Xfire - KaM

Wszystko o szeroko pojętej działalności Fanów gry: mapy, programy, tłumaczenia...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Czy to dobry pomysł?

Tak
9
60%
Nie
6
40%
 
Liczba głosów: 15

Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Xfire - KaM

Post autor: robi29 »

Siemka.

Co myślicie o umieszczeniu Knights and Merchants w programie Xfire? Byłby to bardzo dobry pomysł według mnie, ponieważ każdy by mógł się pochwalić ilością godzin w tę grę, byśmy mogli założyć społeczność na stronie Xfire. Na pewno nie byłoby problemu, ponieważ są tam gry z lat dziewięćdziesiątych, a o KaMie zapomnieli :||: .
Program mógłby pomóc przy nagrywaniu filmów, robieniu zrzutów ekranu i dużo więcej rzeczy.
Szeroko napisane o programie Xfire.

No to powtarzam pytanie, co o tym myślicie?
Nie lubię się rozpisywać, za co przepraszam Khela.
Awatar użytkownika
Varrok
Użytkownik Forum
Posty: 2
Rejestracja: 11 cze 2009, 20:11

Post autor: Varrok »

To dobry pomysł, i w forum Xfire o dodawaniu nowych gier do programu jest temat o KaM:
http://www.xfire.com/forums/182627/topic/1249359/
Jeżeli masz Xfire i chcesz, by gra się tam znalazła, zaloguj się i dołącz się do próśb o support :)
Awatar użytkownika
Toczek
Użytkownik Forum
Posty: 97
Rejestracja: 29 sie 2009, 21:34
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Xfire - KaM

Post autor: Toczek »

robi29 pisze:każdy by mógł się pochwalić ilością godzin w tę grę
Z punktu widzenia 19-latka, który ma inne priorytety życiowe uważam, że podsuwając taki argument w dyskusji balansujemy na granicy zdrowego rozsądku. :coongada::

Jakby to powiedzieć... Eufemistycznie - czym innym w życiu się możecie chwalić... Naprawdę...

Dodano: Naturalnie dałem "nie", bo jak widzę to XFire to żal mi naprawdę wszystkich dzieciaków, które gonią w rankingach czasu spędzonego przed kompem zamiast spędzać czas w jakiś bardziej rozwijający sposób... Nasuwa mi się taki dowcip - można go dostosować do XFire, Tibii, WoW'a i Bóg jeden wie czego jeszcze. Mam nadzieję, że nie ma wśród Was Janów zarejestrowanych na Xfire :szczerzy: :
Jasio przychodzi do mamy:
- Mamo, mamo, mam problem, chyba jestem gejem
- Nie szkodzi synku, ważne że nie masz konta na XFire
To tyle. Mam nadzieję, że lekceważenie bije z tej wypowiedzi i zniechęca Was do mojej godnej pogardy osoby.
http://farmersi.pl - polecam wszystkim, którzy cenią sobie wymagającą myślenia rozgrywkę na poziomie.
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Posty: 785
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:51
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: Joker »

Jasio przychodzi do mamy:
- Mamo, mamo, mam problem, chyba jestem gejem
- Nie szkodzi synku, ważne że nie masz konta na XFire

Ale pocisk Toczek! Masz rację... Też dałem Nie. Ponieważ nie mam zielonego pojęcia o tym XFire. A poza tym jest wiele wiele innych for o K&m... :)
Awatar użytkownika
bowmann
Użytkownik Forum
Posty: 16
Rejestracja: 31 sty 2010, 13:31

Post autor: bowmann »

Joker pisze:Jasio przychodzi do mamy:
- Mamo, mamo, mam problem, chyba jestem gejem
- Nie szkodzi synku, ważne że nie masz konta na XFire
Buahaha! Ale się uśmiałem :D !!!!!!!

może być jeszcze:
- Nie szkodzi synku, ważne że nie masz konta na naszej-klasie :zraniony: :D

