze nie grają dla licznika - grają dla gry i wskaźnik nie pokazuje ile ktoś zmarnował bezproduktywnie czasu przed grą, tylko jak bardzo spośród innych gier lubi właśnie tą - ja np. mam ogólnie na liczniku z 1500h [rzadko włączam Xfire grając, więc to malutki % ogólnego grania]- naprawdę myślisz, że robię to z tak pustej przyczyny, jak zdobycie tam iluś godzin, którymi mogę się pochwalić znajomym, którzy i tak na to zlewają? :)

... A, wbrew pozorom, granie jest dużo bardziej pożyteczną czynnością niż np. czytanie książek - w końcu nie ma turniejów czytania książek, gdzie główną nagrodą bywa spora ilość gotówki, co? :P Jak ktoś wygra kasę, za którą kupi sobie samochód, to też zabronisz mu się chwalić, bo nie ma czym?

BTW - żart niezbyt mnie rozbawił, nawet nie zważając na fakt, że celuje we mnie i moich znajomych :roll:
Joker pisze:Ale pocisk Toczek! Masz rację... Też dałem Nie. Ponieważ nie mam zielonego pojęcia o tym XFire. A poza tym jest wiele wiele innych for o K&m...
- -'
Jest zasada: Jak się czegoś nie wie, to się nie odzywa... czemu równie dobrze nie dałeś "Tak", bo nie masz zielonego pojęcia "o tym Xfire", hę?

Popieram postawę usera krzysiek_000 - on sprawdził, zanim wydał werdykt :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Kontakt:

Post autor: Joker »

Tak. Dlatego , że nie mam bladego pojęcia o Xfire... i nie zamierzam się zanurzać w jakieś tajniki... czy Bóg wie co...
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Z tego co tu wyczytałem z Xfire jest podobnie jak ze wszystkimi ostatnio popularnymi społecznościami - dużo ludzi używa, byleby podbić licznik, dużo ludzi to krytykuje, część krytykujących nawet nie wie o co chodzi tylko powtarza to, co gdzieś przeczytało (niedokładnie), a reszta używa tego raczej zgodnie z założeniami albo nie, bo <tu wpisz konkretny powód>.

To, że ktoś ma konto na Xfire nie znaczy, że jest no-lifem, grającym przez 24,5 godziny na dobę, unikającym świata zewnętrznego; tak samo to, że ktoś ma konto na <tu wpisz nazwę społeczności> nie znaczy, że jest pustym idiotą, robiącym sobie zdjęcia w ten sposób, nie wiedzącym, co to samowyzwalacz. Może w tym być trochę prawdy, ale nie przesadzajmy - uogólnianie jest złe, tak samo jak stereotypy.

Co do tematu, jest mi to zupełnie obojętne - nie używałem, nie używam i pewnie nie będę, ale nie mam nic przeciwko tym, którzy mają odmienne zdanie. Mają swoje statystyki dot. programów czy słuchanej muzyki - niech sobie mają i do gry.

BTW. 1500 godzin?! Mój foobar tylu nie nabił ;)
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Kontakt:

Post autor: robi29 »

kuba11100 pisze:dużo ludzi używa, byleby podbić licznik(...)
Właśnie tak jak napisałeś, dużo nabija sobie ten licznik, ale co jest w tym złego? No-life'y bez licznika także ciągle siedzą przed kompem, a normalni ludzie przecież przez ten licznik nie zaczną nabijać sobie po 25h na dobę.
Joker pisze:Ale pocisk Toczek! Masz rację... Też dałem Nie. Ponieważ nie mam zielonego pojęcia o tym XFire. A poza tym jest wiele wiele innych for o K&m...
Faktycznie, nigdy nie jadłem sushi i wiem, że jest niedobre.
ODPOWIEDZ