:D :D :D
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Odnoszę wrażenie, że ta charakterystyczna orientacja przedstawiona jest tu (i nie tylko tutaj) pejoratywnie. Osobiście nie popieram tego typu wyważonych dowcipów.
Awatar użytkownika
PinCheR
Użytkownik Forum
Posty: 256
Rejestracja: 05 cze 2008, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: PinCheR »

Co do tego całego Xfire czy coś to nie wiem co to jest, nie wypowiadam się.
KAMPANIA:
Awatar użytkownika
Toczek
Użytkownik Forum
Posty: 97
Rejestracja: 29 sie 2009, 21:34
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Toczek »

Khel pisze:Odnoszę wrażenie, że ta charakterystyczna orientacja przedstawiona jest tu (i nie tylko tutaj) pejoratywnie. Osobiście nie popieram tego typu wyważonych dowcipów.
Absolutnie nie należy tego tak traktować. Nie mam nic przeciwko homoseksualistom, wręcz przeciwnie: w pracy mam dwóch i - mówię zupełnie bez ironii, nie silcie się na nadinterpretację - są w porządku, nie zaczepiają mnie, traktują zupełnie poważnie.

Jeśli osobiście czujesz się dotknięty takim poczuciem humoru, to możesz z czystym sumieniem przeedytować mój post. Nie chodziło o negatywny stosunek do wspomnianej orientacji seksualnej, a o wagę problemu z jakim dziecko przychodzi do swojej matki.
http://farmersi.pl - polecam wszystkim, którzy cenią sobie wymagającą myślenia rozgrywkę na poziomie.
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Xfire - KaM

Post autor: robi29 »

Toczek pisze:
robi29 pisze:każdy by mógł się pochwalić ilością godzin w tę grę
Z punktu widzenia 19-latka, który ma inne priorytety życiowe uważam, że podsuwając taki argument w dyskusji balansujemy na granicy zdrowego rozsądku. :coongada::

Jakby to powiedzieć... Eufemistycznie - czym innym w życiu się możecie chwalić... Naprawdę...
Naprawdę to te godziny można sobie zostawić dalej, ale tu chodzi także o nagrywanie filmików i robieniu zrzutów ekranu. Przynajmniej by to było coś, KaM byłoby bardziej znane na świecie. Znając życie, sam byś używał tego programu, nie tak bardzo do tych godzin, ale innych bardzo przydatnych opcjach.
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

Czat lub rozmowa głosowa w czasie gry (z paroma osobami nawet).

Więcej info tutaj:
* Obsługa ponad 1000 gier.
* Komunikator internetowy, w tym oferujący możliwość rozmów w czasie gry oraz możliwość czatu głosowego.
* Możliwość rozmowy z wieloma użytkownikami w tym samym czasie.
* Możliwość podglądu grających znajomych twojego znajomego.
* Licznik czasu gry, obliczenia prowadzone osobno dla każdej gry pokazywane są w godzinach.
* Statystyki gry, obecnie w wersji dostępne są statystyki dla wielu gier FPS.
* Przydatna dla graczy wyszukiwarka serwerów.
* System pozwalający na śledzenie dodanych znajomych, w tym możliwość dołączenia do gry, w którą obecnie grają.
* Możliwość pobierania najnowszych darmowych gier, plików związanych z grami, w tym łat, modów, dem i dodatków.
* Obsługa wtyczek.
* Zaawansowane opcje graficzne w tym obsługa skinów.
* Możliwość sprawdzania pingów na różnych serwerach.
* Możliwość stworzenia własnego klanu w bazie portalu Xfire. System podlicza wspólny czas gry w ciągu tygodnia w 10 ulubionych grach w które aktualnie drużyna gra, a także dodaje wszystkie przegrane godziny całej społeczności klanu.
* Możliwość założenia forum lub własnej strony która służy podobnie jak myspace do pisania newsów itp.
* Możliwość robienia zrzutów ekranów z gier wykrytych przez Xfire.
* Możliwość nagrywania filmów w czasie grania.
* Możliwość tworzenia transmisji na żywo.
* Możliwość przesyłania plików do znajomych.
* Przeglądarka umożliwiająca surfowanie po internecie w trakcie gry.
ODPOWIEDZ